EXISTANCE ROC HIRSIZLIĞI

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

shockerGG

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2020
5
1
78,021,900
324
27 şubat gece saat 2 gibi pk atarken chaos stone kesip 7 kişi roc drobu aldık.Roc satıldıktan sonra pay için pm atarım denildikten sonra rocun 2000 tl ye satıldığını öğrendim.Öğrendikten sonra ExistancePromisesx a pm attım ve saçma sapan bir bahaneyle pay vermeyeceklerini söylediler :D Böyle günlük sigara parasını çıkartmak için şu oyunu oynayan aç köpek insanlarla aynı partiye girmemenizi tavsiye ediyorum.Herkese iyi oyunlar.
https://hizliresim.com/JbvVjn
https://hizliresim.com/9kawnF
https://hizliresim.com/mUGuFs
https://hizliresim.com/vezGfP
https://hizliresim.com/Nru66X

• Like
Reactions: HULK

SOA_Qmen

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 19, 2017
16
1
78,052,425
931
Üzücü bizimde başımıza geldi maalesef önce pay edeceğiz diye söyleniyor 1 gün sonra fikirle değişiyor o an paylaşılıyorsa paylaşılıyor 2. gününe sarkıyorsa mutlaka oyalamalar yada hırsızlıklar oluyor üzücü.

aliveli54

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 21, 2017
24
11
78,052,425
620
Genellikle böyle olur aldı kaçtı hesabı maalesef bu tür durumlarla ilgili bi yaptırım da olamıyor

• Like
Reactions: SOA_Qmen

Play

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 9, 2016
99
33
79,487,100
1,916
Para hırs insanların gerçek karakterlerini ortaya çıkartıyor. Hele ki birkaç destekçi aynı fikirde olunca daha da karaktersiz olunabiliyor. Birbirlerini gaza getire getire roc a çökmüşler :D . O drop random adama düşseydi buralar ağlama duvarı olurdu kesin :D

SOA_Qmen

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 19, 2017
16
1
78,052,425
931
Para hırs insanların gerçek karakterlerini ortaya çıkartıyor. Hele ki birkaç destekçi aynı fikirde olunca daha da karaktersiz olunabiliyor. Birbirlerini gaza getire getire roc a çökmüşler :D . O drop random adama düşseydi buralar ağlama duvarı olurdu kesin :D
Kesinlikle...Arkadaş kurbanı oluyor ROC kime düştüyse baskı yapıp pay vermemesini payı kendi aralarında bölüşebilmek için bir duvar örülüyor arkadaşlarınca....kötülük yapmak kolay iyilik yapmak zor...oyun sonuçta paylasan ölür müsün? Dün böyle bir itemin yoktu bugün var tamamen şans ama herkes biz gibi düşünmek zorundada değil...bu tarz insanladan uzak durun..

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
şimdi konu açmıssın buraya güzel hoş 2 gün gelip benle pk atıyorsun sağ np 1 cisi oluyorsun barrack war a güzel mage arıyorsun tsme gelip benle anlaşıyosun pk da dışardan bi tek sen varsın priest olarak cs pk sırasında cr yapiyorsun bizle 5 dk chaos yazısı geçiyor partymi chaos a çeviriyorum düşecek zamanı hesaplayıp nova attırıyorum ve roc cıkıyor senin orada yaptiğin hiç bi iş yok sen cr ni yapip partyden cıkacak birisin sana gelse pt den cıkıp gidecek birisin veya bu başkasıda olabilirdi farzet cr yapiyorsun bakirra alıyorsun ben sana yardım ediyorum benim orda payım varmı kardeş sana random cıkan bişiy sans ama sana yardım eden benim boş boş konusmaya gerek yok burda hırsızlık yok senin karakterinden çalınan bişiy değil yani boşa konusmaya gerek yok

DiDi

Level 70
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 20, 2015
737
715
312,087,600
7,288
şimdi konu açmıssın buraya güzel hoş 2 gün gelip benle pk atıyorsun sağ np 1 cisi oluyorsun barrack war a güzel mage arıyorsun tsme gelip benle anlaşıyosun pk da dışardan bi tek sen varsın priest olarak cs pk sırasında cr yapiyorsun bizle 5 dk chaos yazısı geçiyor partymi chaos a çeviriyorum düşecek zamanı hesaplayıp nova attırıyorum ve roc cıkıyor senin orada yaptiğin hiç bi iş yok sen cr ni yapip partyden cıkacak birisin sana gelse pt den cıkıp gidecek birisin veya bu başkasıda olabilirdi farzet cr yapiyorsun bakirra alıyorsun ben sana yardım ediyorum benim orda payım varmı kardeş sana random cıkan bişiy sans ama sana yardım eden benim boş boş konusmaya gerek yok burda hırsızlık yok senin karakterinden çalınan bişiy değil yani boşa konusmaya gerek yok
Şimdi konu açmıssın buraya güzel hoş 2 gün gelip benle pk atıyorsun sağ np 1 cisi oluyorsun barrack war a güzel mage arıyorsun tsme gelip benle anlaşıyosun.Bu yazdığının konuyla ne alakası var şimdi aq.Şöyle düşün o zaman mobun içinde 56 oynuyorsun mob tam ölürken kafana nova geliyor adamların attığı novayla beraber sen de ölüyorsun vurduğun bossta.Kutuyu açıp karşında rocu görüyorsun o zaman bu adamın suçu olacak diyeceksin ki senin suçun 10k alamadın kutuyu alamadık falan filan.Adam gelmiş partyne pk atıyorsun random olarak cs çıkıyor da bu nasıl bir savunma amk

