HoesBeforeBros Solo oyunculara yardım kampanyası

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Goddysey

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 7, 2017
104
108
80,402,850
2,401
Servera ekip olmadan 2 kişi başlayacağız . Ekip kurmak veya bir ekibe dahil olmak gibi bir isteğimiz de yok açıkçası. Ama clan premiumdan faydalanmak için clan kuracağız . Ekibi olmayan clan premium özelliklerinden faydalanmak isteyen solo oyuncular oyun içi pm atıp clanımıza gelebilirler . Ancak konunun başında da bahsettiğim gibi sürekli yardımlaşılan herkesin birbirine yardımcı olmak zorunda olduğu bir clan beklentisi ile gelmeyin lütfen . Tabi ki clan içinde parti vs için yardımlaşmalar olabilir ama zorunluluk değil bahsettiğim gibi. Hiçbir ön koşul yok ve terbiyesizlik yapılmadığı sürece kimsenin clandan çıkarılma gibi bir durumu da olmayacak . Sadece solo arkadaşlara yardım etmek istiyorum . Haftaya cuma günü pm atabilirsiniz .

nick : Goddysey

ırk : Human

Last edited:

LordKelvin

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 1, 2018
10
6
78,021,900
415
Clana gelecek arkadaşlar en az 25 yaşında olmalı,
Minimum üniversite mezunu, mümkünse yüksek lisans-doktora veya post-doktorasını ilgili alanlarda yapmış olmalı,
Kendi jobunda en az 10 yıl, TheMYKOda en az 5 yıl tecrübesi olmalı ve bunu bize kanıtlamalı,
7/24 online olmalı, uyumak-su içmek-yemek yemek gibi saçma bahanelerle afk olmamalı,
İngilizceyi ileri seviyede konuşabilmeli, varsa TOEFL veya IELTS sınav sonuçlarını bize göndermeli,
Türk clanıyız ancak başka clanlarla iletişim kurmak adına ingilizce bilmek gerekiyor. Hebele hübele ingilizce konuşanlar ilana hiç başvurmasın.
Şartları sağlayan adaylar bizimle iletişime geçebilirler.

Not: Tamamen mizah amaçlıdır. Son zamanlarda clan tanıtımlarında gözüme çarpan saçma detayları biraz abartarak sizinle paylaşmak istedim.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Goddysey & LordGoddy

Last edited:

IFAZLISANLIOGLU

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 17, 2019
50
21
78,235,575
874
Not: Tamamen mizah amaçlıdır. Son zamanlarda gözüme çarpan clan tanıtımlarında gözüme çarpan saçma detayları biraz abartarak sizinle paylaşmak istedim.
Şuraya gelmeyene kadar ve son açılan konuları okuduktan sonra artık TheMYKO girişlerine lise mezunu şartı koyulacak zannetmeye başlayacaktım.

• Like
Reactions: LordKelvin