Ceu vs TheMYKO Movie

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
Birde attıkları ksc de ws başlıyışlarını görsen ****** karı gibi sen yüzde ile başlarsın bunlar direk spike trustu önce dolsun diye spike ile başlıyor
Su dedıklerın ile en azından bana karşı seviyeni kanıtlamış oldun . Bir insan yasadıklarını unutuptamı böyle yazar ya da birilerine birsey kanıtlamak pesınde oldugu ıcın mı yazar anlayamadım . Galiba sende bipolar bozuklugu var simdiden geçmiş olsun acil sifalar dilerim .

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
Su dedıklerın ile en azından bana karşı seviyeni kanıtlamış oldun . Bir insan yasadıklarını unutuptamı böyle yazar ya da birilerine birsey kanıtlamak pesınde oldugu ıcın mı yazar anlayamadım . Galiba sende bipolar bozuklugu ya da alzheimer var simdiden geçmiş olsun acil sifalar dilerim .

MajestyAZADi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 22, 2017
12
22
78,235,575
227
Benimde duruyor sıkıntı yok Eğlenmeye devam ;)

ZinedkA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 3, 2018
7
6
78,021,900
379
Kestigin adamlar boş adamlar gıbı bır cumle cıkmadı agzımdan . Herkes esıt ardream server fılan oynamak ısteseydım ko-cucede de server arıyordum suan . Server basında ezıklerı kesıp gıtmıssın demıssınız bız bıseyler yaparken siz neredeydınız nıye ezık kaldınız ?
Senin şu cevabından anlıyorum ki vs falan atamayacağız, tüh üzüldüm. Kendi ortamınızda player olmaya, forumlarda çekemediğin insanlara atıp tutmaya devam et. Anladım playerlığın ile akıllarda kalıcak bi insan olamayacaksın bari karakterin ile anılmayı dene :) iyi forumlar.

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
Senin şu cevabından anlıyorum ki vs falan atamayacağız, tüh üzüldüm. Kendi ortamınızda player olmaya, forumlarda çekemediğin insanlara atıp tutmaya devam et. Anladım playerlığın ile akıllarda kalıcak bi insan olamayacaksın bari karakterin ile anılmayı dene :) iyi forumlar.
5 ASAS 1 CHARI BIRLESTIRDINIZ DIYEMI 5 KISI BIRDEN CEVAP VERIYORSUNUZ ANLAYAMADIM

Programmer

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2017
74
44
78,876,600
1,202
Uzun süreden sonra ilk defa gerçekten keyifle izlediğim bir videoydu ellerine sağlık. Burda kötü yorum yapanlara kulak asma hepsinden iyisin iyi oynuyorsun bu arada bitik adlı arkadaşı harbiden bitirmişssin :D bide bu sunucuda moda oldu masterı patlayıp yada kesileceğini anladığı zaman vsyi bırakıp tekrar başlayan asaslarla doldu server
Polemiğe cok gğirmek istemiyorum fakat madem o kadar erkektınız ws geleecktınz burda boş boış yorum yapmanın mantıgı yok ben bu sw ye ilk asas basladım fakat ws atıcak kımseyı bulamadıgım ıcın waıror dondum herkes bılır .sonrasında zaten saldım oyunu arkads benı kesmıs normal iyi player tebrik ederim . kıskanclıgımdan burda bok atmam, ama gelip onun benı ws de kesmesi ile burda dalga gecmeye calısanlara sadece üzülürüm başka bir TheMYKOda görüşmek üzere :)

BiTiK

• Like
Reactions: 1oooDe1

ARZA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2017
160
10
80,341,800
1,001
Polemiğe cok gğirmek istemiyorum fakat madem o kadar erkektınız ws geleecktınz burda boş boış yorum yapmanın mantıgı yok ben bu sw ye ilk asas basladım fakat ws atıcak kımseyı bulamadıgım ıcın waıror dondum herkes bılır .sonrasında zaten saldım oyunu arkads benı kesmıs normal iyi player tebrik ederim . kıskanclıgımdan burda bok atmam, ama gelip onun benı ws de kesmesi ile burda dalga gecmeye calısanlara sadece üzülürüm başka bir TheMYKOda görüşmek üzere :)

BiTiK
Sen harbiden adamsın ben bu oyunu sadece zevk için oynuyorum millet tribe girmiş kesmişim kesilmişim hiç önemli değil kardeşim eline sağlık hem karakterli hemde delikanlı bir arkadaşsın sağolasın.

