GM Bowie HAKKINDA BUNU AÇIKLAYA BİLİR MİSİN ?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

dayl1907

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 12, 2017
32
10
78,205,050
1,231
Evet arkadaşlar durum aynen bu şekilde ilk resimden 5dk önce bana mute attı GM Bowie sebebini bile söylemeden RoxciN adında bi mahluk bana ana bacı sövdü durduk yere pm atıp onu şikayet etmek için pm attığımda gelen tepkiler bunlar anlam veremedim.Bu RoxciN denen hayvan ile 2 gün önce cz orc bandit slotlarında takıştık ve kendisi 5 tane mob için bana küfür etti ilk kendisi küfür etti ana bacı aynı şekilde bende karşılık verdim.Aradan 2 gün geçmiş adam bana geri pm atıyo ve tekrar durduk yere bana ana bacı küfür ediyo onunda SS i mevcut ben 2 pc oynuyorum OFFİCAL in başından beri emek veriyorum her canlı yayınıza katılıyorum ve durduk yere suçum ne bilmeden mute atıldı eğer bi suçum varsa GM Bowie nin paylaşmasını istiyorum yoksa bende özür diliyecek bu arkadaş eğerki suçum yoksa varsa söz veriyorum ben özür dilicem ben ne sw nin sahibini tanırım ne gm lerin şahsını nede bi garezim var kimseye sadece hakımı aramak için bu konuyu açtım eğer bir kaç kişiye daha bu şekilde taraflı davranıyosanız yazıklar olsun çünkü benim aklıma o geliyo RoxciN adında ki kişiyle bağlantınız var şahsen tanıyosunuz ve kendisine güya yardım etmişsiniz gibi bi durum algılıyorum umarım yanlış düşünüyorumdur.Atılan MUTE 1 günlük basit gibi görünebilir ama cezasında değilim bu konunun neden bu şekilde ilerlediğini öğrenmek için elinde kanıt ile açıklama yaparsanız sw ye devam edicem sabah mute yedim oyuna girmek istemiyorum şuan sinirimden bş yöneticiye bilip bilmeden hakaret etmek istemiyorum o yüzden biraz adalet bekliyorum. @Kojiro @Sentinus @Bowie @MissGM @HADES

5379
5380
5381
5382
5384
5385

Brothers_IZMIRTR

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2017
38
11
78,205,050
1,451
Konuyu anladigim kadariyla sen adamla küfurlesirken pm blocklamis ayni zamanda bowie ye pm atmissin senin yazdigin kufurler bowieye gitmis bowiede bana kufur ediyor sanmistir öyle bi bug oluyor pm konusmalarinda

• Like
Reactions: kazmator35

dayl1907

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 12, 2017
32
10
78,205,050
1,231
Konuyu anladigim kadariyla sen adamla küfurlesirken pm blocklamis ayni zamanda bowie ye pm atmissin senin yazdigin kufurler bowieye gitmis bowiede bana kufur ediyor sanmistir öyle bi bug oluyor pm konusmalarinda
Teşekkürler kardeşim bilgilendirdiğin için eğer öyleyse kendisinden özür dilicem çok canım sıkıldı bu konuyu vallahi

• Like
Reactions: Brothers_IZMIRTR

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,047
312,087,600
1,025,874

@Bowie inceleyince bir karar verecektir. Attığınız PM'lere dikkat ediniz..

• Wow
Reactions: >BORNTOKILL<

Bowie

GameMaster
GameMaster
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Apr 24, 2019
83
310
175,946,100
4,709
Günaydın kimseye bize küfür etti diye ban atmak mute atmak gibi bir yaklaşımımız olmaz olamaz kaldı ki resimlerde de gördüğünüz üzere anneme küfür etmesine rağmen selamlar konu neydi belki bir şeye kızmıştır belki biri canını sıkmıştır diye sohbet etmek için yanaşıyorum ancak söz konusu kişi küfürü yazdıktan sonra alt tarafta chat logların dakikalarına dikkat edin önce küfür ediliyor 3 dakika sonra başka birinin ettiğini anlatıyor önemi yok ben kendi adıma özür dilerim takdir sizlerin iyi günler dilerim herkese.
5410 5411

• Like
  • Sad
Reactions: JaNs and Jackass
Status
Not open for further replies.