Evet Swollen Atasözlerine Hoşgeldiniz.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Swollen

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2017
313
168
99,938,850
1,236
Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunda rekabet üst düzey'de ve bu rekabet'te kavgalar,küfürler, ve zoruna giden insanların yaptığı şekil şukul antin kuntin hareketler, ve bu durumda burda söylemek istediğim BF 'de köpek gibi zoruna gider bir şekilde hırlayıp,havlayıp üstümüze koşan arkadaşlar belli , isim vermiycem , o köpekler kendilerini iyi biliyor.. :) burda söz konusu İsilyon'da olan kapışma kavga (WAR).
Olayı şöyle anlatıyım , sucked klanı o havlayan arkadaşların ırzından geçti, :D sonra oraya gelen o köpekler , hırladılar, sahiplerine havladılarrrrrr.... biz it iti ısırmaz sanıyordukkkk ( iki klanada it dedim bu arada düzeltiyim.) ve orda ısırdıklarını gördükkkkkkk , sonra bize havladıklarını gördükkkkkk, kardeşim yapma etme , bu oyunun forum'u var , burda açıklamalar olabilir , niye rezil ediyorsunuz kendinizi :D hadi kendize iyi bakınız :)

Bu Arada klanımızdaki arkadaşlara oyun içerisinden hakaret , küfür , gel ws , come ws , gibi duruş sergiliyen arkadaşlar , moronluklarınızı bir kenara bırakın , yaşınızın ADAM'ı olun:)

S4br0sa

Hamit İzöl
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 10, 2017
155
23
80,372,325
445
onlar kiminle dans ettiğini bilmiyor kardeş, havlayıp dursunlar!
havlayıp dursunlar? ne diyom lan ben bu ne sikimden konu, nereye duştüm la ben...

• Like
Reactions: Swollen

lamp

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 17, 2016
162
39