Ctrl minor çalışmaması sorunsalı

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

yarkin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 19, 2015
38
4
78,205,050
80
1299 serverın olmazsa olmazıdır ctrl. hele ki myko serverda ctrl'nin olmamasını anlayamıyorum.
asasın diğer joblara bariz bir üstünlüğü yok, bilakis rogue itemlerinin pahalılığı ortadayken asasın en büyük kozu olan minor komboyu elinden almak bence acımasızca. diyebilirsiniz elinle yapamıyor musun vs. yapamıyorum arkadaşım. ben 1299 oyuncusuyum ve 1299 serverlarda sağ tık ctrl minor ile oynanır. malesef bu serverda 60+ oldugumda farkettim çalışmadığını, hoş şuan 70 levelim. yılların asas oyuncusuyum hp potla pk atıyorum yok böyle bir şey. ne yapayım gidip 150 200 liramı pedala mı vereyim? o paraya kc, premium vs almak varken durduk yere böyle bir masrafa mı gireyim. kaldı ki masrafı da geç hiçbir program, pedal gerçek asas oyuncusunun eliyle attığı wsnin güvenini ona vermez, ben 7ye 8e skill koyan biriyim pedaldır, makrodur bunlar bana uymuyor. asas vs'de de son derece iddaalıyım ama malesef bu server bana umduğum gibi oynama imkanı tanımıyor. neyse içimde kalmıştı sitemimi duyurmak istedim belki benim gibi düşünen arkadaşlar vardır, bu haksızlığı değiştirebilmek için bir kampanya başlatabilmişsem ne mutlu bana.

edit: nick BREAKDOWN

V

VeyselBAYAR

Guest
1299 serverın olmazsa olmazıdır ctrl. hele ki myko serverda ctrl'nin olmamasını anlayamıyorum.
asasın diğer joblara bariz bir üstünlüğü yok, bilakis rogue itemlerinin pahalılığı ortadayken asasın en büyük kozu olan minor komboyu elinden almak bence acımasızca. diyebilirsiniz elinle yapamıyor musun vs. yapamıyorum arkadaşım. ben 1299 oyuncusuyum ve 1299 serverlarda sağ tık ctrl minor ile oynanır. malesef bu serverda 60+ oldugumda farkettim çalışmadığını, hoş şuan 70 levelim. yılların asas oyuncusuyum hp potla pk atıyorum yok böyle bir şey. ne yapayım gidip 150 200 liramı pedala mı vereyim? o paraya kc, premium vs almak varken durduk yere böyle bir masrafa mı gireyim. kaldı ki masrafı da geç hiçbir program, pedal gerçek asas oyuncusunun eliyle attığı wsnin güvenini ona vermez, ben 7ye 8e skill koyan biriyim pedaldır, makrodur bunlar bana uymuyor. asas vs'de de son derece iddaalıyım ama malesef bu server bana umduğum gibi oynama imkanı tanımıyor. neyse içimde kalmıştı sitemimi duyurmak istedim belki benim gibi düşünen arkadaşlar vardır, bu haksızlığı değiştirebilmek için bir kampanya başlatabilmişsem ne mutlu bana.

edit: nick BREAKDOWN
yapışkan tuşu dene :D

V

VeyselBAYAR

Guest
yapışkan tuş oluyo diye biliyorum olmuyosa bile keytweak klavyede tuş deiştirme sag ctrl sol ctrl deiş kesin cözüm asasları ayıktırıyım burdan :D

yarkin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 19, 2015
38
4
78,205,050
80
yapışkan tuş oluyo diye biliyorum olmuyosa bile keytweak klavyede tuş deiştirme sag ctrl sol ctrl deiş kesin cözüm asasları ayıktırıyım burdan :D
sen adamsın! şimdi TheMYKO düşünsün. bu zamana kadar benden vs isteyip red alan arkadaşları yarın cz'de bekliyorum.

yarkin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 19, 2015
38
4
78,205,050
80
veysel bütün sırrı bozdun aq :D
dostum bir yandan çok mutlu oldum, bir yandan da ne aptalmışım 70e kadar keriz gibi oynadın diye kendime kızıyorum. karışık duygular. önümüze bakıcaz :D

yarkin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 19, 2015
38
4
78,205,050
80
eski bir yöntem aslında bilmemen garip :D
bilmemek değil biliyorum da ctrlye para sıkıştırarak oynamayı tercih ediyorum alt tab yapınca yapışkan tuşlar ctrlsi bozuldugu için öyle alışmışım, aklıma da gelmedi ah salak kafam ah :D

yarkin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 19, 2015
38
4
78,205,050