Banlamalar

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
İşim gereği son 3 senedir TheMYKO oynayamıyorum , ama nerdeyse her serveri yakından takip etmeye çalışıyorum ve dışardan takip ederken bile zevk alıyorum , bu swde izleyici olarak ve sadece takip eden biri olarak hacım tl ile gb satışlarını durdurmak için bu kadar maduriyet vermek TheMYKO markasına yakışmıyor , ben üzüldüm .

2010dan 2015 e kadar nerdeyse bütün swlerinde oynamaya çalışan eski bir player olarak buna farklı bir çözüm bulduğunu görmek beni gururlandırır ve umutlandırır , öneri yapamayacağım ama bu konuyla alakalı bence bir oturum yapsan (belkide yapmışsındır ) daha sağlıklı olabilir

Kolay gelsin.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,904
mesela ?

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
Burda farklı serverlarda , legal yollardan gb alıp satanlar vardır onların önerileri benden daha isabetli olabilir , sende zamanında oyun içinde gb alım satımıyla alakalı bir sistem yapmıştın , onun verimliliği nasıldı yada daha nasıl geliştirilebilirdi tekrardan masaya yatırılabilir. Bu konu hakkında kafa patlatmadım sadece açılan konuları gördükten sonra ve kendimide bu swnin bir emektarı saydığım için düşüncelermi paylaştım , ama swnin devamlılığı ve farmerlerıda sw de tutmak için bu konuya bir müdahale şart , bu dünyada parası olanın bi farkı olmasıda malesef ki dünyanın kuralı , senin kontrolun altında yapılan gb alım satımı bence servera daha bi canlılıkta getirir , ama TheMYKOnun orjinalliğini bozmıyacak ve TheMYKOya yakışıcak bir sistem ile

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
6,048
312,087,600
1,025,904
Burda farklı serverlarda , legal yollardan gb alıp satanlar vardır onların önerileri benden daha isabetli olabilir , sende zamanında oyun içinde gb alım satımıyla alakalı bir sistem yapmıştın , onun verimliliği nasıldı yada daha nasıl geliştirilebilirdi tekrardan masaya yatırılabilir. Bu konu hakkında kafa patlatmadım sadece açılan konuları gördükten sonra ve kendimide bu swnin bir emektarı saydığım için düşüncelermi paylaştım , ama swnin devamlılığı ve farmerlerıda sw de tutmak için bu konuya bir müdahale şart , bu dünyada parası olanın bi farkı olmasıda malesef ki dünyanın kuralı , senin kontrolun altında yapılan gb alım satımı bence servera daha bi canlılıkta getirir , ama TheMYKOnun orjinalliğini bozmıyacak ve TheMYKOya yakışıcak bir sistem ile
Böyle bir düşüncem var zamanı gelince aktif edeceğim, yasaklanan çoğu karakter sistem üzerinden para kazanmaya çalişan gb şebekeleri. Oyunun hizli ilerlemesine neden oluyorlar, böyle birşeye bu şartlarda izin vermem söz konusu değil.

sasuke

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
126
77
79,609,200
2,461
İzin vermeyerek en doğrusunu yapılıyor şuan , TheMYKO uzun sürmesi için ne gerekiyorsa o yapılmalı , benim bassettğim sistem oyuna canlılık getirmekle alakalı ve şuan gördüğüm pvplerdeki en büyük handikap yatırdığın para bir seferlik , aslında bir fikrim var ama burdan yazmam doğru olmaz , sana özel msj atabiliyorsam ordan yazayım