Damageler konusunda acıklama.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

BLACKBOX

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2017
72
1
78,205,050
163
Başta belirteyim TheMYKO'da ilk deneyimim. ( Betada uzun uzun her job'u denedik arkadaşlarla. )

Mage: Cok vuruyor dedikleri dogru evet diger oynadıgım myko serverlara ( isim vermiyim ) nazaran damageler fazla ve buna 70 meteor dahil olursa bu damagelerle mele barınamaz. ( o yüzden diger mykolarda mele gordugum arkdaslar burda clan tanıtımlarına mage olarak adını yazdırmalarında haklılar.
Warrior: İyi ama bi tık atak damage dusuk herhalde server da damagesi oynanmış ( bu damagele 1v1 de asası kesemez warrior.)
Asas: Muazzam TheMYKO tam asaslara gore bı server damagesi hp olsun bu serverda 1 v 1 de ortalama aynı ıtem sevıysesınde asası hıc bı warrıor kesemez.
Priest: İdeal standart priest.

Burda benim hiçbir kazancım yok yorumları ona göre yazın.
Oynadıgım baska myko serverlara nazaran gördüklerimi yazdım iyi oyunlar.

@Kojiro

BLACKBOX

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 6, 2017
72
1
78,205,050
163
++++++

M

MALAMADRE

Guest
TheMYKOda warior ve asas oynamış biri olarak damageler tam yerinde asasın 70 biraz daha düşürebilir ayriyeten mage ice tutması ve magenin damagesi biraz düşürülse eğer melee biraz daha keyif alabilir ..

D.N = rica ediyorum melee bana tormentli 2200 2100 arası vuruyor diyen arkadaşlar +5 küpeler ile değilde uniq takılar ile gezerse farkedicektir .

KING

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 14, 2015
212
110
84,065,850
2,927
Artık asasların (%90) gibi oranda minor makro oldugu ıcın warrıorlar kafa tutamıyor dogru.
Warriorların atackları master acınca orjınalde verdıgı kadar atack vermıyor masterda bıraz daha atack yuklemesı yapılırsa (cok degıl) warrıorlarda tat alabilir.

RazorChallenger

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 29, 2015
374
183
119,474,850
3,807
TheMYKOda warior ve asas oynamış biri olarak damageler tam yerinde asasın 70 biraz daha düşürebilir ayriyeten mage ice tutması ve magenin damagesi biraz düşürülse eğer melee biraz daha keyif alabilir ..

D.N = rica ediyorum melee bana tormentli 2200 2100 arası vuruyor diyen arkadaşlar +5 küpeler ile değilde uniq takılar ile gezerse farkedicektir .
Oynadığın server myko heran herkes uniq bulamıyor bence senin bi mantıklı konuşman gerekiyor. Sürekli bi mage damagesi almış gitmiş kac kere magelerin tssine gidip sitem dinledin ? Sürekli kendi hakkınızdan yok şöyle yok böyle ayıptır hemşerim. Akıllı bi mele team kaç kere kafa kafaya düştü magelere söylesene son oynadığını serverde priestlerin kac kere 10k tutamadı? Bencil olmayın abicim bu kadar. Bırak bi zahmet karambolde öl. Gaza gelmiş bi komutcunla ırka atlayıp kafana nova yediğinde yuhhh damageye bak diye aglamaya başlıyorsunuz ne bekliyordunki merak ediyorum ? Biraz samimi olun, her gördüğünüze atlamayın , şu forumda aglayan insanlar hep aynı yüzler hicmi bıkmadınız arkadaş.

• Like
Reactions: Karamel
M

MALAMADRE

Guest
Oynadığın server myko heran herkes uniq bulamıyor bence senin bi mantıklı konuşman gerekiyor. Sürekli bi mage damagesi almış gitmiş kac kere magelerin tssine gidip sitem dinledin ? Sürekli kendi hakkınızdan yok şöyle yok böyle ayıptır hemşerim. Akıllı bi mele team kaç kere kafa kafaya düştü magelere söylesene son oynadığını serverde priestlerin kac kere 10k tutamadı? Bencil olmayın abicim bu kadar. Bırak bi zahmet karambolde öl. Gaza gelmiş bi komutcunla ırka atlayıp kafana nova yediğinde yuhhh damageye bak diye aglamaya başlıyorsunuz ne bekliyordunki merak ediyorum ? Biraz samimi olun, her gördüğünüze atlamayın , şu forumda aglayan insanlar hep aynı yüzler hicmi bıkmadınız arkadaş.
1. Benim ağladıgım felan yok ben damagelerin zaten userden dolayı etraf fazla gözükmüyor bu yüzden mageler cok avantajlı oluyor ekstra bide 1k damage çıkarınca kaos oluşuyor .
2 . Oyuna emek vermeyip eline wood 8 paper set ile pk atıp hiç uğraşmayıp sadece pkdan pkya giren adam neden ben 2200 damage yiyorum diyerek sitem etmesi de mantıklı değil .
3 . Her gördüğüme değil görüşümü bildiriyorum ve seninde buna saygı göstermen gerekir daha düzgün bi dille anlatman gerek düşüncelerini yoksa seni kimse ciddiye almaz .
4. Olayı tamamen yanlış anlamışsın ben oyundaki mage sisteminin yanlış oldugunu söylüyorum sadece yoksa benım için gr tutmasıymış nova 1k vurmasıymış alakadar etmez arkamda 3x priest var sadece diğer solo giren okcu olan arkadaşlarda zevk alabilsin diye görüşlerimi söylüyorum ...

• Like
Reactions: carpediem55

CharlizeTheron

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Mar 4, 2017
8
0
78,021,900
18
Mageler olmazsa server dönmez biraz tolerans tanımalıyız gibi

Ama glacier olayına bir bakılsın

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
bu konuya dahil olmak istemiyorum ama oyundaki resistans larin bir işe yaradiğini kabul etmeniz gerekiyor özellikle de ICE ve LR için yüksek resistansa sahip olmaniz gerekiyor

• Like
Reactions: Karamel