Bjelkorg - ILeiDen4Wi

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

Bjelkorg

Biggest Dog in the Yard
1 Yıllık Üye
Mar 8, 2020
6
4
1,098,900
317
Selamlar.

25 yaşlarında olan, onlarca MMORPG oynamış iki arkadaşız. Aralıklı şekilde de 2004'ten beri düzenli Knight Online oynuyoruz. 62/1 bir sunucudan buraya geçiş yapacağız. KARUS ve FULL PUS olarak başlangıç yapacağız. Bilhassa MYKO tecrübesi derin olan, bilmediğimiz konularda /SÖZLÜ/ yardım, sorularımıza cevap alabileceğimiz, samimi bir ortamı olan, oyunu arkadaşlığın ve sohbetin bir tık altında tutan bir MELEE ekip arıyoruz.

Kusurlu veya kusursuz PK'nın bizim için mühimi yok. Unutuluyor olsa da ortak paydamız bir video oyunu, keyifli vakit geçirmek için buradayız.

Bilhassa söyleyeceğim ki tek vasfı şu video oyununda karakter kesmek olan, ağzından küfür düşmeyen, günde 8 öğün yumurta ve menemen yemekten beyin hücreleri ölmüş insanlar es geçsin. Elitist değiliz, sadece boş kafalara tahammülümüz yok.

Özel mesaj ile ulaşırsanız DC/TS üzerinden sohbet edebiliriz.

EDIT: Avalanche ekibi ile beraberiz. Katılmak isteyen, yazdıklarımı kendi düşüncelerine yakın hisseden arkadaşlar ulaşabilirler. Herkese başarılar, keyifli oyunlar.

Last edited:
  • Like
Reactions: Kojiro

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,046
312,087,600
1,025,874
hoş geldin

Bjelkorg

Biggest Dog in the Yard
1 Yıllık Üye
Mar 8, 2020
6
4
1,098,900
317
Hoş bulduk.

EDIT: Yerlerimizi aldık. Kafadar denk gelir ise diye bırakıyorum, yeni posta kodumuz Avalanche. Herkese başarılar.

Last edited:
  • Like
Reactions: Kojiro

VeRNeL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 15, 2015
278
285
136,263,600
6,298
Hoşgeldiniz , keyifli oyunlar diliyorum :)

• Like
Reactions: Bjelkorg