Haksız yere ban ve ilgisizlik.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ozanded

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
12
0
78,021,900
23
Selamlar arkadaşlar. Bu öğlen 14.30 civarında icimdekiZulfikar ve KurdishPowa isimli charlarım bir anda ban yedi. Ban açıklamamda ''for tl'' şeklinde bir açıklama vardı. Şimdi size sırası ile olayları anlatmak istiyorum.

Servera ilk açıldığı anda başladım premiumu çektim çarımı 60 yapıp oto kutu ve genie ile gb kasmaya başladım. Zaten slotlar genelde full dolu olduğu için 2 günde 2.5 gb civarı ancak kasabildim ve 1 gbsi nakit diğerleri iteml olmak üzerinde gbler çarda duruyor. Yani satış yapsam üstümdeki gbler neden dursun?

Dün pusta gb satılabildiğini gördüm 45 ybye 1 gb satabileceğimi sandım o parayla da tekrar kc alıp kardeşimin çarına pre çekmeyi düşünmüştüm. Araştırmak için bir kaç defa Beginner clanına pustan gb satışının nası olduğunu sordum. Gmlerede pm attım fakat kapalıydı pmleri. Kimse yardımcı olmadı sonrasında bir kişi Tl ile gbmi alabileceğimi söyledi. Serverda yeni olduğumdan satışın yasak olduğunu bilmiyordum. Kendisi ile pazarlığa tutuştuk bir süre sonra bana güven vermedi ve satış yapmadım daha sonrasında zaten yasak olduğunu öğrendim.

Daha sonra ''TRojen'' nickli bu şahıs bir kaç kişiye daha aynı şeyi teklif etmiş ve ispat olabilmesi için bu adamla da alışveriş yaptım diyerek benim numaramı vermiş. Bugün öğlen bir arkadaş arayıp durumu anlattı Orhan Çarık adlı bu kişinin numaramı kendisine verdiğini söyledi. Ben kendisini sadece oyundan tanıdığımı söyledim ve bende olan bütün bilgilerini bu arkadaşa verdim. Sonrasında ''TRojen'' nickli çar ban yedi. Whatsaptan yazdı bana Orhan Çarık karakterimin Nickini istedi fakat vermedim. 15 dakika geçmeden 2 karakterim de ban yedi.

Bunun üzerine dolandırılan arkadaştan da yardım istedim ve TheMYKO facebook hesabına yazdım. Bana ticket atmamı söylediler. ''Ban sebebimi öğrenmek istiyorum'' diyerek ticket attım bana ''kuralları ihlal ettiniz'' diyerek dönüş yaptılar. Keşke gmler yerine oyundan birine neden ban yedim diye sorsaydım o kişide bana muhtemelen kuralları ihlal ettiniz derdi :D

Daha sonra defalarca facebooktan yazmama ve ticket atmama rağmen dönüş yapmadı bana yönetim ekibi.

Özetle yönetim ekibi yetersiz bilgi ile biri premiumlu oto kutu ve genieli, iki karakterimi banlayıp beni iplememiştir. Pus için yatırdığım yaklaşık 100 tl param ve 2 günüm boşa gitmiştir.

Mağdur edildim ve bu olayın telafi edilmesini istiyorum. Lütfen banımın açılması için bana destek olun.

dizzy

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 31, 2016
5
3
78,021,900
16
@Kojiro arkadasin anlattiklari tamamen doğru TRojen nickli carin ksc lerini facebook üzerinden ben attım adam banlandiktan sonra konuyu acan arkadasin oyundaki nicklerini istedi benden.

Kendisi bana yardımcı oldu bir çok bilgi verdi. Hatta telefonla arayıp ilgilendi. Gb satıp satmadığını bilmiyorum ama bir çok iyiliğini gördüm.

İlgilenilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum emeklere yazık.

CaT

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
madem ortada böyle bir durum söz konusu yanlış anlaşılmaya mahal verilmiş olabilir. Unutmayın Ramazan ayındayız herkes oruçlu gün boyu stres sıcak , sigarasızlık vs derken kafa gidiyor tabi.Biraz sabırla beklemeni tavsiye ederim durumu izah etmişsin lakin , anlattıkların haricinde en ufak başka bi olay olduysa eğer bilemem. Ki olmuş ban yemişsin kojiro bu gözünden bişey kaçmaz.Ayrıyetten oyunda gb satışı yasak hocam kimseye aldanma da güvenmede tradeden bile gösterme :) Tekrar geçmiş olsun

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
o karşılıksız TheMYKO gibi bi serverde serverin daha 2. 3. günü gb veriliyor alırım bende bi dal.

@Kojiro hocam oruçluyken ban yemek orucu bozar mı ? ^_^

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,874
Emsal niteliğinde bundan sonraki yasaklamalar için her seferinde böyle delil atma zorunluluğumuz yok. Kurallara uyun ve YASAKLANMAYIN!

Status
Not open for further replies.