Bugün Oyuncu Tanıtımında Karaktersiz Ve Hırsız Bir Arkadaşımızı Tanıcağız :)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Blitzkrieqer

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
43
1
78,205,050
65
LosPimentoHeroes isimli karateri oynayan karaktersiz arkadaş hırsızdır.Partye düşen ROL ü parası olmadığı halde diğer asaslardan alıp daha sonrasında ise yaptığının yanlış olduğunu haksız olduğunu belirten kişiye pay vermiyeceğini söylemiş ve vermemiştir.Burda önemli olan ne item ne gb dir.Davranıştır,karakter meselesidir.Budur sizi insanlar içinde yerinizi belirleyen.O kadar çok itemli adam gördük ama karakter olmayınca değeride yeride belli oluyor.Şimdi buraya bu hırsız ve karakter eksiği olan arkadaşın pek sevgili clan üyeleri,arkadaşları damlar.Buyrunuz...

LosPimentoHeroes isimli karaktere dikkat edin kendi clanındakilerden çalmaktan utanç duymayan başkalarına neler yapar.Umarım gözün doyar bir gün :)

Toyota

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
361
130
118,101,225
3,814
ben bi serverda bundan karakter almıştım item verip, sonra çarı düzdüm gm ye bilgileri verip çalındı diye geri aldıydı çarı :)

hatta gardiyanım gibi bişeyler diyodu yanlş hatırlamıyosam

Blitzkrieqer

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 13, 2017
43
1
78,205,050
65
Bu çocuğun başka hırsızlık vakaları da varmış başkalarından duyduğum.İşin ilginç tarafı bu karaktersizi savunan destekleyen Orc Adrenalin clan üyeleri var yine bunun gibi kan eksikliği yaşayan çocuklar :) Dikkat edin arkadaşlar aranızda barındırmayın bunun gibi düşük profilli çocukları :)