Bugünkü Ban Dalgasıyla Ilgili Bakarsanız Iyi Olur.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
Şimdi bugün gördüğüm kadarıyla birçok kişi gb satıştan ban yedi. Bizde ban yiyen karakterin nicki : More . Şimdi genel olarak anladıgım kadarıyla burda bi aşırılık var. Yani şöyleki bi çardan diğer çara gb aktarırsan gb satışı yapmış oluyosun. Ki böyle bi incelemede her zaman yanlışlık olur . Her zaman userin hata yaptığını idda etmek biraz saçma olur bence. İnsanlar kendi bilgisayarından 2 çar açıp diğer bir pazar çarından item aktaran birçok kişi var . Yada genie çarıyla farm yapıp gb kasıp kendi çarına aktaran insanlar var . Bunların hepsi gb satıştan banmı yemesi gerekiyo. Yada trade de para vermek için illa karşılığında itemmi almamız gerekiyo. Bi örnek daha ben yeni başlayan bi arkadaşıma oyuna tutunsun diye 30 gb ( misal ) para verirsem yine satışmı yapmış oluyorum. Verdiğim nickle ver diğer arkadaşlarla kestirip atmadan ilgilenirsen herkesin için rahat olurç

HaunterS

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 29, 2017
30
0
78,205,050
21
@Kojiro Helal olsun adamsın adammmm! Boyle gb satıştan ban yiyenleri görünce mutlu oluyorum. Adam boşa ban atmaz delil sağlamdir :)

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
@Kojiro Helal olsun adamsın adammmm! Boyle gb satıştan ban yiyenleri görünce mutlu oluyorum. Adam boşa ban atmaz delil sağlamdir :)
Dediğin gibi deli sağlam olduğunda ban a itiraz edicek kimse yoktur bence. Bu tarz bişey bigün başına gelirse o zaman kojiroya nasıl hitab ediceğini merak ediyoruz.

HaunterS

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 29, 2017
30
0
78,205,050
21
Açık ve net sözlü biriyimdir. Zamanında Usko'da yapacağımı yaptım. Pvp'de keyif için geldim ve Your Ko da ilk deneyimim premi cektim kendi emeğimle oynuyorum. Haa ban yersem bir gün o da dayamaz mob çeker yerim. O da oyundan sıkıldıgım anlamına gelir. Ki Your Ko cok eglenceli bu yüzden öyle bir hata yapmam :)

GLT

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 5, 2016
170
41
80,524,950
467
Açık ve net sözlü biriyimdir. Zamanında Usko'da yapacağımı yaptım. Pvp'de keyif için geldim ve Your Ko da ilk deneyimim premi cektim kendi emeğimle oynuyorum. Haa ban yersem bir gün o da dayamaz mob çeker yerim. O da oyundan sıkıldıgım anlamına gelir. Ki Your Ko cok eglenceli bu yüzden böyle bir hata yapmam :)
Yani burda kanıtlamaya çalıştığın şey nedir ? Ben burda direk bi suçlama yada yargılama yapmıyorum. Böyle bi durum var bunun detaylı incelenmesini istiyorum. Ve eminimki bunun sonunda doğru olan ortaya çıkar.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964
Benden size o GB satış yapan arkadaşınız ile şifre paylaşmayın. Şirket ortaklarını tespit edince onlarda banlanacak.

Status
Not open for further replies.