El Morad Kral Adayi-pascal

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
S

sexmachinee

Guest
Arkadaşlar öncellikle tüm TheMYKO ekibi ve TheMYKO Ailesi userlarinin Ramazan Bayraminin Hayirli olmasini Diliyorum.

Bu Haftaki Kral Adayi olarak Invicible Ekibinden PaSCaL isimli karakterimle aday olmus bulunmaktayim.

Arkadaşlar şunu dile getirmek istiyorum krallık seçimindeki bütün human arkadaşlarima başari dileklerimi sunuyorum.

Kral Olma şerefine nail olucak olan şahsın sadece kendi peşindeki insanlari beslemesini istemiyorum.Humanlarda bulunan bütün userlarin şikayet ve problemlerine yardımcı olucak bi KRAL olmali ve artık TheMYKO da aynı isimde insanları KRAL seçmekden de vazgeçilmeli çünkü bugune kadar seçilen her KRAL ya karus basıyo yada EL MORAD da kendi halkının pot vergisinden kendi clanını diziyor sizce bu ne kadar adil olabilir.Bence kral olucak insan userlari desteklemeli biriken bütün kral hazinesini ihtiyac sahiplerine bolmeli ve paylaştırmalidir.
Benim Extra dan yapabilcegim ve elimden gelen vaatlerim degilde yapabilcegim seyleri soyliyim

1)Forumda birşey yapamıyorum diyen user arkadaslarimin Kendi partyimin Cr eventini bitirdikten sonra elimden geldigi kadar arkadaslarimin crsine yardimci olmak KRALLA Ayni partyde yorulmadan Cr yapilacak.

2)Chaos ve CR den gelen bazi item droplarini TWİTCH canli yayini ile Cekiliş yapıp birden fazla human kardeslerime elde edebilcegi KC SİLAH VEYA UNİK İTEM EVENTLERİ

3)Kraliyet kasasinda biriken paralardan EXP EVENT ve olabildigince geride kalmis arkadaslarima 5-10-25m para eventleri yapılıcak.

4) Arkadaşlar herkese başarilar diliyorum artık TheMYKO da KRAL yapmak icin KRAL'a oy verilmemeli.Bu oyunda adil olabilcek bir insana ve yukarıda ozelliklerini paylaştıgım insan kral olmali ayni insanlar artık kral olmasi bence yanlış.Sürekli aynı insanlari biyere getirtip şımartmanin lüzümü yok Hayirli olan neyse o olsun.

Secimdeki tüm arkadaşlara başarilar diliyorum...

Saygilarimla PaSCaL...

Aveline

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 9, 2015
274