Bu konuda ki aciklama.

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
A

akasya545454

Guest
OYUNUN FORUMUNU INCELEDIM VE GOLD BAR SATISI YASAKTIR HER TURLU SITEDE DIYOR VE BEN BU KONUYU DAHA SONRADAN KALDIRDIM INCELEYEBILIRSINIZ. BEN OYUN ICI VE FORUM UZERINDE YASAK ZANNEDIYORDUM. DAHA SONRA DETAYLI INCELEDIGIMDE HER TURLU GB SATISI YASAK OLDUGUNU GORDUM VE BU KONUYU KALDIRDIM 10M DAHA SATIS YAPMADIM SIMDI SIZE SORUYORUM KONU HAKKINDA DETAYLI BILGIYI OGRENDIKTEN SONRA SATIS ISLEMI DAHI YAPMADIM BANA BU KONUDA SIMDIKI CEVABINIZI VERIR MISINIZ.

z2ToleranCe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 24, 2016
44
2
78,205,050
208
cinayete teşebbüs etmişsin kardeş. sen bu kayığa bindikten sonra vermesende verdi derlerrrr

• Like
Reactions: Aveline and lmsttt
A

akasya545454

Guest
DIYORUM BEN FORUM VE OYUN ICI GOLD BAR SATISININ YASAK OLDUGUNU BILIYORDUM KONUYU ACTIM DAHA SONRA INCELEDIGIMDE HER TURLU SATISIN YASAK OLDUGUNU OGRENDIM VE KALDIRDIM INKAR ETMIYORUM KONUYU BEN ACTIM FAKAT DAHA SONRA KALDIRDIM. BURADAKI YANLIS BILDIGIM KONUYU OGRENDIKTEN SONRA HATADAN VAZGECTIM VE 1M DAHI SATMADIM BEN INANIYORUM KI BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLUCAKLAR

CheffRogue

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 17, 2017
38
2
78,205,050
418
valla bro zamanında ölüme kafa atmıssın heleki bi arkadaş var hiç unutmuyorum çarını forumdan satmaya calısıyordu o direk ölüme kafa atmıştı senin gibi :D

A

akasya545454

Guest
BEN DURUMU ACIKLIYORUM ZATEN NASIL DIGER PVP LERDE OYUN ICI VE FORUMLARDA YASAK ISE BURAYIDA OYLE BILIYORDUM ILK KEZ GIRDIGIM ICIN DAHA SONRA DETAYLI INCELEDIGIM ZAMAN KONUYUDA KALDIRDIM SITE UZERINDEN BEN INANIYORUM BU KONU COZULUCEK VE BANIM ACILICAK INSALLAH.

Feliss

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 13, 2017
33
-1
78,205,050
75
Valla arkadaşın samimiyetine inandım ben, ama oyun içindeki GB Karakter satısı kesinlikle yasaktır noticesini görmemeside ayrı bir şey

A

akasya545454

Guest
Valla arkadaşın samimiyetine inandım ben, ama oyun içindeki GB Karakter satısı kesinlikle yasaktır noticesini görmemeside ayrı bir şey
Tekrardan soyluyorum notıceden gecenı forum ve oyun ıcı olarak algıladım yanı sıte uzerınden yapılabılır olarak anladım. Ilk kez bu serverda oynuyorum daha sonradan o paylasımı kaldırdım ve konuyu hem faceden hem tıcket hemde buradan yazdım. Oyun ıcı pm olsun yada herhangı bır mesaj dahı konusulmadı umarım yetkılılerde bu konuda bana yardımcı olucaktır.

tears0fdewiL

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 9, 2016
247
74
83,272,200
519
O mageyı bende hatırlıyorum. İsmini silmiş foruma resim atmıştı. Bi de mi yi gösteriyordu