Crlerin cz de yapılmaması.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

formychar7

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 25, 2019
31
50
78,388,200
2,032
Herkese günaydın.
Bildiğiniz üzere gün içerisinde bir çok cr oluyor ve bu crler sırasında cz kapanıyor.
Ardream war, old cz war, ronak land base, fun class event derken hiç bir görev cz içerisinde geçmiyor. İşin içine lunar war, csw gibi şeyler de girdiğinde cz tüm gün kapalı. Haliyle cz'de farm yapma yada xp kasma gibi bir şans kalmıyor.
Hafta sonu 750 kişi limiti ile açılan ardream war bile 1 saat süre ile açıldı. Diğerleri bir buçuk saat kadar bir süre ile açık kalıyor. Biri bitiyor, diğeri başlıyor. Ayrıca her seferinde cz haritası kapalı olduğu için bowl dönenler değil de, bilgisayarı hızlı olanlar cz açılır açılmaz bowla koşup bossları kapıyor.
Ben bu güne dek bu crlerden en iyi ihtimalle trina aldım. Haliyle katılıp zaman kaybetmek istemiyorum. Sıkılırsam zaten pk maksadıyla katılıyorum. İnsanlara böyle bir inisiyatif de sunulmalı.
Hafta sonu 2 saat farm yapayım cz de dedim imkanı yok. Her yaratık kesmeye başladığımda " 10 dakika sonra bilmem ne event" şeklinde notice geçiyor ve haritadan atılıyorum.
Bu kadar event kovalamanın insanları yıpratabileceğini de düşünüyorum.
Bu sebeple bu etkinliklerin cz haritasında yapılmasını talep ediyorum. Dileyen görev yapar, dileyen pk, dileyen farm, dileyen xp.

• Like
Reactions: FlyingDagger

DothKhal

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2019
70
28
79,334,475
3,621
Tam olarak farmer kafasıyla düşündüğün için sıkıntı yaşıyorsun. ben pk atan biriyim ve bazen etkinlik yok diye söyleniyorum. Bence daha fazla etkinlik olup insanların daha fazla pk atmaya yönelmesi gerekiyor. Bu oyunu "para kapısı" olarak görmek yerine zevk almaya baksanız hem daha fazla eğlenirsiniz hem de daha fazla kazanırsınız.

formychar7

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 25, 2019
31
50
78,388,200
2,032
Tam olarak farmer kafasıyla düşündüğün için sıkıntı yaşıyorsun. ben pk atan biriyim ve bazen etkinlik yok diye söyleniyorum. Bence daha fazla etkinlik olup insanların daha fazla pk atmaya yönelmesi gerekiyor. Bu oyunu "para kapısı" olarak görmek yerine zevk almaya baksanız hem daha fazla eğlenirsiniz hem de daha fazla kazanırsınız.
Gb satma gibi bir derdim yok.
1.700 Apli, sembollü bir okçuyum. Ama benim bu chara bir şeyler almam için farm da yapmam gerek. Bütün gün işteyim. Afk farm yalnızca pot ve ok parasını karşılıyor. Dilersen deneyebilirsin. Haliyle en azından 2 saat anti afk bir şeyler kesmek istiyorum cz de. Ama oyun buna müsade etmiyor. En azından 00'a dek. E o saaten sonra da uyuyorum.

DothKhal

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2019
70
28
79,334,475
3,621
Evet haklısın bu konuda ama dediğim gibi saat 18.00 - 00.00 arası oyunun en yoğun olduğu saatler bu yüzden oyuncular etkinlik istiyorlar :) eğer cz de yapılırsa farm yapanlar yine farm yapmaya devam ediyor, ama başka harita olursa adam farm yapmayı bırakıp cr yapmaya çalışıyor ve pk daha güzel hale geliyor

• Like
Reactions: MaDxQ and AFRO