Down =)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Oyundan soğutan herkese tsk, bunun sadece bir oyun oldugunu algılamanız dileğiyle iyi oyunlar.

K

KenneXX

Guest
Geçmiş olsun. Doyamadılarsa iteme demekki =) Bir glass hediye etmişsin gibi düşün,takılma boşver. Adamlar pvp serverda bile tribe giriyorlar, sorsan pazara koydun itemi çektik bunda illegal birşey yok derler :D Komedi,kalanlara kolaylıklar diliyorum.

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Sadece onunla alakasi yok yav. Kişisel bir sorunum yok kimseyle. Cekmis almis itemi helal hoş olsun. Ben burayı oyun olarak gördüm bunca zaman da böyle oynadim. Benimle bir sekilde muhatap olan herkes nasil bir adam oldugumu bilir. Kavgali gürültülü oldugum kisilerle bile itemleri kalmissa verip itemini hadi allaha emanet ol kardes eyv deyip de kesmisimdir muhabbetimi. @Naira da bilir beni baskalari da bilir cok muhatap olmasak da adam oldugumuzu biliriz. Neyse hayırlısı olsun az sosyalleselim bari :)

Malibu

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2015
91
47
78,693,450
437
Ben CapriCornia. Kararına saygı duyuyorum ancak. Glass belti 15.15 te düşürdün 15.55 te de ben pazardan çektim. 40 dk önce glass düşmeden de gayet yeterli bir charın vardı. Bu sefer 20 den fazla talos kestim hiç bir item alamadım. Siz de o kadar kesmişsinizdir. Sizin de item alamadığınız olmuştur Bu oyunu bırakmamıza sebep olmadı. Farz etki bir elf belt düşürdün 10 gb sattın. 40 dakika önce yoktu zaten o item sende. Yani o talos boş atsaydı gene mi serveri bırakacaktın. Madem bu kadar değerliydi Show yapmak için pazara koymayacaktın. Ben pazarda gördüğüm bir itemi gayet oyun kuralları içerisinde fiyatını ödeyerek pazardan çektim. Yapabileceğim hiç bir şey yok. İyi forumlar.

• Like
Reactions: HULK
K

KenneXX

Guest
Kimse sana bir şey yap demiyor zaten ve evet oyun kuralları çerçevesinde pazardan çektin. Bu biraz etikle ve oyuncu karakteriyle alakalı. Senin tercihin bu yönde olmuş. Bence doğru değil. Demekki glass belte çok ihtiyacın vardı,yetmiyordu itemlerin sana. Oynayacak kimse kalmadığında bahsettiğiniz serverın kralı olmuş olursunuz ve tatmin de olmuş olursunuz umarım. Güle güle kullan.

• Like
Reactions: DNZ

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Helal hoş olsun dedim neden bu kadar uzadi bu konu? Iteminde değilim ben anlatamadim galiba? Iteminde olsam hanguku basip yakmazdim hala kavrayamadiniz galiba. Güle güle kullan

