Genie Warrior ve Asas atak problemi.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

APK

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 28, 2015
29
3
78,052,425
603
Genie'de sıkıntılar devam ediyor. Şu an en büyük sıkıntı warrıor ve asas genie'de yaratığa sadece R vuruyor. Bunun her yaratıkda olmadığını belirtmeliyim. Deneyimlediğim yaratığın büyüklüğüne göre değiştiğidir.(gg,tw,lamentation gibi ebat olarak bizden daha büyük yaratıklarda).Elle w tuşuna basıp bi tık ileri atınca char'ı skil vurmaya başlıyor. Yani kısaca geniede iken ya skil range'i düşük ya da genie çok geride kalıyor iyice yaratığa yanaşamıyor ve sadece R vuruyor.

durayga72

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 20, 2018
34
7
78,205,050
1,912
ve bu yaklasık 1 haftadır böyle inanılmaz bi durum hiçbir acıklama falan da yok biraz garip.

ANIMALTY

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Aug 27, 2018
7
2
78,021,900
1,154
şu saat itibariyle problem gördüğüm şeyleri yazayım.

Genie hiçbir sebep olmaksızın ve ansızın priest ve magelerde atak kesiyor. hiçbir şekilde atak yapmıyor.
Geniedeyken çarlar eğer yan taraflarında slot varsa ve mageler o slotları lureliyorsa senin döndüğün slot buga giriyor genie tarafından ve bir daha atak falan yapmıyor.
Geniede ara ara chaos bdw gibi etkinlikler çıktığında genie priestte duruyor :D
son gelen patchlerle birlikte çarlarımızı f12 e aldıktan sonra 1-2 saat geçtikten sonra sağ alt köşeden çarlarımızı tekrar ana ekrana alamıyoruz ve alt f4 cekmek zorunda ve genieyi tekrar ayarlamak zorunda kalıyoruz. ( Genienin kaydedilmemesi bile büyük problem hala )
Kapat hatası sorunu hala yaşamaktayım ara ara.
Uyurken bıraktığım çarlarımı maksimum 1-2 saat içerisinde ölü olarak görüyorum ve geçen süreçte hiçbir uyku sürecimde çarlarım bir şey kasamadı. Kasmaları için çok çarı yanyana koydum ama maalesef o bile kurtarmıyor. İnşallah çözersiniz ve telafileri yaparsınız bir an önce...
benim gibi farmı büyük çaplı yapan insanlara bu zulüm. Bu bende bazı şeyleri düşünmeme sebep olacak gelecek dblerde. iyi aksamlar herkese.

• Like
Reactions: Kojiro

merciles01

Level 40
Sep 29, 2021
6
0
1,098,900
146
şu saat itibariyle problem gördüğüm şeyleri yazayım.

Genie hiçbir sebep olmaksızın ve ansızın priest ve magelerde atak kesiyor. hiçbir şekilde atak yapmıyor.
Geniedeyken çarlar eğer yan taraflarında slot varsa ve mageler o slotları lureliyorsa senin döndüğün slot buga giriyor genie tarafından ve bir daha atak falan yapmıyor.
Geniede ara ara chaos bdw gibi etkinlikler çıktığında genie priestte duruyor :D
son gelen patchlerle birlikte çarlarımızı f12 e aldıktan sonra 1-2 saat geçtikten sonra sağ alt köşeden çarlarımızı tekrar ana ekrana alamıyoruz ve alt f4 cekmek zorunda ve genieyi tekrar ayarlamak zorunda kalıyoruz. ( Genienin kaydedilmemesi bile büyük problem hala )
Kapat hatası sorunu hala yaşamaktayım ara ara.
Uyurken bıraktığım çarlarımı maksimum 1-2 saat içerisinde ölü olarak görüyorum ve geçen süreçte hiçbir uyku sürecimde çarlarım bir şey kasamadı. Kasmaları için çok çarı yanyana koydum ama maalesef o bile kurtarmıyor. İnşallah çözersiniz ve telafileri yaparsınız bir an önce...
benim gibi farmı büyük çaplı yapan insanlara bu zulüm. Bu bende bazı şeyleri düşünmeme sebep olacak gelecek dblerde. iyi aksamlar herkese.
bıktık bizde 4 kişi oynuyoruz sadece cr için giriyoruz farm için ne pc yi açtığına değiyor nede zaman ayırmana , alarm kurdum 5 de kalktım cz de farm yapayım dedim aa birde baktım priest genie çalışmıyor :D serverin başında yaptığımız itemler ile uğraşıyoruz fazlasıyla bıktık. Ha bu arada kardeş telafi için de 5 günlük genie ekleyecekler bence bu fırsatı kaçırma :) ...

EnglishGM

GameMaster
Staff member
GameMaster
Jan 26, 2021
13
3
38,980,425
1,801
Merhaba,
Öncelikle ilginizden ötürü teşekkür ederiz. Server açıldığından beri genie de bazen sürekli bazen aralıklarla sorunlar olduğunun farkındayız. Genie nin en büyük avantajı kişiye zaman açısından bilgisayar başından uzakta olma imkanı vermesidir. Yazılım ekibimiz bu konu üzerinde çalışmaktadır. Yönetim olarak oyuncularımıza bu mağduriyetlerini gidermeleri adına 5 günlük genie süresi eklenecektir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

YourKo Ekibi.