Bitcoin Hakkinda Hersey

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

kartel

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 3, 2016
215
89
83,272,200
675
saadet zincirlerini kırın. bitcoin alın.
eğer ortada bir iş varsa buna network marketing denir ( avon , herbalife ... ve daha bir çoğu.) saadet zincirinde yada titan sistemlerde ortada satılan ürün göstermeliktir yada gerçek bir iş üretilmez ve bunun sonucunda (rate of income - rate of outcome = negative) olduğu ana sistem patlar.
Bill-Gates-Network-Marketing.jpg

• Like
Reactions: Mileenaa

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
eğer ortada bir iş varsa buna network marketing denir ( avon , herbalife ... ve daha bir çoğu.) saadet zincirinde yada titan sistemlerde ortada satılan ürün göstermeliktir yada gerçek bir iş üretilmez ve bunun sonucunda (rate of income - rate of outcome = negative) olduğu ana sistem patlar.
View attachment 1855
bilimsel teorik açıklamalara bayılırım

• Like
Reactions: kartel

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
  • Like
Reactions: kartel

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
"Bitcoin'in değeri dün 14 bin ve 16 bin doları geçmesinin ardından bugün de 17 bin dolara kadar yükseldi. Böylece, sanal para birimi son üç günde yüzde 65 değer kazanmış oldu."
Biz ise riskli riskli demeye devam edelim...

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
elektriğin parasını çıkartıyor her türlü onunla ilgili sıkıntın olmaz. fakat şöyle birşey var yatırımın ne kadarlık? bu çok önemli. şöyle bir durum var senin hanendeki veya bu iyi bilgisayarı nereye kuracak isen aylık elektrik tüketimin normalden kat ve kat fazla artış gösterecek. çoğu kişi bunu bilmez ama elektrik dağıtım yerleri veya idareleri diyim anormal bir yükseliş olursa denetime geliyor. gelebilir demiyorum geliyor. bunun birçok sebebi var en küçüğünden örnek veriyim : evde uyuşturucu yetiştirecek bir kişi özel lamba alması gerek bitkilerin fotosentez olayı için. bununda elektrik tüketimi çok fazla. ben bunu nerden mi biliyorum ben elektrik ve elektronik mühendisiyim ordan biliyorum.

neyse eğer ki böyle bir yatırım yapmak istiyorsan riskleri var mı var çok fazla. ama sen anlattığım konudan dolayı yakalanırsan bu durumda illegal sayılıyor sıkıntı yaşanabilir belki 1 ay içinde belki 3 yıl içinde enerji tüketim takibi denen birşey var türkiyede arkadaşınıda haberdar et.

bit coin madenine gelelim yaptığın yatırım ne kadarlıksa xxx bir miktarsa kendi masraflarını 12 ay-13 ay içerisinde çıkartır. bu 100 milyarda olsa 1trilyonda olsa aynı sürede olur. benim önerim bu işe gireceksen 1 yıllık getirisini elinde bekletmemn sonra satman. bitcoin 1 yılda 8bin dolar yükseliş kazandı ve hala artmakta. bende şuanda 3bitcoin var 2 yıl önce almıştım şansıma çok ucuzdan ve şuan benden mutlusu yok :)

• Like

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
bu amk bitcoini nedir ne değildir biri bana anlatsın
üstteki yazımı biraz okumanı öneririm. bit coin bir maden gibi düşün. yüksek hızdaki bilgisayarlarla yapılır.
peki bitcoin nasıl yaratılıyor veya nedir?
bir algoritma var diye düşün. bu algoritmayı bizim evde kullandığımız bilgisayarların çözmesi imkansız. yüksek hızdaki bilgisayarlar bu algoritmayı uzun süre sonunda çözüyorlar ve bunun sonucunda bir ödül gibi düşün. 1 bit coin elde ediyorlar. tabi ben şuan en basite indirgenmiş şekilde anlatıyorum sadece fikrin olsun diye.

