CZ YANIYOOOORR !!! AMAAA...

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

gokcehan44

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 23, 2019
30
16
78,235,575
261
CZ'de sadece ve sadece okçu-mage teamlerini karşıdan karşıya nova-ok atarken görüyoruz. Haremlik selamlık resmen şaka gibi.. 50 tane +7 paperli cüce bu tarafta, 50 tane fpli +6 +7 hornlu rogue karşı tarafta kim kime dum duma.. Yapılan tek şey ya z1 z2 ya da mouse ile nova uzatmak. Ha araya 1-2 tane mele team serpiştirilmiş aynen unutmamak gerek onlar da cücelerin komutçusu kafalarına vurdurmazsa veyahut 3-5 okçunun aynı anda hedefi olmazlarsa zor bela pk atma derdindeler .! Playerlık 0, strateji 0, oyun bilgisi 0 , 0 , 0 , 0... Bol sıfırlarla dolu bir server oldu bu server benim gözümde. Böylesine düşük seviye kolsuz pksı dönen bir CZ'ye YANIYOOOOR CAYIR CAYIIIIRR arkadan bir ŞL müziği falan... Gülünç şeyler.

Ayrıca;

Solo oyunculara, kardeşim teamin yoksa veya tek başına milyarlar dökmeyeceksen kalk ........ git demişsiniz resmen!! Cr event yapıyorsunuz, partinden biri değil illa senin adam kesmen gerek öyle sayarım görevi diyorsunuz. Solo adam yukarıda anlattığım ortamda nasıl adam kessin!? Vah benim zavallı ortalama veyahut iyi derecede asas veya warrior bilemedin bp oynayan, hatrı sayılır derecede para yatıran kardeşim vah... Cr yapayım da belki master itemi atar, zaten yamyam teamlerden boss moss kalmıyor diye adam kesicem ümidiyle koştur koştur sonra kuruş harcamamış, 5 saatte 62ye kasıp sadece lamiada fp çıkarıp +5 basan 2 tane okçu, +5 hornlarla kaça kaça top etsinler seni aralarında veya 2-3 mage vursun kafana tilt ol, sinir ol.! Yetmesin 1 buçuk saat boyunca uğraş uğraş, 3er tane sc harca, güç bela bitir görevi sana ödül olarak (genelde) 100 kc versin.! Saçmalık resmen.
Boss falan zaten hayal ürünü. Yamyamlardan kalır mı. 2 nova atıp bütün bossların drobunu alıyorlar zaten. Server özellikleri konusunda demişsiniz ki herkesin okçu veya mage oynaması inanmazsınız ama hakikaten vallahi de billahi de userların tercihi. Yahu güldürmeyin. En kolay np bu şekilde kasıldığı için herkes böyle. Düşür bakayım bu iki jobun damageini 1 tane okçu mage kalıyor mu serverda. Ki zaten düşmesi de lazım mantıken. Bu teamler 8 kişilik partiler halinde pk atıyorlar. 1 adama aynı anda en az 2-3 tanesi damage atıyor ikinci kez vurdukları zaman karşıdaki fpli garibim nasıl dayansın? Damage bölünecek ki; tsden konuşarak, aynı adama 7-8 kişi vurmasını öğrenecek, bi nebze de olsa playerlık koyacaklar ortaya. Ama yok abicim kolsuz pksı dönsün ama server dolu görünsün, soloyu moloyu salla gitsin zaten düşüncesi...

Başka bir konu;

Sitede drop listesine ''Chitin'' yazdığımda ''EMC stone golem'' , ''EMC eslant stone golem'' , ''LFC stone golem'' , ''LFC Eslant stone golem'' mobu da çıkıyor. Lakin hem emc hem de eslantta 200-250 civarı kesmeme rağmen coins ve 1920 pottan başka hiçbirşey atmadı. Şimdi şans yok falan olacak olay. Napayım 1 chitin için 3-5 bin tane falan mı keseyim? 1 günümü 1 chitin için harcayayım olmadı.. Madem atmıyor bu drobu kaldırın kardeşim drop listesinden.