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Ben CapriCornia. Kararına saygı duyuyorum ancak. Glass belti 15.15 te düşürdün 15.55 te de ben pazardan çektim. 40 dk önce glass düşmeden de gayet yeterli bir charın vardı. Bu sefer 20 den fazla talos kestim hiç bir item alamadım. Siz de o kadar kesmişsinizdir. Sizin de item alamadığınız olmuştur Bu oyunu bırakmamıza sebep olmadı. Farz etki bir elf belt düşürdün 10 gb sattın. 40 dakika önce yoktu zaten o item sende. Yani o talos boş atsaydı gene mi serveri bırakacaktın. Madem bu kadar değerliydi Show yapmak için pazara koymayacaktın. Ben pazarda gördüğüm bir itemi gayet oyun kuralları içerisinde fiyatını ödeyerek pazardan çektim. Yapabileceğim hiç bir şey yok. İyi forumlar.
Bak simdi, türkçeye uyarak kurayim cümlelerimi.. Ben iteminde değilim. 10 gün öncesinde BF ye girebilmek için birlik olalim diyen kisiler, TS'ye girip muhabbet ettiğim kişilersiniz. O clanda bir sürü tanıdığım kişiler var ve kanka muhabbeti döndermişiz zamanında. Sana pm atiyorum sen pazardan çektim ben illegal değil diyorsun. Ben sana zaten hırsızsın söylesin böylesin demiyorum ki? Tartistigim, kötü olduğum kişiler alsa o itemi tabi ki bişi demem @KillerBooo lardan birkaç elemanla tartistim mesela alsalar bilirler ki onlarla muhatap olmam lafını bile yapmam glass'i versene deyip.. Itemin derdinde değilim.. Zaten oyundan soğumustum son zamanlarda. Sen diyebilirsin ki itemi ben cektim clanimdaki kisileri bağlamaz buna da eyv derim lakin clanındaki adamlar bile seni haklı buluyorsa çekti pazardan ona aittir diyorsa (benim muhabbet ettiğim kisilerdi) Burasi benim için üzücü olur az önce de söylediğim gibi bunlar benim muhabbet ettiğim kisilerdi. Samimi değilmişiz demek ki konusmalarimizda. Bu benim ilk olayım değil ki ? Daha önce de farkli olaylarda elf belt alinmistir rol alinmistir clandan cikip gidilmistir bunu da sıkıntı etmem benim için herkesin bir hakkı var. Denerim karsimdaki kisiyi rolü alip al kanka pay yap diyenlerle devam ederim alip gidenlerle bir daha muhabbetim olmaz. Bu, bu kadar basit. Ve emin olun ki @BarneyyRoSS @KenneXX gibi clanimdaki adamlardan asla buna benzer seyler göremezsiniz. Ayni sey sizin basiniza gelse bu kisiler al kanka itemi der yoluna bakardı.
Son olarak ben de böyle bir sey olsa verirdim o itemi emin olun. Haa vermeyecegim kisiler tabi ki var lakin damned clanındaki elemanlara böyle bir sey yapmazdım. Sen hala item derdinde oldugumu düşünüyorsan yazık. Sıkıldım çünkü bu samimiyetsizlikten, kişilik dengesizliğinden. Clanındaki @Four da beni tanir @MillaJoVovich de. Ve ek charimi patlattim warior bastim ben. Item diyorsun da itemim yoktu orada. Sadece arkadasin chitin setini ve Toto spear'ını almistim. Yani yukarıdaki videoda taktığım itemler harici itemim yoktu. Onu da elimdeki Lugias ve Hanguk +7 denedim hanguk geçti öyle devam ettim. Neyse buradan cikan sonucla ne kadar samimiymişiz anladık. Varsa 4 senelik TheMYKO tarihimde @DnZ söyle bir sey yapmistir deyip kötüleyebilecek biri buyursun. Ben burada sadece en fazla sözlü tartismaya girmişimdir tartısmısımdır. Bir tane oyuncu cikip da @DnZ glass belti alir vermezdi derse sen de benim samimiyetimi kişilimiği sorgula. Biri cikip simdi kim olsa alir o itemi diyebilir ona da cevap'im ben zamaninda 2-3 günlük tanidigim adamla iron neck aktarmis biriyim. Karakterli insan olunca emin olun ki böyle bir sey olmuyor. Oyun su an iyi gidiyorken tadını çıkarın tekrar iyi oyunlar güle güle kullanın.

• Like
Reactions: BarneyyRoSS

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Komik olan, yanlis anlasilmasin TheMYKOya özel değil bu durum ama Pvp ler en fazla 3-4 hafta gider oldu son yılda. Şurada 2 hafta geçti ve sen 1 hafta daha king olayim diye uğraşıyorsun. Biz item dagitiyoruz millet oyundan cikmasin diye, Millete exp kasiyoruz CR'de ihtiyacimiz olmadigi halde sen de oyundan adam soğutuyorsun :) ve evet direkt son damla oldu senin yaptıgın bu şey ve bunlardan ötürü oyunu birakmis bulunuyorum. Umarım bir daha böyle durumlarla karsilasmam bir pvp keyfimiz var onun da içine ediliyor.