CR hakkinda.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Give6731

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 9, 2017
38
16
79,334,475
382
Merhaba,

TheMYKOnun yaş ortalamasının yüksek olduğunu kendimden ve arkadaşlarımdan biliyorum. Biz ve yaşıtlarımız gündüzleri mevcut işlerine gidiyor ve akşamlarıda keyifli keyifli pksini atmak istiyor haliyle. Ama 2 gündür asas olmama rağmen elimden resmen bowu cikartamadim.. Akşam sakın sakın normal şekilde pk atalım diyoruz bakıyoruz ronark lan kill crsi var. Hadi diyoruz gece atarız bakıyoruz bdw çıkışı ardream event var. Zaten olan ekran buguyla birlikte o tıklım tıklım mage ve okcu kalabalığı öyle bir eziyet oluyor ki çoğu kişiyi oyundan soğuttuğuna inanıyorum. Serverin en sağlam asaslari resmen z1 ırkına karşı ezilmemek için archery classında master yapmış durumda. Sizden ricam akşam cr yapılacaksa 8 ile 12 arası olan crlerin daha farma yönelik czde biseyler kesme odaklı biseyler droplama odaklı olmasını istiyoruz. Diğeri tam bir eziyet ve zevksiz pkyi getiriyor işin sonunda. Normal pkmizi atmak istiyor ve crlerin saat 23.00 dan sonra olmasını daha mantıklı buluyorum. Hatta 23.00 la 12.30 arası bir cr ondan sonrada zaten mevcut olan bir cr olursa daha hoş olur. Gün içinde de yine farma dayalı crlerin olması server class zenginliği için önemli bir gelişme olacaktır. Teşekkür ederim kolay gelsin.
+1