Biraz gerçekçi olalım..

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Yarı yıl tatilinde server acilmayacağı söylendi. Sonrasinda ne olur diye düşünelim;
Ben MAX 20 gün daha az cok pk atılabileceğini düşünüyorum, sonrasında ise slotlar bosalacak ve her zaman ki emek veren kemik user kalicak oyunda, onlar da zaten toplasan CZ BOWL da 4 pt yi geçmez. Peki diyelim ki yarı yılda açılmadı yeni server ne olacak ? Iki Ay daha uzatildiğinda yeni server aralığı yine Vize zamanina denk gelecek yine ilk ay millet zevk alip 2. ayında serveri birakmaya baslayacaktır.. Benim önerim de Ocağın Sonuna doğru açılmasıdır Böyle olursa YAZ a kadar rahat gidebilecek bir Server ortamı oluşturulabilir. Açılmazsa maximum 20 gün sonra PK gözle görülür sekilde düşecektir. Ara sira girip server durumuna göz atan biriyim. Zaten yakında TheMYKOdaki user'in azaldiğini gören bazı dandik MYKO Sunucular Server acmaya baslayacaktir ve Burda PK atan cogu clanı da biliyorum onlar da Bu yeni açılacak MYKO db lerde oynayacaklar her MYKO db de gördüğüm bazı clanlar var :) ve TheMYKO nun yeni serverine kadar Böyle devam edecekler, Yeni MYKO lara devam edecekler..
Ha illa ki devam ettirilmek isteniyorsa server PUSTA indirim yapılabilir. Pazara bakildiqinda Takılar olmus 2 gb. Şu an Ciplak Chari alsam ne yapabilirim ? Pazari takip edilsin az Bu sartlarda oyuna baslamak icin Bariz TL yatirmak gerekir ve Bu kadar userle de o paranin hakkını arayamazsin.. Su dakikadan sonra sadece oyunu kolaylastirarak anca ömrünü uzatabilirsin. Görev takılarını getirerek, DM droplarini cogaltarak, Taş Droplarini kolaylaştırarak vesaire..
Kojirodan son isteğim ise;
Ya Yarı yıl tatilinde açılsın ya da YAZ'a kadar açılmayacağının Sözü verilsin. Biz de ona göre oyunumuza bakalım. Iyi forumlar

KillerBooo

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
330
278
107,081,700
1,097
şuan serwer şahane, ilk girince biraz soguk geliyo ama hemen alışıyosun, kaçırmayın saldırın

• Like
Reactions: GNOL and Naira

WetyRool

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Dec 19, 2014
9
0
78,021,900
47
Bilader Serverde user istiyorsan artık para kazanmayı bırakmaları lazım . 2k kc 70 olacagına baslangıcı 70 yap herkez kabul eder yap yeni yeni clanlar teamlar v.s v.s gelsinler . rare ıtem ekle veyatta baska bsy en olmadı mage teamlar gelir canlanır heycan yaşarız kimseninde neden onlar dırek 70 char baslıor dıcegını dusunmuorum. ama bunlar kendi fikirlerim burasıda forum yazıyorum . Zaten sc lerden v.s lerden para kazanır kazancak kişiler ama 70 baslangıc olursa gerçekten geri dönusler olur

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Yani bence de Direkt Level ile baslanqic olabilir 68/1 baslanqic olabilir mesela. Görev takilari fln da koy oyunu da biraz kolaylastir dediqim sekilde DM droplari artirilsin.. Gerekirse biz reklam atalim Sitelere adam toplayalim Serverin Ömrünü uzatmak amac. Para kazanmak icin 70 Level SC satmana gerek yok. SC lerden , Quest Cleanerden bircok seyden yine para kazanilir.. Sana katılıyorum. Rare Chitin Set Rare MD, Glave +6 civari item quest takılar bu servere cok user ceker..

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Bazı standartlar değişmeyecek, ne Level 70 başlayacak neden başka bişey olacak..

Oyun standartlari belli bunu bilerek oynamak isteyen oynasin..

MYKO sunucusundan çıkıp , PK Server mantigina dönmeyecek..!!! Bu sekilde tavsiye vermek için forumu da gereksiz konu açmayin!

Status
Not open for further replies.