*** EN ÖNEMLİSİ dünyada şuan 16milyon bitcoin bulunmakta. bitcoinin sınırı var. dünya üzerinde toplamda 24 milyon bit coin sınırı var. daha fazlası yaratılmayacak. buna yatırım yapacak arkadaşlar (maden yapacaklar) bu durumu bilmesi gerekiyor. belki bu 1 yılda biter belki 10 yılda onu bilemem. 24milyon bit coin yaratılınca peki ne olacak? hisse gibi düşün. şirket hissesi alıyorsun gibi düşün bu durumu. nasıl bir borsadaki firmanın hissesi günlük aylık değişir, artar veya azalır, bitcoinde bu duruma gelecek

• Like

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
elektriğin parasını çıkartıyor her türlü onunla ilgili sıkıntın olmaz. fakat şöyle birşey var yatırımın ne kadarlık? bu çok önemli. şöyle bir durum var senin hanendeki veya bu iyi bilgisayarı nereye kuracak isen aylık elektrik tüketimin normalden kat ve kat fazla artış gösterecek. çoğu kişi bunu bilmez ama elektrik dağıtım yerleri veya idareleri diyim anormal bir yükseliş olursa denetime geliyor. gelebilir demiyorum geliyor. bunun birçok sebebi var en küçüğünden örnek veriyim : evde uyuşturucu yetiştirecek bir kişi özel lamba alması gerek bitkilerin fotosentez olayı için. bununda elektrik tüketimi çok fazla. ben bunu nerden mi biliyorum ben elektrik ve elektronik mühendisiyim ordan biliyorum.

neyse eğer ki böyle bir yatırım yapmak istiyorsan riskleri var mı var çok fazla. ama sen anlattığım konudan dolayı yakalanırsan bu durumda illegal sayılıyor sıkıntı yaşanabilir belki 1 ay içinde belki 3 yıl içinde enerji tüketim takibi denen birşey var türkiyede arkadaşınıda haberdar et.

bit coin madenine gelelim yaptığın yatırım ne kadarlıksa xxx bir miktarsa kendi masraflarını 12 ay-13 ay içerisinde çıkartır. bu 100 milyarda olsa 1trilyonda olsa aynı sürede olur. benim önerim bu işe gireceksen 1 yıllık getirisini elinde bekletmemn sonra satman. bitcoin 1 yılda 8bin dolar yükseliş kazandı ve hala artmakta. bende şuanda 3bitcoin var 2 yıl önce almıştım şansıma çok ucuzdan ve şuan benden mutlusu yok :)
çok iyi anlatmışsın kardeşim. ayrıca 2 yıl önce 3 btc aldıysan helal olsun. 2yıl önce kaç kişi btcden haberdardı o açıdan bakıyorum. hayırlı işler

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
çok iyi anlatmışsın kardeşim. ayrıca 2 yıl önce 3 btc aldıysan helal olsun. 2yıl önce kaç kişi btcden haberdardı o açıdan bakıyorum. hayırlı işler
okulun son yılıydı bir yerden para geçmişti elime. dedim nolcak alıyım 4-4.5 milyar falandı. aldığım zaman düşün :) şimdi 45bin dolar.

ama şuna inanıyorum bu bitcoin mining nedir neden bitcoin para ediyor diye düşünmenizi öneririm. tamam deepwebin parası uyuşturucudan tut kadın pazarlığına kadar yapıyorsunda. bu mining olayının şifrelerin kırılmasında kullanıldığını düşünüyorum. kimse beleşten para ürettirmez. veya bu bilgisayarlar hangi algoritmayı çözüyor? hep aynı bulmacayı mı sanıyorsunuz :) çok büyük bir yatırım var bu işe ama yakında avrupa ülkeleri yeni sanal para çıkartıcaklarını söylediler kendi legal kullanılan. maximum 1 veya 2 yılı var sonra herkese yazık olcak. bende 20k dolar olmasını bekliyorum sonrasında satıcam elimdekileri

• Like

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
okulun son yılıydı bir yerden para geçmişti elime. dedim nolcak alıyım 4-4.5 milyar falandı. aldığım zaman düşün :) şimdi 45bin dolar.

