Eventler hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Ugurcang1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 8, 2016
12
0
78,021,900
136
Selam,

Eventler hakkındaki düşüncelerimi söylemek istiyorum. Ben server'da tek başına oynayan bir mageyim. Herhangi bir takımım falanda yok. 2 arkadaş başladık ama saatlerimiz uyuşmadığı için tek tek giriyoruz ancak. Neyse konumuz eventerin aşırı fazla olması. Neredeyse 1 2 saatte bir event var, ve bu eventlerde tek başına bir magenin birşey yapması neredeyse imkansız. Şahsen ben mage oynuyorum ama tek başıma birşeyler yapmam imkansız. Ayrıca benim gibi tek oynayan birsürü oyuncu var.
Benim şahsi fikrim eventler biraz azaltılmalı. Cr olsun Ft olsun gün içinde aşırı fazla. Cz'de pk neredeyse yok denecek kadar az. Her eventten güne 1 tane koyabilirsiniz mesela. Yada eventlerin belli günleri olur örnek olarak; Perşembeleri CR, Salı FT, Cuma BDW, Pazar Savaş. gibi günlere ayrılabilir. (Günleri salladım yöneticiler daha uygun şekilde ayarlayacaklardır tabiki).

Ayrıca bir fikrim var, sadece clanlara partilere özel değilde Tek başına olanlar içinde bir event yapılabilir. Örnek vermek gerekirse sadece yumrukla kesilebilen kücük santalar atılıp en çok vuran kutusunu alır, ve kutudan ufak tefek birşeyler çıkabilir. Eventlerin fazlalılığından şikayet edip böyle bir fikir sunmam saçma gözükebilir ama belirtmek isterim ki Eventlerin fazlalılığı değil. Aynı gün içerisinde fazla olmasından şikayetçiyim.

Hepinize iyi oyunlar.