ban :)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Munchies35

Level 40
Feb 12, 2021
2
0
1,098,900
271
Öncelikle aşırı ayrıntılı anlatımı ve doğru yönlendirmelerinden dolayı GM Morpheus'a teşekkür etmek istiyorum.
Kojiro'nun mailini yeni inceledim 3 chardan yaklaşık 8 saatte attığım toplam 6 ya da 8. flodda TheMYKOya girişim tamamen engellendi.
İlk ban'ımı morpheusun yönlendirmesinden hemen 10 dakika sonra yedim kendisiyle olan konuşmamızı baz alarak akşam üzeri başka bir yol denedim knighttan yazmam ile tüm hesaplarımın kapatılması bir oldu.
Yapıcı olmak istiyorum Usko'nun destek ekibini aratmıyorsunuz gibi yakıştırmalar ile b*k atıp sizin de emeğinize haksızlık etmek istemem. Char kasılır Gb kasılır ama oyun hevesi kolay geri gelmiyor.
Kojiro UYARI: Oyun içerisinden PM ,All Chat, Clan chat,Schout gibi bölümlerden TL ile ilgili yazı, flood geçmek yasak ve oyundan (UZAKLAŞTIRMA) nedenidir.
Morpheus: Milleti darlamadan , spam yapmadan, emcye her geçen insana otomatik pm atmadan buradan ön görüşme yapabilirsin.

gb satılır isimli karakter yüzünden hesaplarımın açılamayacağını beni çok detaylı uyardığını söyleyen morpheusa soruyorum..! Admin'in kesinlikle yasak dediği olayı nasıl esnetebiliyorsunuz? Gbsi umrumda değil sil chardan sadece ana karakterim erişim istiyorum şevkim kırılmasın şu oyunda yine diyorum cevap verilmiyor.

Şimdi ilgili fotoğrafları bırakıyorum lütfen cevap verin aranızda iletişim problemi mi var yoksa ben ve sabahki konuşmayı gösterdiğim bütün arkadaşlardan farklı bir türkçe ve algı mekanizmasına mı sahipsiniz? Düzgün bi türkçeyle bile yazmadığınız 2 satıra 'seni dogru bir sekilde uyarmıştım cunku' nasıl diyebiliyorsunuz? Madem derdiniz gb illegal satış v.s v.s
Pustan alışveriş yapan illegal yazılım kullanmayan ksye gelene genellikle küfür bile etmeyen solo oyuncuyum girin db'ye bakın buna karşılık sorun gb ise silin pazar charlarımı da açmayın sadece ana karakterimi açmanızı talep etiyorum demem cevap verilmeye tenezzül bile edilemeyecek kadar uçarı mı?Suspisfahise - Human

Attachments

Last edited:

Nymeria1

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 25, 2019
95
113
79,792,350
5,043
kardeşim oyun içi gb satış yasak denildi sen oyun içi gb satmak için elinden geleni yapıyorsun . Bi akıllı sen misin nick almışsın bide . Aç ilanını gerekli sitelere kimsenin hakkını yeme.

• Like
Reactions: Kojiro

Morpheus

GameMaster
GameMaster
5 Yıllık Üye
Aug 31, 2016
400
191
124,053,600
5,240
Size verdiğim yanıtlardan sonra clan chat üzerinde spam yapmanız ve SELLO*****RGB isimli karakter açmanızdan ötürü tebrik ediyorum, söylediklerimden bunu anlamanız büyük başarı cidden :)

• Like
Reactions: Kojiro
Status
Not open for further replies.