Eslant dm dropları !!

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

MevsimlerGibisin

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 18, 2017
5
0
78,021,900
19
Kojiro öncelikle dm ye shell drobu actıgın için teşekkrulerde neden sadece gögüslük 2 gündür kesiyoruz aldıgımız drop belli gögüslük shel pazarda +6 shel doldu ama sadece gögüslük lütfen kolluk bot don kafalık bunlarıda ac. !! eslantta kestigimiz yaklasık 1000 kadar dm den 1 tane exp ib alabilidk buda önemli tabikide eslantta neredeyse hiç ama hiç raptor shard veya başka bi drop alamadık sadece shel gögsülük ve silver bar Drop yüzleri cok düşük

akagami

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 17, 2017
10
5
78,021,900
28
Herşey armut piş ağzıma düş olsun değil mi? Gireceksin bifrosta taş çıkaracaksın efendi gibi.

• Like
Reactions: kaikkimitaolen

asiruh12

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 24, 2017
61
12
78,205,050
115

TOSİC

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 2, 2017
48
1
78,205,050
102
kojiroyu banlayın gb satıştan ...

K

kingsleawolf

Guest
Kojiro öncelikle dm ye shell drobu actıgın için teşekkrulerde neden sadece gögüslük 2 gündür kesiyoruz aldıgımız drop belli gögüslük shel pazarda +6 shel doldu ama sadece gögüslük lütfen kolluk bot don kafalık bunlarıda ac. !! eslantta kestigimiz yaklasık 1000 kadar dm den 1 tane exp ib alabilidk buda önemli tabikide eslantta neredeyse hiç ama hiç raptor shard veya başka bi drop alamadık sadece shel gögsülük ve silver bar Drop yüzleri cok düşük
homekoya anam.

S

SimpleMan

Guest
Herkesin bfye girecek teami olmayabilir. Bence boş yapıyorsunuz o dmdeki adamda kendince bir emek sarf ediyor oyuna. Sonuç olarak yarım saatte 2-3tane shard ib raptordan droplar alırken bi anda böyle saçmasapan bi drop oranının oluşturulması olmamış. O kadar zor seviyorsanız bf de kapatılsın dmden de birşey atmasın

• Like
Reactions: MevsimlerGibisin

MevsimlerGibisin

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 18, 2017
5
0
78,021,900
19
hay agzını öpeyim.. İşte demek istedigim bu teaamımız yok yeni başladık tabi burada o homeko yorumlarını yazanlar itemini yapmıs ben yaklasık 1 haftadır oynuyorum kimseyide tanımıyorum serverda tandıgım 2-3 kişi var ... dm droblarında her kutudan item beklemiyoruz sadece 3 saate 2 tane gögüslük shel alıp bu shelleride 1 gb den bile satamamak koyuyor demek istedigim bu az birazcık yükselse oranlar yeterli olucaktır @Kojiro

K

kingsleawolf

Guest
hay agzını öpeyim.. İşte demek istedigim bu teaamımız yok yeni başladık tabi burada o homeko yorumlarını yazanlar itemini yapmıs ben yaklasık 1 haftadır oynuyorum kimseyide tanımıyorum serverda tandıgım 2-3 kişi var ... dm droblarında her kutudan item beklemiyoruz sadece 3 saate 2 tane gögüslük shel alıp bu shelleride 1 gb den bile satamamak koyuyor demek istedigim bu az birazcık yükselse oranlar yeterli olucaktır @Kojiro
Myko oynuyorsunuz farkındasınız değil mi? Zamanla insanlarla tanışır ortam yaparsınız. Yarım saatte raptor shard ib demişsin dün 4 saatte 1 tane ib düşürdüm gelip bunun için ağlamıyorum pek bi farkı yok.

• Like
Reactions: KaiserSchoze

MevsimlerGibisin

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 18, 2017
5
0
78,021,900
19
Bizde aglamıyoruz burada sadece görüşlemizi anlatıyoruz kardeşim benim item yapamadın cz cıkılmıyor siz cz de adam bulamazsanız yarın öbür gün illa azalıcak o zaman napacaksınız güzel kardeşim..

