Buralar hep dutluk idi..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Rostatus

Her şeyden önce bir anne,Maya dağdan kalkan Kaz.
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 26, 2016
47
6
78,205,050
382
Herkese Merhabalar ve iyi forumlar .

Bundan yaklaşık 12 -13 yıl önce kadar başlayan AresEmpireKO / Cyprus-KE ve TheMYKO maceralarım, ne hikmetse bugünlerde tekrar beni bu foruma itmiş bulunmakta. Sık olmayan aralıklar ile yılın belli başlı zamanlarında örneğin şu an olduğu gibi her yılın Ramazan aylarında , periyodikleşmiş gibi gözüken bir süreçte yine ne hikmetse TheMYKO damarım kabarıyor ve buraları bir yoklama ihtiyacı duyuyorum. Tekrar buralara gelmenin , buraları görmenin hazzı ; geçmişe dönük ufak çaplı bir araştırma ile yakın geçmiş serverların o şaşaalı dönemini görmek beni biraz daha heyecanlandırıyor , tekrar tekrar TheMYKO ailesinin varlığını bilmek beni hem gururlandırıyor hem de sevindiriyor. Çoğu sıkıldığımız zaman aralıklarında , mevcut pandemi esnasında dahi adeta "Samsun'a çıkan bir BANDIRMA gemisi" gibi her seferinde elimizden tutan TheMYKO'nun ihtişamını ve parlaklığını görmek benim olduğu gibi tüm diğer arkadaşlarıma da mutluluk tablosu gibi gelmekte olduğunu düşünüyorum.

Forumu ve diğer kaynakları incelediğim zaman bakıyorum ki defterin boş sayfaları hala daha mevcut ve doldurulabilir , yeni destanlar yazılabilir. Bu boş yaprakların dolması için gerekli ortamın hazırlığı ve zaman şartı düşünüldüğünde nokta atışı yakın bir zaman aralığından geçtiğimizi düşünüyorum. Bununla igili herhangi bir adım atılacağına dair bilgim olmamakla beraber , çok eski userlardan belki hala daha buralarda olduğunu düşündüğüm ( sanmasam da ) , görüştüğüm , görüşmediğim dostlarımla bu mecraanın vesilesi ile bir araya gelmek ve hem eski günleri yad etmek hem de tekrar aynı heyecana ortak olmak için yeni bir sayfa açılmasını talep ediyor , eski dostlara ulaşmak için tekrar bir çağrı düzenleyerek bir takım faaliyetlerde bulunabilinir diye düşünüyorum .

Daha da uzun etmeden önce , diyeceğim şudur ki ;
Yarattığınız bu güzel platform için hem TheMYKO yönetim , hem de devamlılık ve sürekliliği bırakmayan siz değerli oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum .
En kısa zamanda görüşmek için sabırsızlanıyor . İyi günler ve forumlar diliyorum.

Last edited:

Extuin

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2017
29
7
78,235,575
693
Cyper ile ilgili herkes çok umutlu görünüyor, güzel haberler gelecek Kojiro'dan ömrünün daha uzun olması için.

LeithBrook

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 18, 2018
24
5
78,082,950
573
umarım bir önceki gibi olmaz , uzun soluklu olması için gerekenler yapılıyor gibi görünüyor , devamını dileriz..

Stinson

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 18, 2018
23
8
78,235,575
379
umutluyuz ama ömrü kısa olmaz umarım. her seferinde 2 haftada 1 ayda biten server insanı hayal kırıklığına uğratıyor.