Hatred veda gider ayak 3 de ksc ekledim! (işler dolayısı ile ara verdim)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

hatred

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2015
55
3
78,205,050
256
Bu serverde 3 5 ok olayını yeni öğrendim normalde asas oynarım fakat okcuya bağımlı kaldım :) Tüm manasını çektiğim arkadaşlar hakkınızı helal ediniz. Sağlıcakla kalınız.

2 3 Gün önce attığım vs lerden 2 3 de KSC aldım..

NOT : Mana çekme kullandığım kişiler vs de kızarınca slayt atmaya başlayan kişilerdir.

SYSTEMDAMAGE

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
201
111
83,882,700
1,707
Hadi yavrum başka dbde görüşmek üzere kendini 5-3e alıştır da bi daha okcuyla asasa yatma

mert3434

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jan 15, 2015
1
0
78,021,900
2
beyler selam

hatred

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 1, 2015
55
3
78,205,050
256
Ben bu serverde 3 5 olayını yeni gördüm ve çoğu kişinin eline verdim. Sende beni kestiysende canın taş çatlasın 500 değildi. Ayrıca pedalsız oynayın da öyle gelin karşıma. Başka dblerde mutlaka buluncam emin ol :D Hey brodurcuk :D

Mert selam kardeş.

SYSTEMDAMAGE

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
201
111
83,882,700
1,707
Ben bu serverde 3 5 olayını yeni gördüm ve çoğu kişinin eline verdim. Sende beni kestiysende canın taş çatlasın 500 değildi. Ayrıca pedalsız oynayın da öyle gelin karşıma. Başka dblerde mutlaka buluncam emin ol :D Hey brodurcuk :D

Mert selam kardeş.
Ooooooo bir pedal damgası dahaaa aynen yavrum 1-3-8 pedal kullanıyorum ayriyetten R için macro yazdım kendime saniyelik R combo macrosu satılır yakında okcu içinde yaptıgımı anlayacaksınız diye korkuyorum :( yine beklerizzzzzzz selametle.

HarbyThenMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
144
116
80,708,100
775
Son 3 ksc de Sc sine kıyabilmiş. Tabi 1500 buf basıp, 300 ac basmıyor. Cimrilik sonradan gelenlerin kanına işlemiş. Kar yaptıklarını sanıyorlar. Sw başından bu yana towndan Buff ac alarak oynamış Db yidiğinde direk town atıp 500k ya yenden buff alıyor 10 dk lık :D Gerçekten çok fakir fakir oynuyorsunuz :D

Gerçi RUHUNUZ FAKİR BİR DEFA. Pt den bir kişi sc basayım sana dese, "Sen bana sc basma parasını ver" diyecek fakirlikte userler var :)
Kurtulun bu ezik ruh halinden...

M

Matthew

Guest
hatred senin ruh halini yasamak istiyorum ya iki adam kesip konu aciyorsun caylak oldugunu bu kadar belli etme

glardion

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jan 15, 2015
1
0
78,021,900
10
server kapanacak türküsü çıktı herkes çarları bozdu.
hep aynı adamlarda elit itemler var. ortada +1 item yokken +7 +8 takan vatandaşlardan gına geldi.
o kadar pazar gezdim 1 kere rol -roc satılır görmedim. belli başlı adamlar itemi parayla alıyorlar trina mirina hikaye.
oyundaki tüm serveti trinaya harcadım 200-300 liralıkta kc adım 1 tane bile +7 item çıkaramadım.
item satışı var bu server eşit değil. 62 karakter sc aldım ertesi gün 65 çıktı. 65 aldım 1 gün sonra 70çıktı.
68 oldum santa event çıktı ortaya. serverı bitirip yenisini açmaya yönelik hareketler. server sağlam olsada gördüğüm
en boktan oyun 4-5 ay garantisi bile yok. daha öncekilerde hep açılıp 2 ay sonra kapanmış. aynı adamlar her serverda yine kral elit itemli olmuş.
boşa vakit kaybı. kafe eşrafı olarak 1000 lira falan yatırmışızdır 1 ay içinde. hepsi boşa. pvp dedinmi uzak duracan emekler paralar boşa. iyi eğlenceler
(conqueror-nazdrovya)

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
hep aynı adamlarda elit itemler var. ortada +1 item yokken +7 +8 takan vatandaşlardan gına geldi.
o kadar pazar gezdim 1 kere rol -roc satılır görmedim. belli başlı adamlar itemi parayla alıyorlar trina mirina hikaye.
oyundaki tüm serveti trinaya harcadım 200-300 liralıkta kc adım 1 tane bile +7 item çıkaramadım.
item satışı var bu server eşit değil. 62 karakter sc aldım ertesi gün 65 çıktı. 65 aldım 1 gün sonra 70çıktı.
68 oldum santa event çıktı ortaya. serverı bitirip yenisini açmaya yönelik hareketler. server sağlam olsada gördüğüm
en boktan oyun 4-5 ay garantisi bile yok. daha öncekilerde hep açılıp 2 ay sonra kapanmış. aynı adamlar her serverda yine kral elit itemli olmuş.
boşa vakit kaybı. kafe eşrafı olarak 1000 lira falan yatırmışızdır 1 ay içinde. hepsi boşa. pvp dedinmi uzak duracan emekler paralar boşa. iyi eğlenceler
(conqueror-nazdrovya)
Neyden nasıl zevk aldığınla alakalı bir durum bu.Para harcayarak zevk almayı tercih edenler,manyak gibi para harcayarak egolarının kölesi olmuş olanlar,hiç para harcamam keyfime bakarım diyenler de mevcut.

Zor db olsun çok zor olsun dediler,zor server yapıldı.İtem satılıyor lafını ise anlayamadım.Kullanıcılar bunu yapıyor anlamında söylediysen,bunun yasak olduğu sürekli duruyorlarla bildiriliyor.Yakalananlar da süresiz uzaklaştırılıyor zaten.Server'ların kısa ömürlü olması server sahiplerinin değil,%90 kullanıcıların saçmalamaları yüzündendir.Server açıldıktan bir süre sonra kullacılar 62 sc olsun diyorlar çıkıyor,65 gelsin diyorlar çıkıyor,70 sc kezâ öyle.Şu an forum da bir çok kişi başlangıç 65 lvl olsun diye post atıyor.Yani kimseyi memnun edemeyen ama aslında pvp serverlar için de en memnun olunması gereken bir server burası.

• Like
Reactions: Sharp

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
(conqueror-nazdrovya)
kardeşim TheMYKO zaten hep bu yüzden kapanıyor ki.

3-5 kişi char satmaya başlıyor. sonra bi 2-3 kişi de foruma gelip acaba yeni server ne zaman gelir diye konular açmaya başlıyor. sonra bunları görenler charları bozuyor. o satıyor bu upg. yapıp yakıyor sonra noldu TheMYKO 2 aylık server..
TheMYKO 2 aylık server değil ama oyuncuları 1-2 aylık oyuncu. sebebi bu.

çözümü bulunacak ama görürsünüz.

• Like
Reactions: PunisheR

Snake_Eyes17

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 8, 2015
23
3
78,052,425
71
Bu cocuk harbi mal ya 3 adam kes konu aç . Clanında hayır yok bi kere amk hırsız şerefsiz dolu .