Dostum bu paper kıyafetlerin nesi var??

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
T

Trafalgar

Guest
Dostum lanet olası paper kıyafetlerin nesi var anlamış değilim.. Bir çanta +1 kıyafetten 1 2 tane belki +7 çıkabiliyor. Onları 8 basma uğraşlarım zaten tam bir fiyasko oldu 25 tane +7 paper yarısını busla upgrade etmeme rağmen hüsrana uğradı.. Şikayet olaraktan değil ama merak ettim basabilen var mı acaba? Çünkü bu paper +8lerin oyunun gidişatını çok değiştireceğini düşünmüyorum sadece kendimce bir düşünce bu tabi Saygılar iyi oyunlar

Baytar

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 11, 2015
16
0
78,052,425
118
Yanlış anlama ben de durumdan memnun olduğumdan değil ancak bir gariplik yok 1 Inventory'den 1-2 tane çıkmasında.
Şöyle ki:
+1 > +2 ---> %100
+2 > +3 ---> %100
+3 > +4 ---> %85
+4 > +5 ---> %75
+5 > +6 ---> %60
+6 > +7 ---> %10

Oranları verilmiş Upgrade kısmında Low Class için. Buna göre %3.8 ihtimalle +7 yapıyorsun. Ki 25 taneden bu hesapla 1 tane gayet normal, 2 tane iyi bile sayılır. +7'den sonra Midde Class Item olduğu için ihtimal daha da düşüyor olabilir, o detayı bilmiyorum.

Hazır konu açılmışken benim aklıma takılan olay şu, başka 1-2 kişiye sordum onlara da aynısı olmuş bir kaç defa.
Bir eşyayı +4'e upgrade yaparken yanıyor, bu gayet normal bişey.
Ancak bundan sonra attığım belki de 5-6 eşya daha aynı şekilde +4'te yanıyor. Ki bu low classta da başıma geldi çok defalar. (%85 oran)
Gayet yüksek bir oran ama nasıl oluyorsa bir yandı mı üst üste yanıyor, çok garip geldi bana.

• Like
Reactions: HULK
T

theSaglam

Guest
Low class +7 > +8 ---> %5

19:20^25= 25ininde yanma ihtimali ( %27 civarı )

25 tanede %5 ihtimalle 8e 1 tane geçme ihtimalin 70 civarıymış hocam ters yazmışım.

Edit.

Last edited by a moderator:
T

Trafalgar

Guest
Dediğin olayı ben de yaşadım bir kaç kez hatta odanın bir köşesine çekilip ağladım nasıl olur diye ama bunu da demek ki her seferinde o bahsi geçen %15lik kısmı yakalıyoruz olarak algıladım. Bir kızgınlığım yok zor olması daha iyidir ancak paper olunca insan yadırgıyor işte paper ya ne var yani diyor insanlar harıl hurul md 7leri falan bas bas bağırırken :D

Baytar

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 11, 2015
16
0
78,052,425
118
Ben de paper / full plate vs... basıyordum da ciddi anlamda +4 bir yanınca seriye bağlıyor resmen. Bir gariplik var ya ben çözemedim. Oran gene %85'tir ama mesela şöyle oluyor sanırım o %85: 85 Tane +4 Geçiyor (arada 3-4 yanıyor falan belki) ardından basılan 8 tane +4 yanıyor, kontenjan doldu misali :)
Başına gelmeyene komik gelecek belki de cidden enteresan.

T

Trafalgar

Guest
Bu video geldi direk aklıma şimdi biz böyle konuşunca :) bakalım kısmet bu arada BUYING PRIEST PAPER +8 tanesine 1 gb veriyorum o derecede bunaldım :D

UnconscionabLe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jun 24, 2015
7
2
78,021,900
28
mage char için bende paper basıyodum 600sc aldım başladım 2 saatte 17 adet +7 oldu şöyle birşey vardı +4 basarken dediğiniz gibi 8-10 tane arka arkaya yanıyordu ve benim korktuğum tek nokta +4 bastığım zamandı çünkü +5,+6 daha kolay geçiyordu bu +4 sorunu bide +7 de var arka arkaya yanma, +8 için hiç denemedim tavsiyede etmiyorum. :)

armutcocuk

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 5, 2015
58
12
78,205,050
203
Arka arkaya yanma olayi bi bug bence ve hala cozulebilinmis degil. 15 tane +6 paper bastim hepsi yandi gecen +7 ye. Gercekten sinir bozucu paper basmak.