ama şuna inanıyorum bu bitcoin mining nedir neden bitcoin para ediyor diye düşünmenizi öneririm. tamam deepwebin parası uyuşturucudan tut kadın pazarlığına kadar yapıyorsunda. bu mining olayının şifrelerin kırılmasında kullanıldığını düşünüyorum. kimse beleşten para ürettirmez. veya bu bilgisayarlar hangi algoritmayı çözüyor? hep aynı bulmacayı mı sanıyorsunuz :) çok büyük bir yatırım var bu işe ama yakında avrupa ülkeleri yeni sanal para çıkartıcaklarını söylediler kendi legal kullanılan. maximum 1 veya 2 yılı var sonra herkese yazık olcak. bende 20k dolar olmasını bekliyorum sonrasında satıcam elimdekileri
ben de o açıdan bakıyorum zaten. millet samanlıkta iğne arıyosun başka bir atraksiyonu yok diyorlar. ama ben tam tersini düşündüm. kendi kurduğumuz sistem ile, başkalarına 1btc'nin kat ve kat üzeri fayda sağladığımızı.. ama sonuçta ticaret yatırım gözüyle baktığımız için ve tam olarak işin şifresini çözemediğimiz için devam ediyoruz. sonuçta hergün türk haberleri btcyi reklam ediyor

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
ben de o açıdan bakıyorum zaten. millet samanlıkta iğne arıyosun başka bir atraksiyonu yok diyorlar. ama ben tam tersini düşündüm. kendi kurduğumuz sistem ile, başkalarına 1btc'nin kat ve kat üzeri fayda sağladığımızı.. ama sonuçta ticaret yatırım gözüyle baktığımız için ve tam olarak işin şifresini çözemediğimiz için devam ediyoruz. sonuçta hergün türk haberleri btcyi reklam ediyor
türk haberciler ne kadar biliyor ki bu işleri :) başkaları bundan çok daha fazla yarar sağlıyor. ayrıca deepweb te sağlanan yararın oluşturacağı zararı tahmin edemezsiniz. bu bilgisayarlar neyin algoritmalarını çözüyor da bu kadar para ödül geliyor bunu düşünmek lazım

• Like

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
türk haberciler ne kadar biliyor ki bu işleri :) başkaları bundan çok daha fazla yarar sağlıyor. ayrıca deepweb te sağlanan yararın oluşturacağı zararı tahmin edemezsiniz. bu bilgisayarlar neyin algoritmalarını çözüyor da bu kadar para ödül geliyor bunu düşünmek lazım
yani, mantıklı

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
@HarbyThenMe kardeşim Litecoin sana dediğim gibi düşüşünü yaşadı. bugün aldık aldık, haftaya 400ü geçecek :D

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
cex.io ve localbitcoins.net en güvenilir alım-satım siteleri olduğunu öğrendim. Bosna'dan bir yazılımcı arkadaşım Altcoin de yazılımcı olarak işe başlamış geçenlerde. bu alım-satım site bilgilerini o söyledi :D

• Like
Reactions: HarbyThenMe

HarbyThenMe

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
144
116
80,708,100
775
@HarbyThenMe kardeşim Litecoin sana dediğim gibi düşüşünü yaşadı. bugün aldık aldık, haftaya 400ü geçecek :D
:) az miktarda olsa aldım kardeşim kenarda bulunsun :) Bilgi paylaşımların için yeniden teşekkür ederim

• Like

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
:) az miktarda olsa aldım kardeşim kenarda bulunsun :) Bilgi paylaşımların için yeniden teşekkür ederim
rica ederim kardeşim ne demek. kimisi boş boş btc paylaşımlarında bulunma kimse uğraşmıyor bu forumda diyor ama uğraşanlar var. duyrulur ;) güncel bilgileri bu konu altından paylaşmaya devam edecem.

Mileenaa

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 2, 2016
489
292
126,800,850
4,466
Evet bitcoinciler :D

ShadowAsassiakY

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 6, 2016
579
170
158,363,700
1,926
Aranızda bitcoin ile ethereum ile uğraşan var mı? 1-2 haftaya sistemi sipariş verip kurmayı düşünüyorum da fikirlerinizi merak ettim
sen hala kurmadın mı :D ??? (geçen sene gene böyle bi hoş sohbet geçmişti başarılar kardeşim )

Last edited:

DeadShot

Level 50
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 6, 2018
47
24
39,163,575
147
ıdle adı altında çıkan bazı oyunlarda bu sistemden kazanıyor tabiki oynayanlar bilmiyor tek başına bir sistem ne kadar yeterli olur bilemem ama bir havuz ortamında iyi bir gelir elde edebiliyorsun bu arada ben hiç girmedim bu işlere evinde boş bir oda varsa oraya kurabilirsin ring diye geçiyor sanırım sistem