Ve;

Hadi pk da cortladık bari hem main chara hem yan chara iki exp kasalımda belki coins moins kasar birşeyler yaparız diye expe gidiyorsun ve boş insanın teki, sivilde höt desen al g*t diyecek zırtapoz, kalkıp ana avrat düz gidiyor! İster istemez tilt oluyorsun ve iyice huzurun kaçıyor.
Diyorsunuz ki küfür eden, oyuncuların huzurunu bozan her türlü oyuncu cezalandırılacaktır! Eyvallah dedik, bu serverda yönetici hakkımızı huzurumuzu gözetiyor sağolsun dedik. Bugün resimli kanıtlı şekilde ticket'ta sunduğum küfür kullanan kendini bilmez herifin teki için bana gelen cevap;
- SLOT KAVGALARINA KARIŞMIYORUZ!!!!!!!!
Yahu nasıl bir mantık? Bunu bana bir Allah'ın kulu açıklayabilir mi? Çocuk ağzına geleni sayıyor ama exp slotunda olduğumuz için karışılamıyor! Harikasınız!

Son olarak YAZDIKLARIMDA YANILIYOR VEYA YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM. Düzeltiniz veya doğrusunu açıklayıp beni aydınlatınız lütfen. Kolay gelsin.

• Like
Reactions: sarpes05

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,874
Anladığım kadarıyla aksilikler üst üste gelmiş biraz canınız sıkılmış, oyun zor kıvamda biraz bu zorlukta ekonomiyi dengeliyor oyun içinde (nazar değmesin)..

Bu MAGE-OKÇU şikayetlerine pek fazla kulak asmamayı tercih ediyorum , son dönemlerde tüm KO oyunlarında en çok tercih edilen class'ların başında gelmektedir. Eğer ben MAGE ve OKÇU karakterini kapatırsam oyun pek zevkli hale gelmez, organik oyuncular ile oynuyorsunuz bu oyunu herkesin çok yetenekli olmasını veya stratejik oynamasını beklemek pek mantıklı gelmiyor.

Collection Race etkinliklerinde verilen ödüllerden yana şikayetler olduğunu anlayabiliyorum ama denge böyle kurulmakta oyunda, şimdi her CR de kişi başı 1200 KC geliyor olsa 300 x 1200 = 360 K KC yapar değil mi ? Şimdi biz bunu günde 3 kere açtığımızı düşünürsen günde 1 milyondan fazla KC vermiş oluruz oyunun tadı kaçar..

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
neden bukadar mage mage diye ağlıyorsunuz anlam veremiyorum asas bana 3k 3.5k , warrior bana 7 bardishle 1600 vuruyor ama gram umrumda değil onların damagesine karşı magenin novası da stabil olduğu (wizardla 500-600 lycaon staff 6ile 700-950) ki lycaon staff +6 serverda nadir bulunan bir item 30 35 k kc değeri var , onu geçtim sen mage teamlerin gel önüne aç uzat bas novayı dediğini falan mı düşünüyorsun gerçekten ? ben komut verirken dilim damağım kuruyor harbi sen bu Mage teamleri boş beleş adamlar mı sanıyorsun ? o boş beleş teamlerde zaten np kasamıyor iyi forumlar

gokcehan44

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 23, 2019
30
16
78,235,575
261
Ağlamak değil gerçekler bunlar. Solo oynayan bir asas sana 3k vurduktan sonra 2 adım daha atabiliyor mu? Anında düşüyor. Evet dediğin gibi 500-600-700 damage. Zaten ben de bu damageler fazla diyorum. Nova+45 i vurman kaç saniye sürüyor? 2 ? 3 ? Ve bunu aynı anda 7-8 kişinin, hadi 7-8 i geçtim 4 kişinin yaptığını düşünürsek ortaya totalde kaç damage çıkıyor farkında mısın? Milletin HPsi kaç ki zaten.45e gerek bile kalmıyor, ırk kalkıyor da neyse... Adı üstünde komutçu dediğinin dili damağı kurur zaten bu normal birşey. Geri kalan 7 kişi ne yapıyor? Sen söyledin işte wr ile takip et vur dediğinde uzat vur olay bu. Ben de öyle küçük dağları biz yarattık edasında olmanıza anlam veremiyorum. İyi forumlar.

