Göklerde gezen kartal gibiydim...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
Geçen yine bifrosttayız arkadaşlar çekmiş kafaları dağ taş dolaşıyolar bi hatıra fotoğrafı alayım dedim teşekkürler ^_^

http://i.hizliresim.com/1Lpv3j.png

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
@Kojiro bugla tepeden vurmanın cezası yok mu usta ?

BrutalHaze

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 2, 2015
20
15
78,082,950
64
Herkeze mrb arkadaşlar ben HyperKalpazan..
1.cisi biz oraya bugla çıkmadık yada herhangi bir hile kullanmadık kapı girişe kendi basemizden koşarken
partimizdeki arkadaşımızın herası bitmesi üzerine duvara doğru attı tepeye çıktı 1 kereye mahsus yukarıdan aşağıya vurduk
ban sebebi olduğunu söylediklerinde zaten aşağıya indirdim partyi biz orda kalıcı bi şekilde oyun çevirmedik
tamamen heranın bitmesi sonucu şans eseri çıktık biz oraya ve 1 kereye mahsus vurduk
2.cisi ise bugla andream eventta bowla giriyorsunuz sıkıntı yok taşın içine giriyorsunuz sıkıntı yok biz şansa tepeye çıktık hemen
bi yok şöyle yok böyle ya bırakın bu ağızları oyun oynayın oyun TBL team herşeyden istifra etmeye çalışma bizim LEGAL olduğumuzu bütün server biliyor Seni ise geçen serverdan KAMON teamıyla TBL den ban yediğinide herkez biliyor herkeze hayırlı geceler okuma zametine giren herkeze tşkler..

BrutalHaze

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 2, 2015
20
15
78,082,950
64
Geçen yine bifrosttayız arkadaşlar çekmiş kafaları dağ taş dolaşıyolar bi hatıra fotoğrafı alayım dedim teşekkürler ^_^

http://i.hizliresim.com/1Lpv3j.png
1.cisi biz oraya bugla çıkmadık yada herhangi bir hile kullanmadık kapı girişe kendi basemizden koşarken
partimizdeki arkadaşımızın herası bitmesi üzerine duvara doğru attı tepeye çıktı 1 kereye mahsus yukarıdan aşağıya vurduk
ban sebebi olduğunu söylediklerinde zaten aşağıya indirdim partyi biz orda kalıcı bi şekilde oyun çevirmedik
tamamen heranın bitmesi sonucu şans eseri çıktık biz oraya ve 1 kereye mahsus vurduk
2.cisi ise bugla andream eventta bowla giriyorsunuz sıkıntı yok taşın içine giriyorsunuz sıkıntı yok biz şansa tepeye çıktık hemen
bi yok şöyle yok böyle ya bırakın bu ağızları oyun oynayın oyun TBL team herşeyden istifra etmeye çalışma bizim LEGAL olduğumuzu bütün server biliyor Seni ise geçen serverdan KAMON teamıyla TBL den ban yediğinide herkez biliyor herkeze hayırlı geceler okuma zametine giren herkeze tşkler..

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376
452
155,921,700
2,601
vay be hayat ne kadar tuhaf dünün tbl'cileri bugünün ifşacıları :D

Elemtefish

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 19, 2017
56
14
78,235,575
159
Dün bifrosttayken ego slotunun giriş ve çıkışı humanlar tarafından savunuluyordu. Bir parti orc mage köşedeki ağaçların arasından gelip novalamıştı. Bende bunlar ne zamandır burada saklanıyor acaba demiştim. Meğersem adamlar gemileri karadan yürütmüş.

Instagram

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2016
157
49
80,524,950
313
Sizin legal olduğunuzu biliyorum zaten her karşıma geldiğinde yere yatıyosun DAR ws yi zaten söylememe gerek yok
Andream BUG için kanıtın varmı ? ben söyliyim yok :)
TBL ile ilgili ağlamalarınızdan vazgeçin büyüyün varsa bi kanıtınız gidin şikayet edin ...

Ws gel yerden yere vuruluncada hemen KAMON tbl ..

Sizin gibiler olmassa biz eğlenemeyiz

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77