Genie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

eineKatze

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
43
9
78,205,050
892
Dunku guncellemeden once okcu ve priest genielerim sorunsuz calisiyordu fakat dunku guncellemeden sonra calismiyor ozellikle okcu mage atack yapmak icin kosuyor . Ayarlarini dogru yapmiyorsun vs demeyin ayarlarini biliyorum sadece yetkililer gorsun eski hali sorunsuzken yeni halinin sorunlu oldugunu bilsinler istiyorum

ANIMALTY

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 27, 2018
7
2
78,021,900
1,154
okcuda ; range of activity 0
attack range ise 40 yap
magede ; attack range 25 yap yürümeyecek.

şu an bufferda priest kendinin buff süresinde kimseye buff atmıyor, ayrıca AC skillini kimseye atmıyor kendi dışında. Onun haricinde bir sıkıntı yok geniede.

yusufparlak

NQuerra
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 16, 2018
3
0
78,021,900
94
@ANIMALTY kardeşim sen bu söylediklerine inanıyormusun afk farmına bırak bakalım çarların nabıyor 5 dakka sonra hala gelmiş oyunu biliyomuş gibi range yap diyosun
adamlar yapamadılar yapamıyorlar bu kadar basit genie bozuk heryerde koxp var her yerde bug var kapat kapat bitmiyor ve ilgilenmiyorlar . Ve kendi hatalarını başkalarına ödetme konusunda çok ısrarcılar...

ANIMALTY

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 27, 2018
7
2
78,021,900
1,154
@ANIMALTY kardeşim sen bu söylediklerine inanıyormusun afk farmına bırak bakalım çarların nabıyor 5 dakka sonra hala gelmiş oyunu biliyomuş gibi range yap diyosun
adamlar yapamadılar yapamıyorlar bu kadar basit genie bozuk heryerde koxp var her yerde bug var kapat kapat bitmiyor ve ilgilenmiyorlar . Ve kendi hatalarını başkalarına ödetme konusunda çok ısrarcılar...
kanka oyundan en cok ben şikayetçiyim. 3 parti idare etmeye calısıyorum bıraktım farmı. Cünkü benim için priest partiyi ayakta tutamadıktan sonra atak olsa ne olmasa ne. Priest buffu kendine atıyor, ondan sonra partiye dagıtıyor sonra ac atmadan işlevi bitiriyor. 10dklık timinge ayarlamışlar buffu onun dışında partideki 1 atacker ölürse, dc olursa o partiye girince bir daha 10 dk dolmadan buffu alamıyor. zaten AC'yi söylemeye gerek yok hiç atmıyor priest. Heal sorunu vardı dün hiç heal falan atmıyodu onu düzelttiler allahtan :D okcu hariç atack range 25 yaparsan oluyor. ayrıca deediğin gibi her 30dkda bi 3-5 çarım kapat hatası yiyip oyundan düşüyor :D Magede atakta sıkıntı yok 3 parti magem var. Fakat priest partyi tutamadıgı sürece gidip herhalde uruk falan dönerim ben bu partilerle diye düşünüyorum. Neyse komedi zamanlar geçirmeye ve kendimi daha fazla yıpratmamak adına ki 8 gündür cok acayip yıprattığımı düşünüyorum. Bir daha kendimce bu hataları yapmayacağıma eminim.

ibrahim1991

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 29, 2015
65
24
78,418,725
3,566
hayırdır beyler 11 yıldır oynadıgınız server 2 gün sabretseniz düzelcek zaten genie ne bu agresif yorumlar

Wildsoul

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
53
16
78,418,725
1,957
45 gün önceden tarih verildi server açılışı için. baya sancılı geçti bu 8 gün. Kojiro ya yakışmadı.

• Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,999
6,046
312,087,600
1,025,812
Yarın aksam bu kayıp zamanı GENIE sahiplerine, yazılım süreçlerinde oluşan hatalardan dolayı kaybettikleri gün kadar ekleme yapacağım.. Verilen rahatsızlıktan dolayı hepinizden özür dilerim..

Status
Not open for further replies.