• Like
Reactions: Stabber

PetnaNerepla

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
96
64
79,334,475
372
Mage team komutçusu olarak şunu söyliyim.Asas içime giriyor 3k hp'em var 2700 vuruyor.Ağlıyor muyum haayır neden adam asas haliyle içime girmiş bi zahmet hpmi vursun.Warrior party geliyor nova atıyoruz öldü öldü ölmedi geldi mi 1.5k 1.7k vuruyor 2 atıyor ağlıyor muyum hayır adam itemini yapmış ölmeden içime girmiş kesmeli mi beni evet kesmeli.Okçu party geliyor arkamdan beni yakalıyor party bar gm herkese tek atıyormuş gibi eriyor 3 saniyede 7 mageli party towna düşüyor ağlıyor muyum haayır.Bu oyunda eğer bir job diğer jobu kesemez hale gelirse ağlanır.Sen warrioru açıp mage ile aynı hpen olup mage ile aynı damagei atarsan gel ağla eyvallah ama benim elixir 6 ( ki oyunun şuanki databaseine bakılırsa elixir magede neyse warriorda da raptor o dur) ile vurduğum damagein 2 katını vuruyorsun benim mageimden 2 kat fazla hpye sahipsin ölüyorsan senin sorunun.Benim partyimdeki priest 3k hpli charıma 10k atabiliyor senin 5k 6k hpli warrioruna senin priestin 10k atamıyorsa git priestine suç bul servera değil.Kaldı ki 62 cap açıldı server yarın 65 geliyor master açılıcak descentler açılıcak ölmemeye başlıcaksın biz de çıkıp warriorlar türedi nova atıyoruz tık descent olup kaçıyor diye mi ağlayalım ?Empati yaparsak şuanda ben de warrior oynamak istemezdim ama gel gelelim 70 cap geldiğinde de sen mage oynamak istemezsin yani duruma göre şerbet değişiyor.Sonsuza kadar 62 cap kalıcakmış gibi yorum yapmak yanlış.

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
Ağlamak değil gerçekler bunlar. Solo oynayan bir asas sana 3k vurduktan sonra 2 adım daha atabiliyor mu? Anında düşüyor. Evet dediğin gibi 500-600-700 damage. Zaten ben de bu damageler fazla diyorum. Nova+45 i vurman kaç saniye sürüyor? 2 ? 3 ? Ve bunu aynı anda 7-8 kişinin, hadi 7-8 i geçtim 4 kişinin yaptığını düşünürsek ortaya totalde kaç damage çıkıyor farkında mısın? Milletin HPsi kaç ki zaten.45e gerek bile kalmıyor, ırk kalkıyor da neyse... Adı üstünde komutçu dediğinin dili damağı kurur zaten bu normal birşey. Geri kalan 7 kişi ne yapıyor? Sen söyledin işte wr ile takip et vur dediğinde uzat vur olay bu. Ben de öyle küçük dağları biz yarattık edasında olmanıza anlam veremiyorum. İyi forumlar.
ekran bugu yokken kaçmayı öğrenin o zaman kaçabilen adam o novadan çok rahat bir şekilde sıyrılıyor zaten .aynı zamnda asas partiler gelip rahat biçimde tüm mage partiyi kesebiliyor , oyunun mantığını değiştirmeye çalışma kendi oyun stilini biraz değiştir.

gokcehan44

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 23, 2019
30
16
78,235,575
261
Mage vurduğunda öldüğüm zaman sağ altta 2-3 kişinin ismini ve birer kez nova damagelerini görüyorum diğerlerine gerek bile kalmıyor. Hadi diyelim farkettin kaçmaya çalıştın, 2 adım daha ileri çıkıp vuran adamdan gene kaçamazsın. Sanırım bu, mevcut sorunu anlatmaya yeterli. Ayrıca warrior oynamıyorum dostum onu hangi warrior team ile sorunun varsa onlara ilet. Evet 65 capi warriorlara yarar doğrudur onda hemfikiriz. Düşüncem solo oyuncuların da oyuna kazandırılması ve yapılacak düzenlemelerle pknın daha zevkli bir hal alması. Yanlış anlaşılmak istemem. Neyse yeni level caplerini bekleyelim o vakit belki biraz daha iyi olur. Herkese iyi oyunlar.

