Facebook en iyi yorum hakkında danışıyorum

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

ReDKiTT

Gölgesinden hızlı ateş eden adam
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 29, 2019
10
11
38,949,900
192
Herkese selamlar olsun öncelikle. Amacım kimsenin hakkını yemek veya kimseye sataşmak değil hatta ilgili yetkili ile konuştuktan sonra onada söyleyerek açtım bu konuyu.

Alttaki facebook en iyi yorumu kazananlardan bir tanesi:

ilk defa TheMYKO ismi duyanlar bilene sasiriyor bunlar kim nedir diye onlar da bi girince ahanda burasi dogru TheMYKO diyola

###yorum tam olarak böyle müthiş basitliğinin yanı sıra, türkçe katliamından bahsetmiyorum bile###

Buda benim attığım yorum:

Kalbur zaman içinde oynardık eski tadında Usko
Herşey değişti sonra karşımıza çıktı KOJİRO
Dedi "değiştirticem ben bu düzeni bu olucak en mükemmeli"
Güvendik, güvenimizi boşa çıkartmadı TheMYKO kesinlikle denenmeli
Geliyor zamanı, vuruyor davullar
Haydi silkelenin TheMYKOcular

Bütün Myko severlere selamlar olsun. Sen arkadaş yeni Server arıyor ve öylece yorumları kurcalıyorsan bakma sağa sola gir TheMYKOnun forum adresine bak Server özelliklerine, gördünmü ki daha önce böyle kral bir data? Yok yok ben söyliyim görmedin.. Şimdi git panele kayıt ol ve 23 ağustosu bekle. Çünkü bu şahane ekip ve müthiş Server ile MYKOnun zevkine varıcaksın doya doya... Selamlar olsun sana TheMYKO. Mekanın sahibi geri döndü. 23 ağustos coming...

###Beğenilip beğenilmemesinden öte en azından benimkinde bir uğraş var. Fakat listede hiç bir yerde yokum.###

Merak ettiğim şudur WHERE IS THE JUSTİCE?

• Like
  • Haha
Reactions: theSperman and zcN

ReDKiTT

Gölgesinden hızlı ateş eden adam
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 29, 2019
10
11
38,949,900
192
Bu arada bazı arkadaşlar özelden yazmış gözlerine çarpmamıştır belki senin ve seninki gibi güzel yorumlar diye fakat yorumum facebook sayfası tarafından beğenilmiş ve en alakalılar kısmında en başlarda çıkıyor onuda eklemek istedim 😀

• Like
Reactions: theSperman

Sentinus

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2018
82
321
117,948,600
1,376
Değerlendirme eventtan ödül kazandınız. Yorum etkinliğinde kazanma şansınız, Diğer yorumlar arasından %10 ihtimale düşmüş. Burada kazanma şansınız tekrar yok demiyorum kimse yanlış anlamasın. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Status
Not open for further replies.