Bırakma sebebi

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Foreverever

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jul 4, 2015
1
0
78,021,900
15
sırf çoluk çocuk doluşsun diye temmuz gibi server açmanız gayet normal ama unuttuğunuz şey player kalitesidir. 3 arkadaş başladık servere açıldığı gün şuan servere sadece lanet ediyoruz. Cz de adamların içine çeken mageler, bdw'de 3 m ex için afk kalan veletler, luferde pt atıp tw'lere çeken adamlar şahsım adına yıldırdı beni bu tür serverlere başlayacaksan 8 kişi başlayacaksın yoksa hiç oynamaya tenezzül etmeyeceksin.. Ne o liseli ortaokullu veletlere daha fazla prim veririz ne de admin zengin olsun diye piyasa kızıştırırız. Hadi Eyvallah. trollwarrio.jpg

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
kardeşim bu konunun amacı nedir Allah aşkına? admin adam ne yapabilir bu saydıklarına? hangi serverda yok bunlar? biz de 4 kişi başladık servera gayet de tutunduk, iyi de bir clana girdik şu anda.

parti atıp goleme çekiyosa çek kscyi koy foruma ceza alır. onun dışında oyunun içine pek fazla karışmıyor yönetim. sen kaç tane pw serverda bu saydıklarını şikayet edecek şans buldun?

her troll çekip millete salça olan charla yönetim uğraşsa server ne hale gelir. uskoda da adam tw çekiyo böyle server mı olur deyip bırakıyor muydunuz?

dedikleriniziz içerisinde sadece müdahale edilmesi güzel olan bdw de afk kalanlar olur buna herkes katılıyor. ona da nasıl bir sistem geliştirilir muamma. zor o iştir ona uygun bir çözüm bulmak.

sanki server kasımda açılsa yaş ortalaması sadece +20 olacak. full kaliteli player olacak.

şaka gibi bir konu açmışsınız kusura bakmayın da ben kojironun %100 ne yapacağını bildiğim ve vereceği cevabın "eyvallah" olduğunu bildiğim için gerekeni yapıyorum şu anda..

Status
Not open for further replies.