Başka bir hikaye volume 3

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

PuzzleAgent

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 13, 2017
9
13
78,021,900
28
https://forum.my-ko.org/threads/baska-bir-hikaye.5513/#post-72575
https://forum.my-ko.org/threads/baska-bir-hikaye-volume-2.5528/#post-72598

önceki bölümler yukarıdadır. kaldığımız yerden devam

@Kojiro , Beginners clandayim ve daima burada kalacağim. Bu clan chat muhteşem dostum
@theory , gece piştide, dinlendirip servis ediyim dedim üstad.

George Lucas gibi sondan girmedim hikayeye. bizim üçlemeler en baştan başlar.

Buyurun volume 3, kaldiğimiz yerden heyecanla devam

Sonraları görmeye çok alışkın olacağim 'Disconncted From Server' tokadindan sonra, hemen oyuna geri girmek için tıkladim ikoncana. şu anda TheMYKOya girişteki canavar varya , o zamanlar başlamişti işe.

o zamanlar en sinir bozucu olan , 10060 yada 225 hatası olunca soldaki server liste tekrar tıklayamiyordunuz.

Birdaha baştan tıklıycan ikoncana. kasan pentium3 pc ile bekliycen açilmasini oyunun. sonra gene mağlup olucan o hain canavara. sinir bozucu bir kısır döngü.

efsaneler filan başladı yavaştan. cafe tayfası uydururdu hep. kanka tam canavar bağirirken bas o zaman giriyo. Aga canavar bakmazken bascan yoksa girmez filan.

hasbel kader oyuna girdim sonuda. pianaya gidecektim. önemli bir işti benim için. ilk defa tatile çıkan çocuk gibi, koştum kapıya, bastim pianaya. Ne yalan söyliym pekte umduğum gibi değildi piana. daha şaşalı daha havalı bekliyordum.

innhostesin kıyafeti tarz değildi mesela. sundireste prada ayakkabılar filan.
belkide beklentim çok yüksekti

her tarafta merchantlar, moradon gibi. shouttan aga party plz bağırışları.
salak salak gezinirken, party attı biri .ok ledim , hooop çekti beni bi mage.
'voke varmi'
'voke ne?'
-- 'party has been disbanded' --

pianadi ilk partime giriş ve çıkışım çok hızlı olmuştu.şimdikiler bilmez, eski ko da tyona hafif bi tokat at seni chennemin sonuna kadar takip ederdi.mesela trole bi ok at , bin metrobüse avcılardan , zincirlikuyuda in zombielerin arasından çıkar hoyt diye.

warirorlar çobandı eskiden. girerdi bi warrior tyon slota, tüm sürüyü tek başina güderdi.
3-4 magede salladimi alanı, orta pişmiş tyon steak tadinda olurdu exp. neyse , bu gariban haritanın neresinde olduğunu anlamaya çalişirken,hooop disconnected from server.

ondan sonra sıklaşmaya başladı oyundan atmalar , oyuna girememeler.
daha mage hayalimin başlarında bile değilken üzmeye başlamişti oyun beni.

ve bir gün geldiki.
girmeye çalişiyorum.olmuyor . her türlü mambo jambo yapiorum. canavar bakmazken olmuyor , bakarken olmuyor.ben bakmazken filan basiyorum gene olmuyor.koridordan babam geçiyor, baba gel bi tıkla şuna diyorum olmuyor.

hemen kuzeni aradım nokia 3210umla.kuzen cafeden oynardi.

kuzen oyundamisin ?
yok ya girlmiyo ,
bende giremiyorum, oyunmu bozuldu, niye giremiyorum.
yok premiumlulardan.
premium ne lan
premium aliyorsun chara ,servera giriş önceliği veriyor.premin yoksa tıkla dur , şansina.

Vahşi kapitalizmin oyun dünyasına el el atmasıyla, Türk istilası aynı anda başlamişti. ve ben bu ikisi arasında sıkışıp kalmiştim

Böyle bir istilayı batı dünyası tarihinde 2 kez yaşadı . Birincisi kanuni döneminde ikincisiyse knight online döneminde.o zamanlar şimdiki gibi her köşe başında starbucks ve lcwaikiki yoktu. O zamanlar her köşe başı internet cafeydi.ve hepsine yayilmiştı bu virus. camlarına kağıt yapiştırırlardı 'cafemizde knight vardır ' diye. bir anda chatler türkçeye döndü.

acayip bir değişimdi bu . kendi dilini yaratmıştı bu kitle. o zaman başladi , 'aga party plz, aga item plz'
kasmak kelimesi girdi jargona . exp kazanılmıyordu artık 'kasılıyordu'.
'Hi would you like to exp at dire wolf' bitmişti.agalar hadi lan trol kesekkkk! vardı artık.
işte bu akıncı kitle sebebiyle çok kalabaliklaşti oyun bir anda. lag girmeler dc yemeler, oyuna girememeler.

buna rağmen inatla tıklıyordum , inatla oynamaya çalişiyordum.kanıma girmişti bir kere ko. atamiyordum.

ne yapabilirdim?

google bu kadar populer değildi o zaman.Altavista amca vardı. ona sorardık sorularimizi.Turk forumları beş para etmezdi.hala canavara takilmiş kafalar ,birbirine küfür edip dururdu. yabancı sitelere daldim bende.
oyuna girmenin yollarini araştırıken, ilginç bi link gördüm altavista amcanın bahçesinde.
tıkladım. gerçek olabilirmiydi? bu güzellik bu ihtişam. o an farkında değildim ama
kendime yeni bir sevgili bulmuştum. ismide MYKO'du

Buda bambaşka bir hikaye .......

PuzzleAgent

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Apr 13, 2017
9
13
78,021,900
28
Lucas 'ın, ki zaten kendisiyle müsemmalaşan Yıldız Savaşlarını oldum olası sevmem.
Ben sanırım yüzükçüyüm, öyle düşünüyorum.
Seninkiler biraz otobiyografi gibi sanki, sence nasıl ?
Art arda değilde, şu ihtilal dönemindeki şeker, yağ , un gibi olsa yazacakların daha güzel olur sanki

Kojiroyu boşver sen, ''hack''ledim ben onu
Hak yiyen hack yer :d
yüzük candır.
materyal biraz stok fazlası üstad. patır patır döküldü parmaklardan.
Gelecektekiler mini seri kıvaminda olabilir. kore çakmasıda çok pupüler bu dönemde. bakacas duruma göre.
kojiro hak yemez ya , kek filandır o , vanilyalı az pudra şekerli. :D