Bir Çalışan Gözünden Bazı Öneriler

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

101

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 17, 2017
24
2
78,052,425
16
Merhaba,

Kaç yıldır bu oyunu oynadığımı bilmiyorum. Kaç yıldır bu DB'yi oynadığımı da. Bu nedenle belli bir tecrübe ve yaşa sahibim. Oyun hakkında bir çalışan gözünden bazı önerilerde bulunacağım müsadenizle. Umarım dikkate alınır.

Eslant II
-Getirileri
Farm için çok güzel bir atılım oldu. Kimse üzerimize Troll Warrior çekemiyor bu sayede rahat rahat işe giderken karakteri farma bırakıp diğer insanlara az da olsa yetişiyoruz.
-Gerekli iyileştirmeler
Slot sayısında ve 2 li slotlarda bir azlık söz konusu. Ayrıca düşen potlar da 960 olması sebebi ile yeterli gelmiyor.(Okçu için) Ezik skill kullandığımızda da üzerimize mana doluyor bol bol. Sürekli Team Viewer ile bağlanıp boş boş mana basıyorum iş yerinde telefondan. Düşen potların Soul pota dönmesi ve bir miktar drop artışı mükemmel olabilir. 5'li slotlar yerine 8'li slotlar olsa herkes tek slotlarda da rahat rahat kasabilir. İkili slotlarda slot kavgası görmekten, team viewerda insanlara nolur gidin demekten bıktım.

BDW zamanları
Getirileri
-Mükemmel ayarlanmış bir harita. Kusursuz çalışıyor. Tebrik etmek lazım. Her zamanki gibi Db hazırlamak konusunda süpersiniz.
Gerekli İyileştirmeler
-Bu biraz kişisel olacak ancak, ben sabah saat 7 de evden çıkıp akşam 7 de eve geliyorum. Pk atmak tabii ki güzel ama kabul edelim oyunun en eğlenceli etkinliği BDW. Bu nedenle saat düzenlemesi yapılması, mesela 8-8:30 arası, ardından CR gelmesi biz çalışanlar için bulunmaz nimet olur ve oyunda stres atmak(ki bu oyunu oynamamdaki tek amaç) adına mükemmel bir iyileştirme olur.

Asasların etkisizliği
-Bu konuya bir önceki postumda değinmiştim. Hala iddia ediyorum. 10 yıldır da iddia ediyorum. Belki siz bile benim bu iddialarımdan bıktınız. Uzun zamandır hep aynı şeyleri söyledim. Bir warrior bir asas tarafından kesilmeye zorlanamıyorsa, minora rağmen, bu işte bir sıkıntı var demektir. Yani tamam 1 vs 1 de kesebilsin demiyorum ama bu kadar da ezilmemeli asaslar. Spike vurmuyorsa diğer skiller belki biraz daha fazla damage atabilir. Bu konu üzerinde çok tartıştığımız ve sürekli aynı tepkiyi aldığım için daha fazla yorum yapmayacağım.

Spoiler slotları
-Sayıları artırılabilir ve ya başka yaratıklara da opal safir cristal drobu konabilir. Çok yığılma oluyor. Belki gerekli belki gereksiz benimki sadece bir gözlem.

2. Serverdaki oyuncu sayısı azlığı
-Özellikle son yapılan (63 lvl trade) değişiklik çok olumsuz yansıdı. Zaten 2. serverlarda etkinlik olmaması sebebiyle çok düşük olan CZ oyuncu sayısı iyice azaldı. Belki canlandırmak (1. serverdaki CZ çok kalabalık. Bu yükü kaldırmıyor.) adına bir kaç adım atılabilir.

DB hazırlamak üzerine özellikle belirtiyorum Kojiro'dan daha iyisi yok. Bu yazdıklarımın sürekli kötüye çekilmesini istemiyorum. Buırada başarılı bir iş var. USKO değil de burada oynamamızın bir sebebi var. Nacizane bir kaç öneri bulunuyor.

Zaman ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim. Umarım dikkate değer bir şeyler yazmışımdır.

SheraL(Notorious)/ArkanaBakma(Massacre)/EngB (çok yalnızım beni bir clana alın:)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,049
312,087,600
1,025,949
Yapıcı eleştirilerin bugün için bomba gibi geldi, teşekkür ederim.

ParisHilton

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 1, 2015
286
344
107,112,225
6,215
Karus tarafındaysan mesaj at bizim çocuklarla takıl :)