Eleştiri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Give6731

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 9, 2017
38
16
79,334,475
382
Az önce açtığım konuda asasların high class ve middle classının güncellemesiyle ilgili bir kaç eleştiride bulundum kojiroda konuyu kilitlemiş. Şimdi kojironun sözüne ithafen demişsin ki sen bu ıtemlerle iş yapamıyorsan başka birşeyi yanlış yapıyorsun demektir yazmışsınız. Bende diyorum ki bu itemerle bile bunları söylüyorsam +5 mirage dagger veya +6 cleaverle gezen adam benım az önce 600 vurdugum warriora 200 felan vurur heralde.
Ayrı olarak farklı açtığınız konuda +6 horn ve +6 ib denemesinde neredeyse damagelerin aynı olduğunu belirterek high classların değerini yükselteceğinizi söylemişsiniz. Nedense TheMYKOnun her ilerleyen günlerinde her serverda bu tarz oyun zevkini bozacak userlerı soğutmaya yönelik bir kaç olay çıkıyor. Yıllardır benim bildiğim ve sizden ilk defa duyduğum high class veya middle class olayını anlatayım.
Bir asas +9 cleaverda takabilir 102 ap +8 shardda takabilir 101 ap attackı aynıdır middle veya high class olarak classmanında attack konusunda bişey değişmez. adam +7 iron crossbow 110 attackmısta ib +7 119 attack. mantık çerçevesinde ibyi takan adam 19 attack farklı oldugu ıcın daha fazla vuracaktır %20 oranlarında. bu iş böyledir. siz yıllardır server açıyorsunuz açtığınız konularda sanki bu damageleri biz ayarlamışızda saçmalığa bak tarzında yorumlar yapıyorsunuz. daha resten yarım saat önce 15 gbye mirage dagger aldım dual. şimdi 4 gbden alınır diye bağırıyorlar. Sizin bu yaptığınız anlık fikir değişiklikleri oyun içinde ki dengeye zarar veriyor. insanlara zarar ettiriyorsunuz. biz TheMYKOya guvendıgımız sizinde belirttiğiniz gibi mykonun kralı diyorsunuz böyle sacmalıklar görmek istemiyoruz. mirage dagger high classtır. shard high classtır. adam +9 md takıyorsa +8 shard yerine daha az vuracak diye bir mantıksızlık olabilir mi? adam ister +10 cleaver takar ister +9 md takar. ben mi yanlıs dusunuyorum.
+7 md +6 sharddan nasıl kötü bir item olabilir var mı böyle bir mantıksızlık? yok demişsiniz eski uskoda böyleydi. yemin ediyorum 15 yıldır bu oyunu oynuyorum daha ilk defa şu serverda gördüm ben bunu. bu kadar uzman bir kadronun bu kadar basit hataları yapmaları ne kadar üzücü. lütfen bu hatalardan geri dönün

• Like
Reactions: Rasse and imamrazzi

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051