Fun Class Eventler Hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JechuLe

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2018
37
16
78,205,050
1,335
Fun class eventlerde mage okcu gene bir tık eglenceli ama mele fun clası cok sacma ve sıkıcı bir pk boyutuna dönüyor o yüzden 4 Job aktif bir etkinlik yapılsa daha güzel bir etkinlik olur Xacs ile görüşülüp 4 job ayarlattırılabilir zor oldugunu düşünmüyorum

Last edited:
  • Like
Reactions: SleepLess

kaan729

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 5, 2020
3
1
2,350,425
757
60 lvl paper magelerle başedilemiyor,70 lvllarına ne yapıcak meleeler ? Mage okçu fun classda ise %80 mage açıyor çünkü okçuyla 300-400 yiyor mageler. Bir tane priest bulman yeterli okcu parti hiçbir şekilde düşüremiyor mageyi fun eventta.

JechuLe

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2018
37
16
78,205,050
1,335
60 lvl paper magelerle başedilemiyor,70 lvllarına ne yapıcak meleeler ? Mage okçu fun classda ise %80 mage açıyor çünkü okçuyla 300-400 yiyor mageler. Bir tane priest bulman yeterli okcu parti hiçbir şekilde düşüremiyor mageyi fun eventta.
oynamayı bıldıkden sonra her partyle her partyi kesersin bu oyunda oynamayı bılmıyorsan isyan etmiceksin şu güclü bu güclü diye her jop eşit serverda torlu mageye spike ile bi mageye trustla bi mageye tek atmasını bılıyosun o adam da 7 mage vuruyor bırakda tek atsın.

• Like
Reactions: GNOL

kaan729

Level 40
1 Yıllık Üye
Aug 5, 2020
3
1
2,350,425
757
oynamayı bıldıkden sonra her partyle her partyi kesersin bu oyunda oynamayı bılmıyorsan isyan etmiceksin şu güclü bu güclü diye her jop eşit serverda torlu mageye spike ile bi mageye trustla bi mageye tek atmasını bılıyosun o adam da 7 mage vuruyor bırakda tek atsın.
Fun event için söyledim yoksa cz'deki durumdan rahatsız değilim. Fun eventtaki magelere de cz'deki gibi vurabileceksem benim açımdan sorun yok. Oyun bilgisiyle de eventın içeriği arasında bağlantı kuramadım ? Mage/Okçu eventında Magelerin daha güçlü olduğu açık. Çünkü 70 skillerinin yanında cz'deki gibi paper değiller ve hpleri de yüksek aynı şey int priestleri için de geçerli bu yüzden düşmüyorlar. Discord'a ve Teamspeak'e erişimi olupta hatta oyun içi sesi de açık olanı katalım ''Kanka okçu olalım cr hızlı biter'' diyen o event için görmedim.

JechuLe

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2018
37
16
78,205,050
1,335
Fun event için söyledim yoksa cz'deki durumdan rahatsız değilim. Fun eventtaki magelere de cz'deki gibi vurabileceksem benim açımdan sorun yok. Oyun bilgisiyle de eventın içeriği arasında bağlantı kuramadım ? Mage/Okçu eventında Magelerin daha güçlü olduğu açık. Çünkü 70 skillerinin yanında cz'deki gibi paper değiller ve hpleri de yüksek aynı şey int priestleri için de geçerli bu yüzden düşmüyorlar. Discord'a ve Teamspeak'e erişimi olupta hatta oyun içi sesi de açık olanı katalım ''Kanka okçu olalım cr hızlı biter'' diyen o event için görmedim.
bende öneri olarak 4 jop aktıf olsun herkes istedigini oynasın dıye bır konu acdım , okcunun damagesi cz de yüksek de ne oluyor sen z1 den zevk almıyon mele oynadıgı oyundan pk bir köşede sıkışıp kalıyor orda damı okcular pkyı bıyere sıkıştırsın istersin , okcu damagesi cz de de funclass da oldugu gibi düşük olmalı bence herkes suanda shardını satıp ib alıp okcuya dönmüş durumda serverda.

• Like
Reactions: SarhostumHatrlamyrm