Darkmare resistance artışı hakkında

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

santonyks

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 18, 2018
28
8
78,052,425
827
Merhaba arkadaşlar serverda farmer arkadaşların çoğunun bildiği ve aklı başında olanların saçma bulduğu bir konu hakkında yetkililerin duyması için bir kaç şey söylemek istiyorum:
Bu oyunda farm yapan insanlar var malum bir sürü farm sistemleri vs. dönüyor şu an biraz işin açığı oluşmaya başladı, xacs sisteminde genie çok iyi çalıştığı için magelerin attack hızı çok seri ve darkmare resistanceları çok düşük olduğu için çıplak charlarla absurd damageler vuruyorlar, 6 attacker melee (hepsi master full str) charlardan 6 mage ( yarı çıplak 1gblik bir char ) aynı slota genie başlattığında 5/5 olmak şekilde tüm kutular çıplak mage arkadaşlarda kalıyor. Bir farm yapacaksan bir yatırım yapman gerek yani bu kadar free ve orantısız bir farm sistemine son derece karşıyız bu işte nasıl bir çözüm üretirsiniz bilmiyorum ama önerim darkmarelerin resistancelarının arttırılması ve çıplak magelerin bu kadar fazla hasar atamaması. Yaptığımız yatırımın bir karşılığı olsun istiyoruz harcadığımız paranın bir getirisi olsun istiyoruz, şimdiden ilgilenen yönetime teşekkür ederim.

Wildsoul

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
53
16
78,418,725
1,957
evettttt.

serverın başında demiştik eslantda sadece antı afk dm ler olsun diye.

6 mage 1 warrıor 1 priest genıe ac uyu,dışarı çık gez. gel gb kas ne güzel sistem.

resmen eslantda yasal koxp kurmuşlar dm kesıyorlar adamlar.. neden bu saçmalığa ''zor'' farm denilen serverda müsade edilir anlamış değilim.

troll captain ı saymıyorum bile. iron bow,md,elixir gırla giriyor servera..

şu saçmalıklar olmasa server ömrü en az 3 ay daha fazla olurdu bence.

narteux

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 28, 2019
10
2
78,205,050
1,962
@Kojiro efendiye anlatmaya calıstıgımız olay bu. Trol captaindan giren dropları saymıyorum seri seri ib md atıyor. Magelerden bir allahın kuluda alamıyor.isterse 7 raptor 7 set master acık wariror olsun. moblarda mesafe koymuşlar. mageler 5 0 önde başlıyor herşeye. Dark mareyi saymıyorum zaten. Aynı adamlar teşko şekilde kurmuş kasıyor. 50 m lik carlarla.

Bowie

GameMaster
GameMaster
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
Apr 24, 2019
83
310
175,946,100
4,709
Dün yayında da Kojiro'nun bahsettiği gibi böyle geldi şartların hepsi herkese eşit bir kaç kişi istedi diye diye diğer kitlenin emeğine saygısızlık yapılır bir şey değişmeyecek server çok dengeli şu an iyi forumlar.

Status
Not open for further replies.