Camene

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Camene

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
12
0
78,021,900
65
Öncelikle herkese merhaba herkesin görüşlerine ve yorumlarına saygım var bu yüzden konuşmama başlamadan önce belirtmek isterim ki ne olursa olsun saygı gösterilmesi lazım.

TheMYKO serverları öncelerden beri bilirim ve oynamışlığım vardır badfamily klanında çoğu zamanım geçti saygı değer arkadaşım cemoli olsun davidoff He nickli burak abi olsun bunlarla bırlıkte oynadık. Ben bu oyuna tekrardan başlama kararı aldım ama 0 tl yatırarak başlama kararı aldım sebebi belli çünkü bizim insanlarımız kendileri bitiriyor açılan serverları yok onda +7 var yok efendım +8 bastı falan fılan mılletı oyuntan soğutmak ıcın herşeyi yapıyorlar ne yazık ki bunlar var hatta ve hatta karalamaya çalışanlarda Sevgili kojiro beni bilmez tanımaz belki ama çok tsde konustuk burak abi zamanında emin olabilirsiniz ki. Herşeyi en iyi şekilde sunmaya çalışıyor ve gayret gösteriyor asıl serverı bıtırmeye calısan kojiro değil oynayanlar yani bizler. Şimdi para yatırmadan başlama sebebime gelirsek şuan için ilk başlarda yatırmayacağım ama tabikide bu oyunu oynuyorsanız iyi veya kötü gözden 50-100 tl çıkarmanız lazım arkadaşlar ben 28 yaşında ve 10 senedir priest oynadım ekibinizde açık veya eksik varsa özelden yazıp konusabiliriz. Online süremde sıkıntı yok 7/24 diyebilirim size. Herkes ALLAH'A EMANET İYİ GÜNLER DİLERİM...