Damnedkillerzzzz pk movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

sirocco

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jul 1, 2016
1
0
78,021,900
2
şarkı ne

3ndofallhope

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 6, 2015
45
14
78,235,575
122
Ortada oluşan item farkını yaratan da bizleriz. İngilizce söyleyeceksen eğer "Gameplay eksikliği" demen daha mantıklı olurdu. 8v8'de ne yapılması gerektiğine inanmışsınız ki oyunculukta sıkıntı görüyorsunuz. Bu şekilde oynayarak 8v8'leri kazanıyoruz. Onun dışında arkadan magelerle geldiklerinde kesebiliyorlar. :D

P.S: Veysel arkadaşımız da kendini bu şekilde avutuyor olacak ki bana gelen her eleştiriyi anında beğeniyor.
Seviyorum seni @VeyselBAYAR
Evet item farkını oluşturan siz 8v8 de ezen taraf biz siz item player biz oyun 6v7 vs atıp orada şekil yapmaya benzemez şimdi şurda git utan gel ☺

• Like
Reactions: PAPADOC
D

DISEQBLIURMM

Guest
oyunun 2. gününden ( 1 ) combat muhteşem 3 dakika 8 koca yürek asdasdsad :D

HULK

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
554
330
214,407,600
4,867
  • Like
Reactions: 3ndofallhope

SYSTEMBITCH

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
539
280
165,872,850
3,358
S>> FULL SÜRÜM BANDICAM & FRAPS

D

DISEQBLIURMM

Guest
başvuru formuna gerek yok kabul ederse pm atın
ah be akın seviyorum seni forumda böyle bozma kendini kardeşim gerek yok gazlara gelinsin de biz arkadaşız sevmediklerimize laf sokalım başvuru formu falan bu ego gösterilerine gerek yok onu yazması gereken biri varsa ben olurdum

HULK

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
554
330
214,407,600
4,867

3ndofallhope

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 6, 2015
45
14
78,235,575
122
oyunun 2. gününden ( 1 ) combat muhteşem 3 dakika 8 koca yürek asdasdsad :D

Bazı şeyler hala bahane bahane kardeşim be kabullenme yi ne zaman öğreneceksiniz yok gene 2. Gün yok falan fistan biz size item farkı var deyince papadoc un dediği gibi biz player diyorsunuz ama şimdi daha ilk günlerdi falan kıvırmaya gerek yok yat yere.

NothingSchwegeiN

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 21, 2015
81
28
78,693,450
233
priestler video cekmesın abi çok zevksiz ve sıkıcı.. tarafsız olarak söylüyorum ki sondaki sesler rezillik :G kestikten sonraki hal ve hareketler sanki daha önce sürekli ölmüşsünz hırs yapmışsınız :) onun göstergesi gibi...

Last edited:
  • Like
Reactions: DISEQBLIURMM

KillerBooo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
330
278
107,081,700
1,097
Polemiklerinize özellikle girmiyorum ama bazen harbi komik oluyosunuz bu kadar hırs yapmayın olum altı üstü oyun 1 ay sonra oynamayıp ts de sohpet edicek burdaki herkes, oyun basından beri en az 20 kere kestik sizi 2 kere belki kesmediniz belki kestiniz hala konusan taraf sizsiniz, neymiş anlaşmalı vs degilmiş ??? napalım beyler cz de 8 er karşı karşıya gelince durup dilekçe mi gönderelim size ? Şimdi de clandan bi arkadasla ayrılmış 7 kişi kaldımızı bildiginiz halde sizi 20 kere kesen başkasıymıs gibi vs çagırıyosunuz. Bu kadar hırs yapmayın elimde ANLAŞMALI olmasada 8-9 paket videosu var ben sizin kadar heves etmedim, rekabet gözünüzü karartıyo valla

BADHERMAP

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
101
102
81,318,600
1,551
mars'a avedon yakışmıyor

3ndofallhope

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 6, 2015
45
14
78,235,575
122
Polemiklerinize özellikle girmiyorum ama bazen harbi komik oluyosunuz bu kadar hırs yapmayın olum altı üstü oyun 1 ay sonra oynamayıp ts de sohpet edicek burdaki herkes, oyun basından beri en az 20 kere kestik sizi 2 kere belki kesmediniz belki kestiniz hala konusan taraf sizsiniz, neymiş anlaşmalı vs degilmiş ??? napalım beyler cz de 8 er karşı karşıya gelince durup dilekçe mi gönderelim size ? Şimdi de clandan bi arkadasla ayrılmış 7 kişi kaldımızı bildiginiz halde sizi 20 kere kesen başkasıymıs gibi vs çagırıyosunuz. Bu kadar hırs yapmayın elimde ANLAŞMALI olmasada 8-9 paket videosu var ben sizin kadar heves etmedim, rekabet gözünüzü karartıyo valla

Gözlerim doldu kimin hırs yaptığı ilk atılan video da belli bunu orda yazmanı beklerdim bu konu altında değil 6v7 de video atilir ken neden sustu n da bunları yazmadin diye sormazlar mi adama yat yere şimdi konumuz dan şu tasmasini bıraktığın adamları ni al ve git ağzımi bozmak istemiyorum...

3ndofallhope

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 6, 2015
45
14
78,235,575
122
Ha bi arada 19xx beta da iken yine shot tan akın(hulk) kaç kere vs teklif etti o zaman da mı eksik tin de gelmedin uzatma bence...

MillaJoVovich

Asylum l Crystallize Leader - Creaus, Dracarys
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
141
66
79,303,950
529
Beni bilirsin Orkun ben de polemiktir vs sevmem ve asla kimseyle dialoga girmem. Ama burada hırs muhabbeti yanlış olmuş. Sen hırs yapanların iki taraftan da kimler olduğunu ve kimlerin abarttığını iyi biliyorsun. Odaya gelince kicklemeler, odama giren arkadaslarıma dostunu düşmanını iyi bil vs gibi komik pmler.. Bokunu cıkaran arkadaslar belli. Ben bunun bir oyun olduğunun her zaman bilincinde olmuşumdur, kesmekte var kesilmekte, sonucta burası myko. Ve bu oyun 1 haftalıkta değil. Bundan sonrası için umarım herkes sadece keyif için oynar yoksa bazı arkadaşların zoruna gidicek bundan sonrası.