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
sen kafayı sıyırmıssın cs cıkarken kafasında 56 atan mage varmı serverda mk bu kafayla boşa oynamıssın onca sene cs yazısı cıkıyorki dönüyorum cr sini yapacak np sini kasacak her pk pt kuruldugunda pm atıp pk varmı diye soracak ne sikime gelip takılıyor o zaman benle bide gelip kendinizi savunuyorsunuz hırsız diye itemi senin charına giripmi çaldır hayirdir

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
he bide su kafayı anlamadım bazı yerlerde yazmıssın para yi görünce böyle ac gözlü oluyor diye 3 5 kuruş için yazıyorsunuz neyin peşine düşüyorsun partynin geneli beni adamım zaten

shockerGG

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2020
5
1
78,021,900
324
Beyond clanında bedava pelerin kullanıp ts de krallık için genelkurmaya pm atacam daha fazla para verirse oyumu ona vereceğim diyen , ardreamworldde daha fazla para kasarız burayı bitirmiş burada para kazanamadık bırakalım burayı diye konuşan , apexkoda hırsızlık yapıp ve 20 tl ye gb satıp hayatını geçindirmeye çalışan para için karakterini bile satabilecek aç köpek birisi sana roc gelse pt den çıkacak birisin yazmamalı.Bu arada bir çarınız gb satışından dolayı ban yemişti :)

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
charımız gb satışından ban yedide ondanmı açıldı kardeşim sen hayat filmi çekmissin :D senin yaşantın kadar oynamıslıgım var krallıkda beyond a oy verdik ki clanındayız zaten tanıdıklarımız sen ts de bizi hayatimi dinlemişsin kardeş :D ama boş konusup oyun oynayamıyorsun ben istediğim heryerde farm atarım bu seni ilgilendirmez suan burdaysam burda oynuyorum boş konusma sen benim nerde hırsızlıgımı gördünde lafla suçluyon köpek oy muhabbeti ağır makaradır kendi aramızda 2009 dan beri beraber aynı tayfa oynuyoruz bilen bilir aramızdaki muhabbetleri toplama partiden gelip tsdeki konuşmaları dinleyip buraya yazman ayrı bir ironi ban muhabbetine gelirsek gerekeni gmler biliyor parazit yapma

shockerGG

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2020
5
1
78,021,900
324
charımız gb satışından ban yedide ondanmı açıldı kardeşim sen hayat filmi çekmissin :D senin yaşantın kadar oynamıslıgım var krallıkda beyond a oy verdik ki clanındayız zaten tanıdıklarımız sen ts de bizi hayatimi dinlemişsin kardeş :D ama boş konusup oyun oynayamıyorsun ben istediğim heryerde farm atarım bu seni ilgilendirmez suan burdaysam burda oynuyorum boş konusma sen benim nerde hırsızlıgımı gördünde lafla suçluyon köpek oy muhabbeti ağır makaradır kendi aramızda 2009 dan beri beraber aynı tayfa oynuyoruz bilen bilir aramızdaki muhabbetleri toplama partiden gelip tsdeki konuşmaları dinleyip buraya yazman ayrı bir ironi ban muhabbetine gelirsek gerekeni gmler biliyor parazit yapma
Çok aç köpek gördüm seni anlıyorum.2009 dan beri hırsızlık yapacağınıza adam gibi oynasaydınız belki bir boka yarardınız.Günlük sigara paketini çıkartmaya devam et iyi yoldasın.

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
MADEM BIZ AÇ KÖPEĞİZ E BE AMINA KODUMUN OGULLARI DUN GECEDEN BERI GITMEDIGINIZ TS KALMADI 2 PAKET SIGARA PARASI ICIN SURTUYORSUNUZ SONRA BIZE AÇ KÖPEK DİYORSUNUZ cok aglıyorsun boşa ağlıyorsun hala biz sallamıyoruz havlayan sensin köpek burda sen oluyon kardeş

marjinaL

Level 60
1 Yıllık Üye
Feb 28, 2021
4
1
78,021,900
181
he bide su kafayı anlamadım bazı yerlerde yazmıssın para yi görünce böyle ac gözlü oluyor diye 3 5 kuruş için yazıyorsunuz neyin peşine düşüyorsun partynin geneli beni adamım zaten
mal herif 4 kişisin 3 kişi dışardan geneli benim diyor yawşak 3 5 kuruş icin namınızı kirlettiniz

CrawLx3

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 20, 2018
6
0
78,021,900
211
la sen kimsin benim namımı kirletecen hayirdir ne gibi bi katkın varda konusuyorsun hala her sayfaya yazsanda beni bilen biliyor it git heryerde havla mute ye sonra

marjinaL

Level 60
1 Yıllık Üye
Feb 28, 2021
4
1
78,021,900
181
[QUOTE = "CrawLx3, gönderi: 197976, üye: 12889"]
la sen kimsin benim namımı kirletecen hayirdir ne gibi bi katkın varda konusuyorsun hala her sayfaya yazsanda beni bilen biliyor it git heryerde havla mute ye sonra
[/QUOTE]
Ya bi uza Partide bende vardım mal 2 kuruşluk team HIRSIZsınız olm Varmı ötesi ? Birde varya Partide Priesti bir övüyorlar gel bizle oyna diye yalvarıyorlar adama sonrada yaptıklarına bak 2 kuruşlukkkkkkkkkkkkkkkkksunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Existance clanı HIRSIZDIR o kadar

• Like

ibrahim1991

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 29, 2015
65
24
78,418,725
3,566
hırsız

• Like
Status
Not open for further replies.