Bundan sonraki yeni açılacak sw tarihleri anketle belirlensin

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
Okul zamanları TheMYKO sw açıyor.Sw açılış tarihleri belli bir taktiksel zamanla mı açılıyor bilmiyorum ama açılan tarihler anketle belirlensin.Ayrıyetten senede 3 sw güzel olur.Tarihlerde Ocak ortası,Haziran sonu,Eylül başı olabilir.TheMYKO her türlü adam toplar.Zamanlamada taktiğe felan gerek yok.Sw nin 2-3 ay gitmesi herkes için iyi olur.Buda ancak 100 monster kill de bir sıfırlanan görevlerin kaldırılması,itemın bir tık zorlaştırılması ve sw nin aşırı evente boğulmaması ile mümkün olur kanaatindeyim.Lwl capler 62-65-68-70-74 gibi 2 şer hafta arayla açılmalı.Ayrıyetten switch premium oyuna dahil edilmeli.Böyle olursa sw tadından yenmez:)

Rasse

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2016
45
24
78,418,725
1,043
gündüz çalışan veya okula giden olup da akşamdan akşama oynama imkanı olanlar için zor oluyor öylesi de. agartha aslında daha eşit bir sw olmuş ama neden 2 ayda sw ın çoğu oyunu bıraktı bilmiyorum. insanımız biraz sıkıntılı heralde. çabucak sıkılıyorlar her şeyden. halbuki az adam olmasına rağmen hala çok zevk alıyorum oyundan

Naughty

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 28, 2016
54
11
78,205,050
165
3 ayda bir kapanıp yeniden açılmak ne ? Neyin kafasını yaşıyorsunuz çok merak ediyorum.

Sw hala gayet zevkli onlinesi iyi isteyen 6-7 kere cr bitiriyor. şayet her akşam 7 kere cr patlatıyorum. Ayrıca uskoya gidip 1m satayıp 3m satayım para kazanayımcılar damlar yakında..

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
@Naughty sen böyle devam etsende 17 şubattan sonrası var mı sanıyosun? Myko da 3 ay bile çok uzun süredir.Sıkıntı yok zaten.Benim okul tatile girdi.Şimdi TheMYKOya giriyorum.Herkes 8 shard 8 raptor dolaşıyor beni pt ye alan yok kırmızı chitinlerle.TheMYKO oynamak istesemde oynayamıyorum.Saçma sapan db lerede başlamak istemiyorum çünkü zevk vermiyor.Sence ne yapmalıyım?Ben sadece fikrimi söyledim.ANKET yapılsın.Usko bile sıfırlanırken,TheMYKOnun sıfırlanması 3-4 ayda bir normaldir.