ZuZu

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 17, 2015
128
85
80,708,100
2,445
CZ'de sadece ve sadece okçu-mage teamlerini karşıdan karşıya nova-ok atarken görüyoruz. Haremlik selamlık resmen şaka gibi.. 50 tane +7 paperli cüce bu tarafta, 50 tane fpli +6 +7 hornlu rogue karşı tarafta kim kime dum duma.. Yapılan tek şey ya z1 z2 ya da mouse ile nova uzatmak. Ha araya 1-2 tane mele team serpiştirilmiş aynen unutmamak gerek onlar da cücelerin komutçusu kafalarına vurdurmazsa veyahut 3-5 okçunun aynı anda hedefi olmazlarsa zor bela pk atma derdindeler .! Playerlık 0, strateji 0, oyun bilgisi 0 , 0 , 0 , 0... Bol sıfırlarla dolu bir server oldu bu server benim gözümde. Böylesine düşük seviye kolsuz pksı dönen bir CZ'ye YANIYOOOOR CAYIR CAYIIIIRR arkadan bir ŞL müziği falan... Gülünç şeyler.

Ayrıca;

Solo oyunculara, kardeşim teamin yoksa veya tek başına milyarlar dökmeyeceksen kalk ........ git demişsiniz resmen!! Cr event yapıyorsunuz, partinden biri değil illa senin adam kesmen gerek öyle sayarım görevi diyorsunuz. Solo adam yukarıda anlattığım ortamda nasıl adam kessin!? Vah benim zavallı ortalama veyahut iyi derecede asas veya warrior bilemedin bp oynayan, hatrı sayılır derecede para yatıran kardeşim vah... Cr yapayım da belki master itemi atar, zaten yamyam teamlerden boss moss kalmıyor diye adam kesicem ümidiyle koştur koştur sonra kuruş harcamamış, 5 saatte 62ye kasıp sadece lamiada fp çıkarıp +5 basan 2 tane okçu, +5 hornlarla kaça kaça top etsinler seni aralarında veya 2-3 mage vursun kafana tilt ol, sinir ol.! Yetmesin 1 buçuk saat boyunca uğraş uğraş, 3er tane sc harca, güç bela bitir görevi sana ödül olarak (genelde) 100 kc versin.! Saçmalık resmen.
Boss falan zaten hayal ürünü. Yamyamlardan kalır mı. 2 nova atıp bütün bossların drobunu alıyorlar zaten. Server özellikleri konusunda demişsiniz ki herkesin okçu veya mage oynaması inanmazsınız ama hakikaten vallahi de billahi de userların tercihi. Yahu güldürmeyin. En kolay np bu şekilde kasıldığı için herkes böyle. Düşür bakayım bu iki jobun damageini 1 tane okçu mage kalıyor mu serverda. Ki zaten düşmesi de lazım mantıken. Bu teamler 8 kişilik partiler halinde pk atıyorlar. 1 adama aynı anda en az 2-3 tanesi damage atıyor ikinci kez vurdukları zaman karşıdaki fpli garibim nasıl dayansın? Damage bölünecek ki; tsden konuşarak, aynı adama 7-8 kişi vurmasını öğrenecek, bi nebze de olsa playerlık koyacaklar ortaya. Ama yok abicim kolsuz pksı dönsün ama server dolu görünsün, soloyu moloyu salla gitsin zaten düşüncesi...

Başka bir konu;

Sitede drop listesine ''Chitin'' yazdığımda ''EMC stone golem'' , ''EMC eslant stone golem'' , ''LFC stone golem'' , ''LFC Eslant stone golem'' mobu da çıkıyor. Lakin hem emc hem de eslantta 200-250 civarı kesmeme rağmen coins ve 1920 pottan başka hiçbirşey atmadı. Şimdi şans yok falan olacak olay. Napayım 1 chitin için 3-5 bin tane falan mı keseyim? 1 günümü 1 chitin için harcayayım olmadı.. Madem atmıyor bu drobu kaldırın kardeşim drop listesinden.