ARZA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2017
160
10
80,341,800
1,001
5 ASAS 1 CHARI BIRLESTIRDINIZ DIYEMI 5 KISI BIRDEN CEVAP VERIYORSUNUZ ANLAYAMADIM
Sen sadece konuş tenekeden bi farkın yok senin belliki serverda ne arkadaşın var sana güvenen nede arkadaşlık yapan ondan böylesin senin ayda harcadığını emin ol ben 1 kerede harcıyorum 5 char topladık kardeşim yol alabilirsin artık tamam mı serverda hiç bişey yapamamışsın sabahtan beri posta saldırıp duruyosun neyin peşindesin senin karın ağrın ne onu söyle bana sadece prim yaparsın postun altında başka hiç bişey değil anladın 😉

Last edited:

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
Sen sadece konuş tenekeden bi farkın yok senin belliki serverda ne arkadaşın var sana güvenen nede arkadaşlık yapan ondan böylesin senin ayda harcadığını emin ol ben 1 kerede harcıyorum 5 char topladık kardeşim yol alabilirsin artık tamam mı serverda hiç bişey yapamamışsın sabahtan beri posta saldırıp duruyosun neyin peşindesin senin karın ağrın ne onu söyle bana sadece prim yaparsın postun altında başka hiç bişey değil anladın 😉
Ayda harcadıgımı 1 seferde harcıyormuşta arkadasım yokmuşta mış mış nerden bılıyorsun bunları sen ? Ne kadar pesın ve boş konusan bir tipsin uzatma konuyu pısman oldum sızın gibi tipleri kaale alıpta yazı yazdıgıma . Herseyi vsden ibaret sanan server sonunda çoşan tiplersiniz . Z tut desen tutamazsınız . Boş serverda bla bla yapıyon öyle keserım boyle keserım yapıyon . Bizde item varken mıllette kukry cleaver varmış . Ben yapmısımda millet nıye yapmamıs sen nıye yapmamıssın ne farkımız var . Yazmıcam artık cok kaale aldım iq kaybettım su posta yazmaya basladıgımdan beri . Her serverın sonunda cıkan aynı tiplerden oluyor sürekli boş serverda atros riote donup ama serverın boşlugundan daha cok bos konusan boş yapan ınsanlar bu serverda siz cıktınız . KRALSINIZ İLAHSINIZ SİZE ARTIK YAZI YAZMAYACAGIM . 1 KISIYE SOYLUYORUM 5 KISIDEN SES CIKIYOR serverın basında yapamadıgınızı atros riotelerle kalan 3 5 userlede yapıp zevkınıze bakın .

Last edited:

ZinedkA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 3, 2018
7
6
78,021,900
379
@JFaxy_ Arkadaşlar JFaxy ile olan polemiği biz sonlandırdık arenada. Sağolsun arkadaş tebriğini etti eline sağlık dedi. Güzel güzel vs attık konu kapandı diye düşünüyorum uzamasın dahada.

ARZA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2017
160
10
80,341,800
1,001
Ayda harcadıgımı 1 seferde harcıyormuşta arkadasım yokmuşta mış mış nerden bılıyorsun bunları sen ? Ne kadar pesın ve boş konusan bir tipsin uzatma konuyu pısman oldum sızın gibi tipleri kaale alıpta yazı yazdıgıma . Herseyi vsden ibaret sanan server sonunda çoşan tiplersiniz . Z tut desen tutamazsınız . Boş serverda bla bla yapıyon öyle keserım boyle keserım yapıyon . Bizde item varken mıllette kukry cleaver varmış . Ben yapmısımda millet nıye yapmamıs sen nıye yapmamıssın ne farkımız var . Yazmıcam artık cok kaale aldım iq kaybettım su posta yazmaya basladıgımdan beri . Her serverın sonunda cıkan aynı tiplerden oluyor sürekli boş serverda atros riote donup ama serverın boşlugundan daha cok bos konusan boş yapan ınsanlar bu serverda siz cıktınız . KRALSINIZ İLAHSINIZ SİZE ARTIK YAZI YAZMAYACAGIM . 1 KISIYE SOYLUYORUM 5 KISIDEN SES CIKIYOR serverın basında yapamadıgınızı atros riotelerle kalan 3 5 userlede yapıp zevkınıze bakın .
@JFaxy_ kardeşim vs için teşekkürler eline sağlık seninde fazla atıp tutma bol keseden 😃😃

Last edited:

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
@JFaxy_ Arkadaşlar JFaxy ile olan polemiği biz sonlandırdık arenada. Sağolsun arkadaş tebriğini etti eline sağlık dedi. Güzel güzel vs attık konu kapandı diye düşünüyorum uzamasın dahada.
Muhattabım sen oldugun surece hiçbir sıkıntı yok konu kapanmıştır . Zaten sorun senınle degildi yanındakılerleydi parazit yapmadıkları sürece hiçbir sıkıntı yok tekrar elınıze saglık

