Fake Boss Etc.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Serverin 10. günü, 80 cap :) Serverda uniquelerin neredeyse hepsini alabilecek kadar parayı 8 kişilk ekipte skill açmaya harcamışım ki fark yaratayım.. Biz aptal mıyız unique toplamadık da skill açtık aklım ermiyor ? Bu skilleri açan insanlar var dünya paralar verip 7 gbye bakirra alıp 80 açan warriorundan 3x Lesath 3x Shaula vs vs verip critic veya herhangi skillini açan herhangi playerlar adına yazıyorum bunu.
-Steam-Ko Cypher'da 70 Meteoru 2000 liraya, Asasın skillerinin tanesi 800-2000 tl aralığında iken insanlar bu skilleri açtı ve bu oyunu oynayan adamın yapması gereken quest budur
-Eğer bir yerde başarı istiyorsan bişeylerden fedakarlık etmen gerekiyor ve kendine bu yönde plan belirliyorsun.. Bazı şeyler belliyken timingleri değiştirilip (Exp item etc.) piyasayı negatif etkileyip, skill açmanın sistemi tam ayarındayken fake boss eklemenin hiçbir mantığı olmadığını düşünüyorum. Zaten 62 level bir karaktere CR sisteminden bu tip itemler atıyorken biz redustribition item veya int 9 alıyorduk.
Söylenecek bişey bulamıyorum.

DeadOrThink

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
305
309
117,338,100
4,288
Dün sadece csw girecegiz diye 2 tane warriora 6 gb den bakirra aldık. Bugun fake bosslardan master item atıcagını ögrendik.Herkesi Full unique yapmak yerine skilleri açıp öne geçmek için yatırımımızı yaptık fakat yine karşımıza çıkan sonuç hüsran :)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,889
Fake boss droplari cok yüksek değil, bu yüzden bahsetmiş olduğun problemler doğacağına inanmiyorum. Xxxx kişiler erken açması yada xxx kişilerin geç acması birşey teşkil etmez.. Simdi Hasan, Ali veya Veli skill açtırdığı için ben drop oranlarini biraz daha kisayimda bu adamlara ayip olmasın mantiği ile server yönetemeyiz.

Status
Not open for further replies.