Ve;

Hadi pk da cortladık bari hem main chara hem yan chara iki exp kasalımda belki coins moins kasar birşeyler yaparız diye expe gidiyorsun ve boş insanın teki, sivilde höt desen al g*t diyecek zırtapoz, kalkıp ana avrat düz gidiyor! İster istemez tilt oluyorsun ve iyice huzurun kaçıyor.
Diyorsunuz ki küfür eden, oyuncuların huzurunu bozan her türlü oyuncu cezalandırılacaktır! Eyvallah dedik, bu serverda yönetici hakkımızı huzurumuzu gözetiyor sağolsun dedik. Bugün resimli kanıtlı şekilde ticket'ta sunduğum küfür kullanan kendini bilmez herifin teki için bana gelen cevap;
Yahu nasıl bir mantık? Bunu bana bir Allah'ın kulu açıklayabilir mi? Çocuk ağzına geleni sayıyor ama exp slotunda olduğumuz için karışılamıyor! Harikasınız!

Son olarak YAZDIKLARIMDA YANILIYOR VEYA YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM. Düzeltiniz veya doğrusunu açıklayıp beni aydınlatınız lütfen. Kolay gelsin.
Dostum human taraftaysan eğer yarın ki Cr'ler için pm at mele team nasıl pk atıyor yakından daha iyi görürsün :D

SarhostumHatrlamyrm

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 29, 2017
302
334
136,263,600
6,616

Omniknight

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
31
63
78,418,725
634

Ayrıca;

Başka bir konu;

Ve;

Gökçehan burası herkesin kral olmaya geldiği, kendini göstermeye çalıştığı, yeteneklerini sergilediği bir platform. Ama oyun çok bilindik artık, insanlar çok iyi organize, kısıtlı vakitlerinde eğlencenin tadını çıkarmayı iyi biliyor. Senin dediğine göre range classlar komple kaldırılmalı (çünkü dmg nerf clası bitirir) ve oyun asas warior ve priestlar etrafında dönmeli. İnan tüm bu dediklerini denedi kojiro. 2010'dan beri yapmadığı değişiklik yok. Orjinallik her zaman en iyisi. Bak oyunda ekiplerle solo oyunlular arasında makas her zaman olur ama bu server da her şey cok dengeli. Pazarda her item mevcut, kc piyasası kıpırdamıyor. Her itemin akışı var. Böyle bir düzen içinde kendini çok sıkmadan oynamaya çalış. Umarım keyif alacak bir yol bulursun :))))

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
Ulan şu mage jobuna laf atanlar yok mu vallahi deliricem madem mage oynamak bu kadar basit geliyor şu lanet oyunda çıkıp bi mage pk sı atın bakalım önüne aç vur yap bakalım ne kadar dayanabileceksin dışardan ne kadar kolay gözüküyor demi ? Aç önüne 321 vur bu mu oluyor yani siktiğim magesini oynamaktan kasıt bu mu ? Şu oyunda tek başıma eslant kovalarım kovalıyorum da boss da kesiyorum yetenek sahibi olmayan arkadaşlardan bize neeeee. Gayet zevkli pk sı var oyunun çamur atmaktan vazgeçin artık mageymiş okcuymuş bilmem neymiş.

soL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 22, 2014
33
12
78,205,050
787
@Kojiro ben de şikayetçiyim. server çok kalabalık pc kasıyor. azıcık user azaltırsan sevinirim xd

UchihaSasuke

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 28, 2017
837
832
273,015,600
9,202

Ayrıca;

Başka bir konu;

Ve;

Boşluğa bak sanki warriorda z283736828273636 yapiyor. Alt tarafi 10k canlı 1k defanslı barzo karakteriyle arkana 3pri alarak z1 z2 yapiyorsunuz neyi abartiyorsunuz amk shhsshanan etrafta onlarca okcu varda hangisi efektif ? Hangisi magelerle kapışabiliyor rankta ? Hangisi melelerle kafa kafaya 8v8 girebiliyor. Öyle okcu oynamak basit zskil yapiyorsun sıfır strateji diyen her teamı karşıma bekliyorum. Açsınlar 7fp 7horn ile gelsinler karşıma ozaman görelim strayejiyi 😁

