En son ne zaman normal bi pk atıp tadını cıkardınız?

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

OguzHUN

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
4
3
78,021,900
195
Mage ve Okcu sw olduğunu bilmeden, myko, emek ve eşit sw umuduyla başlayıp... İnsanlığı pkdan ve joblarından soğutan. Ne kadar item farkı atarsa atsın gecesini gündüzüne katarsa katsın hala magelerin/okcuların vurduğu anlamsız damageyi engelliyemeyen kardeşlerim aynı duygu ve düsünceleri paylaşıyoruz. Şimdi tekrardan soruyorum Melelere :)
(Görünmezlikleri cabası tabikide :) vurgun yaparlar anlamazsın. Ölümünle etrafta Karşı ırkı görmeye cabalarsın)

En son ne zaman normal bi PK atıp tadını cıkardınız?

İyi geceler diler emeklerimizin karşılığını alabileceğimiz bir yarına hazır oldumu belirtmek isterim :)

M

MethodMan

Guest
normal bi pk olsa pk atcak 3 clan var swde hocam neyin kafası bu :D üstünüzden geçerler, şimdiki sistemde en azından onlarda zırlıyo herkes kadar

ha evet herkesin zırladığı bir sistem

• Like
Reactions: Kojiro

enesalpa2

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 23, 2017
3
3
78,021,900
97
ya Allah için magelere laf ediyorsunuz ya melee lere soruyorum çok mu zevkli pk alt tarafta macro acıp dolaşıyorsunuz sadece mouse kullanarak pk atmak çok mu zevkli hadi mageler ve archerlar kaldırıldı sw den diyelim ne yapıyorsunuz bi anlatsana zz1z1z1z1z1z1z1z1z1 olay bu

• Like
Reactions: Mnemosyneee

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
Valla ben paper mageyim.Gerek mage teamla gereksede Paper halimle Mele party'e TP mage olarak girip oldukça fazla zevk alıyorum. Bu tamamen senin bakış açına bağlı :)

R

rucukutu76

Guest
okçuların damageleri çok düşük kardeşim normalde asasın daha az atagının olması lazımken okcunun daha az atagı var ancak 8 okcu birlesinde tek tek adam alabiliyor. tek basına okcu olarak oyna bakalım 1 tane adam kesemessın. full item +1pp +3 dual kekury dex 9 takılar 7-8 fp full sc 1700 atak var ama eline sadece +6 md al daha fazlla atagın oluyor saçmalık bi kere sunu acıklayın master acınca neden sadece okcuda atak artmıyor.??? Ayrıca oyunda görüntü bugu var bbuda magelere yarıyor .Mageler zone kullanıyor.onlar seni görüyor agacların tasların ıcıne giriyor onlar düz bir harıtada oynuyor. ayrıca okcu oynamak o kadar zor kı sureklı z ye moblar geliyor. karus commandere vuruyorsun atrosa rioteye vuruyorsun öyle koxp acp gezilmiyor yanı :D

A

Angellady

Guest
Sana katılmamak elde değil biz bile dayanamadık artık mage bastık TheMYKOnun hemen hemen bütün db lerinde varımdır. İlk defa job change bastım farklı bakış açısı fln demissiniz ama bence öle değil sistem ister istemez seni yeniliklere sürüklüyor.

• Like
Reactions: mystic4l

mystic4l

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 30, 2017
9
0
78,021,900
30
normal bi pk olsa pk atcak 3 clan var swde hocam neyin kafası bu :D üstünüzden geçerler, şimdiki sistemde en azından onlarda zırlıyo herkes kadar

ha evet herkesin zırladığı bir sistem
Bu ülke neden gelişmez kafa yapısına örnek bi yorum :D

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
Mageye tormentli +2k vuruyosun o adam neden şikayet etmiyor, senin şuan serverde rahat pk atamama sebebin kalabalık şunu anlayın artık.

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
Mageye tormentli +2k vuruyosun o adam neden şikayet etmiyor, senin şuan serverde rahat pk atamama sebebin kalabalık şunu anlayın artık.
Katılıyorum sana.Bazen 2.5 yediğim oluyor ama dediğin gibi bazı jobları seciyorsan avantajlarıda dezavantajlarıda senindir.

• Like
Reactions: emree17

EnchantressXX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 24, 2016
290
92
88,156,200
722
Katılıyorum sana.Bazen 2.5 yediğim oluyor ama dediğin gibi bazı jobları seciyorsan avantajlarıda dezavantajlarıda senindir.
Siktir aç köpek verdiğimiz parayla bi ncs atamadın yetmediyse bidaha verelim

JoeS

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 15, 2015
510
236
170,451,600
3,546
Siktir aç köpek verdiğimiz parayla bi ncs atamadın yetmediyse bidaha verelim
Seviyeni yerlere almada,insanı clana cagırıp TAG bastırıp haber vermeden pm yada ts den birebir konusmadan Clandan adam atmak ancak sizin gibi Aç ve Aciz insanların işidir

R

rucukutu76

Guest
ya başkan bugun mageye % attım 630 vurdum magenin 6k canı var sen ona 2 k vursan nolur :D mageyi tek yakalarsan kesion da tek de gezen yok :D

Eisenheim

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 29, 2015
3
2
78,021,900
8
ya başkan bugun mageye % attım 630 vurdum magenin 6k canı var sen ona 2 k vursan nolur :D mageyi tek yakalarsan kesion da tek de gezen yok :D
6 k mı ??? 6 k hp sı olan nadir mp mageler vardır
dual rom ep dual agate 8 set lycaon +6 3333 medal hp 5700.

L

LaidbackMorbid

Guest
Aha adam çıkmış mele den 1 tane nede olsa eskilerden oynamayı bilen az kaldı

R

rucukutu76

Guest
6 k mı ??? 6 k hp sı olan nadir mp mageler vardır
dual rom ep dual agate 8 set lycaon +6 3333 medal hp 5700.
baskan valla bilmiyorum da bugun arenada bi mage vardı adamın canı 5k falan heralde 1k vuruom 5 te 1 canı gidiyor yani magenin canı cok yaw :D

V4LENTi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 24, 2017
15
4
78,052,425
37
Server asiri dolu oldugu icin sikinti oluyor, her yerden mage cikiyor :D. CR'den sonra pk nin bitmesi konusuna gelince, bence bu cr lerin random olarak acilmasi gerekir.

• Like
Reactions: EnchantressXX