• Like
Reactions: ZinedkA

NeOttomaN

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 4, 2016
59
92
78,876,600
3,296
Hepiniz sağlam playersiniz bir pot kaçar biri ölür. En iyisi olmaya değil ardından bu adamdı dedirtmek önemli. Jechule ceu jfaxy hepsi sağlam , karakteride düzgün adamdır. Az çok tanıdığımıza göre. Eğlenmenize bakın kardeşlerim. Son gününe kadar oyuna devam.
Bu arada beni çoğunuz kesmiştir. 😂
Selamlar kardeşler 🦋
#İnadınaTheMYKO

ARZA

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2017
160
10
80,341,800
1,001
Hepiniz sağlam playersiniz bir pot kaçar biri ölür. En iyisi olmaya değil ardından bu adamdı dedirtmek önemli. Jechule ceu jfaxy hepsi sağlam , karakteride düzgün adamdır. Az çok tanıdığımıza göre. Eğlenmenize bakın kardeşlerim. Son gününe kadar oyuna devam.
Bu arada beni çoğunuz kesmiştir. 😂
Selamlar kardeşler 🦋
#İnadınaTheMYKO
En başından beri zevk almak için oynadığımı söylüyorum kesilip kesmem önemli polemik oldu problem değil sağolasın kardeşim

• Like
Reactions: NeOttomaN

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880

BiTiK
Güzel kardeşim inan Bana burda amacım dalga geçmek değil sadece işin esprisi o benim sana saygım var kesersin kesilirsin orası hiç önemli değil beni yanlış anladıysan kusura bakma

1oooDe1

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
166
154
82,692,225
2,880
Arkadaşlar şu JFaxy adlı arkadaşı fazla muhattaba almayın bu kimdir necidir hiç bilmem daha önce sadece ismini görmüşlüğüm var bugüne kadar TheMYKO dada hiç bir icraatı yoktur bu server dada yoktu anca başkasının şeyiyle gerdeğe girer VSde kesileceği zaman bırakır vsyi ya da masterı patlayınca vsyi yarıda bırakır sonra potum bitti ayaklarına yatar gider sturridgeden item dilenir öyle toplama item lerle gelir VS atar ee 2 3 asas tan item toplayınca senin tek başına dizdiğin charla arasında epey item farkı olur sonra burda ksc falan atıp şovmenlik yapmaya çalışır ben bunu ilk kez muhattaba aldım yanlış yaptım sizde o hataya düşmeyin cevap bile vermeyin

JFaxy_

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
219
80
83,302,725
2,666
Arkadaşlar şu JFaxy adlı arkadaşı fazla muhattaba almayın bu kimdir necidir hiç bilmem daha önce sadece ismini görmüşlüğüm var bugüne kadar TheMYKO dada hiç bir icraatı yoktur bu server dada yoktu anca başkasının şeyiyle gerdeğe girer VSde kesileceği zaman bırakır vsyi ya da masterı patlayınca vsyi yarıda bırakır sonra potum bitti ayaklarına yatar gider sturridgeden item dilenir öyle toplama item lerle gelir VS atar ee 2 3 asas tan item toplayınca senin tek başına dizdiğin charla arasında epey item farkı olur sonra burda ksc falan atıp şovmenlik yapmaya çalışır ben bunu ilk kez muhattaba aldım yanlış yaptım sizde o hataya düşmeyin cevap bile vermeyin
Arkadaş sen nasıl bir salaksın insanlarla konustuk anlastık . Milletin sikiyle gerdege giren sensın burada mılletın konusunda gelıp alakan olmadıgı halde yazıyorsun . Her gordugumde yatalak ettım hala cok gerı cıktın yok ıtem aldın vs dıyorsun . Ne kadar gururuna dokunmus yaptıklarım bu kadar acıtmıs olmam imkansız cunku dıbıne kadar sokmadım . Kendine daha denginde bir rakip bul ve her konunun altında ismimi zikretme . Yazdıklarınla yasadıkların bırbırını tutmuyor .Siktirme bana iteminide oyununuda vs nide Artık sabrımı zorluyorsun eğer bir sıkıntın varsa ara çözelim sıkıntını 0553 699 92 61 numaradan bana ulaşabilirsin

https://i.hizliresim.com/86WmLV.png
https://i.hizliresim.com/M1898Q.png

Item alıp gelmıssın demişsin beltımın bana ait olmadıgını soylemıssın . İtemlerimide beltimide resimle gosterdım diyemi bu kadar tantana ? Burada arenada bir sen varsın bir ben varım ama bunada bulacak bir bahanen vardır illaki . Seni forumdan engelliyorum bowlda atros riote kesmeye devam et

Last edited:

Jackass

Jackass
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 26, 2017
972
1,166
312,087,600
7,629
Videonun belli kesimlerinde birebir skill sırası olarak benim kullandığım skill barı görmek keyif verdi onun haricinde full çıplak kestiğimiz papağanlar soyunur olmuş len mq https://eksiup.com/p/rq129586srkc xd

Last edited:
  • Like
Reactions: ARZA