BDW DE AFK KALANLAR - YETER

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
4

4pLayMakeR

Guest
Ya bu bdw de afk kalanlar hakkında çok ciddi bir uygulama gelsin artık her bdw de 3 afk oluyor millet dayanamıyor küfür ediyor. Adam ilk 15 20dk afk kaldı ezik zaten ondan sonra aşşağa inip skoru düşürdü birde küfür edip dalga geçiyor.

• Like
Reactions: disloyal

PunisheR

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 24, 2014
115
38
79,303,950
605
Bunlar gerçekten çok can sıkıcı olabilir.Oraya kimin ne niyetle girdiğini kimse tespit edemez fakat,en azından içeride 1 ya da 2 dk dan fazla afk olan map'den atılabilir mi acaba.Hani bir çözüm olur diye düşündüm..

4

4pLayMakeR

Guest
Ben de öyle birşeyler düşünüyorum. Yada bdw de afk kalanları kscleyip foruma atsınlar 1.cezada 1.gün 2.cezada 10gün gibi bişey bannlasın yoksa böyle gitmez

SweeTDreamS

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
57
7
78,205,050
209
çift çar girmeyi engelliyebilirler shotboxmudur nedir onlarla girip hem kendi çarları hemde afk çarlarla 2 bdwye girmiş oluyolar bunu engellemeleri mümkün

4

4pLayMakeR

Guest
sandboxie programın ismi. Bunu fixliyemez zaten. Ayrıca fixlemesi saçma olur hızlı pc si olanlar 2.chardan charı pazara falan bırakıyor. Ama acilen bişey yapılsın 60-65 lwl arası olsun 3dk boyunca haraketsiz duranlar atılsın afk kalanları kscleyip foruma koysunlar ama bişey yapılsın artık

MartinIvanoV

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
605
179
158,363,700
1,933
sandboxie programın ismi. Bunu fixliyemez zaten. Ayrıca fixlemesi saçma olur hızlı pc si olanlar 2.chardan charı pazara falan bırakıyor. Ama acilen bişey yapılsın 60-65 lwl arası olsun 3dk boyunca haraketsiz duranlar atılsın afk kalanları kscleyip foruma koysunlar ama bişey yapılsın artık
bdw çektikten sonra mapten atılsa ne olur atılmasa ne olur yine sen zararda olcan bdw tıklayıp ta afk bırakanlar karaktersiz şerefsiz ler açık ve net