K

kingsleawolf

Guest
Bizde aglamıyoruz burada sadece görüşlemizi anlatıyoruz kardeşim benim item yapamadın cz cıkılmıyor siz cz de adam bulamazsanız yarın öbür gün illa azalıcak o zaman napacaksınız güzel kardeşim..
anlatmaya çalıştığım şey de bu zaten item yapamadın mı czye çıkılmıyor değil, sahip olmak istediğiniz şeyleri bi anda kazanma hırsınız size oyunu bıraktırıyor. benim 2 ayda verdiğim emeğe kısa sürede sahip olmak büyük şans gerektirir sadece. 1 tık alt seviye itemle daha iyi bi parti oyunuyla rahatlıkla başa çıkabilirsiniz ama. hala yapılabilecek çok sayıda farm seçeneği varken kendini bir yere sabitleme. bu serverin ts kasan adama da ihtiyacı var iron bar kasana da bus kasana da shell kasana da.

eLTurqo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 4, 2015
20
0
78,052,425
-2
millet itemini yapmış ortamını kurmuş oynuyor diyosun da neredeyse 2 ay oldu server acılalı. senın suan cektigin acıların sıkıntının alasını cekenler var 1 ay hiç durmadan. şimdi onlar keyfini sürüyor ki bundan daha doğal bişey yok. geç kaldın hepsi bu.

MevsimlerGibisin

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 18, 2017
5
0
78,021,900
19
yaw ben ne diyorum biz bi gecede fulll item olalım demiyorum demek istedigim cok az bir yüzde ile yükselse drop her akşam en az 1000 tane kesiyoruz bu dedigime inanmiyan varsa pazar charını getirsn karus eslantta pt me alıp otursun saysn kestigim dm leri ve dropları 1 tanemi shard veya raptor atmaz amacım hem sw pazarına item kazandırmak hemde o kadar emegime birazcık kaar sıkıştırmak..

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
yaw ben ne diyorum biz bi gecede fulll item olalım demiyorum demek istedigim cok az bir yüzde ile yükselse drop her akşam en az 1000 tane kesiyoruz bu dedigime inanmiyan varsa pazar charını getirsn karus eslantta pt me alıp otursun saysn kestigim dm leri ve dropları 1 tanemi shard veya raptor atmaz amacım hem sw pazarına item kazandırmak hemde o kadar emegime birazcık kaar sıkıştırmak..
Kardeşim iyi diyorsun , çok güzel diyorsun da peki ben sana bir soru sorayım ; O DM dropları yükselirse , dmden çıkan itemlerin değeri azalmaz mı sence ? Yani dolayısıyla eline belki somut anlamda daha çok şey geçecek ama eline geçecek para miktarı artmayacak . Neye yarayacak bu , ben gerçekten anlayamıyorum ..

MevsimlerGibisin

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 18, 2017
5
0
78,021,900
19
buss gibi dm den item düşssün diyenmi var alla alla 4 saat kesilen bi canavardan item drobu gözüküyorsa bari 4 saatte 1 shard 1 raptor atsın bari demek istedigim bu gidin eslantta dm dönün 2-3 saat gözünüzün nuru aksın ve karşılıgı 0

KaiserSchoze

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2016
301
239
106,959,600
3,148
buss gibi dm den item düşssün diyenmi var alla alla 4 saat kesilen bi canavardan item drobu gözüküyorsa bari 4 saatte 1 shard 1 raptor atsın bari demek istedigim bu gidin eslantta dm dönün 2-3 saat gözünüzün nuru aksın ve karşılıgı 0
Her gece eslantta dm yapıyorum , multi ile priest sokuyorum tek başıma dm kesiyorum her gece düzenli olarak minimum 3-4 saat boyunca . Her gece ortalama aldığım drop 10 gb . Sabırsızsınız . İlk 3 saat drop atmaz sonraki 1 saat 5 saatlik drop atar . Bu iş şans ile alakalı .

Feliss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 13, 2017
33
-1
78,205,050
75
serverı homeko gibi istiyosunuz zaten dm'e eklenen shell drobu yaktı piyasayı adam halen diger parcalarında eklenmesini istiyor. Bence dm'den shell drobu kaldırılmalı zaten FT girişleri 50m ve 100kişi olarak düzenlendi, bu şekilde servera zaten shell girebilecek

FinaLHit

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 17, 2015
32
1
78,205,050
60
Valla günde 5 saat dm kesiyorum ortalama 5-6 7-8 şansım varsada 12-13-14 gb para kaldiriyorum.. Ve bunu haftalardir yapiyorum.. Hiçbir şekildede zor gelmiyor. Bence droplar gayet yerinde siz bi duş alın sıkıntı yok :)

D

Diegosantanaa

Guest
walla bende 3 saatte 11 shell 1 exp shard 1 norma shard aldım shellerın ıkısını 6 yaptım shardları 5 ypaıp 875 +550 den iteledim sheller mi onlar 8 gb:D temizinden 30 gb