Büyük saçmalık

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,874
Neyse bugünde görüyorum droplar kısılmış. cz arkası bile düzgün bir şey atmıyor. cz dışı gideyim 1 saat farmlayım da sıkıntı çünkü sadece e2 var. 1 saat farmlayıp çıkmak istesen 5m oraya veriyon zaten.
bakın uydurmayın oyundaki tüm yaratıkları siz kesiyormuş ve bunların istatistiğini tutuyormuş gibi böyle algı yaratmayın lütfen rica ediyorum..

RARA

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 27, 2014
72
56
78,876,600
3,036
Şükür ıq sahibi bir arkadaş. Bende bir çok db de oynadım aynı anda bu kadar exp item gördügümü hatırlamıyorum. oyunun ilk gününde pazarda bu kadar takı ve bu kadar exp item görünce kendi görüşlerimi belirttim burada. Ayrıca ekiple oynayan arkadaşları da biliyorum drop alıyorsunuz ama o itemlerin çogu gb ye yatırdığınız paralar sayesinde. Neyse bugünde görüyorum droplar kısılmış. cz arkası bile düzgün bir şey atmıyor. cz dışı gideyim 1 saat farmlayım da sıkıntı çünkü sadece e2 var. 1 saat farmlayıp çıkmak istesen 5m oraya veriyon zaten.
Droplarla oyuncak gibi oynanmicagina bilen bir adminin serverinda oynuyosun emin ol her sey acildigi gun ki gibi hic bisey degismedi. Degisirse bilgilendiriliriz gizli sakli kimse droplari kismaz bilgin olsun.

• Like
Reactions: Kojiro