• Like
Reactions: gokcehan44

FrenchK1sss

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 21, 2016
45
38
78,418,725
195
Burda mage şu kadar okcu şu itemle şu kadar vuruyor lafları hep olucak geçmişte oldugu gibi şimdi ben bu db warrior oynuyorum 62 lvl des yok napalım şimdi 1 pt mele cr yapmıyalım yada gelip forum aglıyalımmı herkesin sırası var 65 pach gelince bu sefer mele başa gecicek ozaman gelince şunları duyucaz warrior torlu 2 k vuruyor yada mele ölümsüz gibi düşmüyo vs vs bu polamikler hep oldu hep olucak mage okcu cz rehin alıyo vs diyen arkadaşlara söylüyorum sende gidip mage okcu açsaydın kafana silah mı dayadılar ?

• Like

Ouss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 1, 2017
274
119
89,255,100
1,017
Arkadaşım melee oynayıp ağlıyorsunuz sorun sizdeeeee, artık şu oyunn tarzınızı değiştirin, adamlar melee ile rankı alıyor, asas partiden nerdeyse kill alamıyoruz bu adamlar gm çarı değil senin gibi normal oyuncular ee bunlar yapıyor?
bu oyun 15 yılı bırak 30 yıllıkta olsa aynı mantık devam ediceksiniz. yani biz pk da en çok np kasan sınıf (mage) olabiliriz ama EN ÇOK ölen de biziz? en çok kanser olan da biziz? okcu 2 atıyor warrior 2 atıyor, asas tek atıyor. ee biz 7 kişi aynı anda vuramazsak 1 kişi bilene 1 sn geç vursa rakip ölmüyor nerdeyse. Biz ne yapalım? siz tek başınıza 1 parti mageye kafa tutuyorsunuz biz 6-7 mage anca kafa tutuyoruz 1 meleeye.

Tavsiye: bazı akıllı meleelerin yaptığı gibi mage'lere kafa atmayı bırakıp, arkadan avlamayı deneyin. yapan çokta iyi yapıyor. Kalabalık diye içimize giremiyorsanız diye diyorum,
Ek olarak bir parça haklılık payın var oda colozyone haritası eski ve dar olduğundan ama bunun çözümü oyun tarzını değiştirmek,

• Like

VcL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 14, 2015
414
361
233,943,600
1,992
Arkadaşım melee oynayıp ağlıyorsunuz sorun sizdeeeee, artık şu oyunn tarzınızı değiştirin, adamlar melee ile rankı alıyor, asas partiden nerdeyse kill alamıyoruz bu adamlar gm çarı değil senin gibi normal oyuncular ee bunlar yapıyor?
bu oyun 15 yılı bırak 30 yıllıkta olsa aynı mantık devam ediceksiniz. yani biz pk da en çok np kasan sınıf (mage) olabiliriz ama EN ÇOK ölen de biziz? en çok kanser olan da biziz? okcu 2 atıyor warrior 2 atıyor, asas tek atıyor. ee biz 7 kişi aynı anda vuramazsak 1 kişi bilene 1 sn geç vursa rakip ölmüyor nerdeyse. Biz ne yapalım? siz tek başınıza 1 parti mageye kafa tutuyorsunuz biz 6-7 mage anca kafa tutuyoruz 1 meleeye.

Tavsiye: bazı akıllı meleelerin yaptığı gibi mage'lere kafa atmayı bırakıp, arkadan avlamayı deneyin. yapan çokta iyi yapıyor. Kalabalık diye içimize giremiyorsanız diye diyorum,
Ek olarak bir parça haklılık payın var oda colozyone haritası eski ve dar olduğundan ama bunun çözümü oyun tarzını değiştirmek,
bir saniyeyi geçtim yarım saniye geç atsa biri ya da biri uzatamasa veya biri yanlışıkla biraz sağa atsa adam düşmüyor ki böyle olması gerek

• Like

Shendel

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 22, 2015
405
455
233,943,600
11,057
bir saniyeyi geçtim yarım saniye geç atsa biri ya da biri uzatamasa veya biri yanlışıkla biraz sağa atsa adam düşmüyor ki böyle olması gerek
Sola atınca düşüyor mu :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

• Like