Anket içerikli birkaç öneri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
1 - EXP Zorluğu Nasıl olmalı ?

-Exp zorlugu Euros server'indaki gibi olmali, insanlari zorlamayacak sekildeydi Eurosta yine ayni sekilde kalmali.

2 - Item Düşürme Zorluğu Nasıl olmalı ?

Drop zorlastirma olayi bazı userlerin ezik pk si atma isteginden dolayi oldu. Sonradan gelen kisilerin oyuna katılımlari icin Harpyden, Ravenden MD drobunu almalari gerekiyor. Bunlari asiri zor yapinca geriden gelen kisiler item kasamiyor.. En azindan Troll'den glave düşürüp DM'den high item droplama ihtimali daha fazla olsun yetismeye calisan userlerin.. Shard, Raptor, Chitin Droplari gayet yerinde fakat kutulardan bir anda bu itemlerin daha kolaylikla elde edilmesi piyasayi değiştiriyor. Turuncu kutu olayi iyiydi 250 kill gayet uygun daha az kill ve daha fazla kutu girince server'e piyasa alt-üst oluyor. Ben şans faktörünün MYKO serverde emeğin önüne geçmesine karsiyim. Upgrade olayina eyv da Ben 2 gün dm dönüp Shard, Raptor zar zor droplayip ezik kisilerinse birden kutulardan II,Raptor,Shard almasini doğru bulmadim.

Beast, Blood droplarinin da acilmasi gerekiyor. Oyuna GB girmesinden yanayim. Kapatin abi GB alimini siz TL ile almayin kendiniz de zarar etmeyin fakat oyuna bus bes girsin.. Eurosta kimse gidip de CZ de drop orani düşük diye bus bes kasmaya ugrasmiyordu.. Bus droplarini biraz daha kolaylastirin aşırı kolay olmayacak sekilde tabi ki. Eurosta Blood-Beast Slotlari arttigi halde hic adam göremedim slotlarda..

Eurosta dikkatimi ceken seylerden biri de Eslantta DM dönen userlerdi. Bu güzel bi olay CZ de tutunamayip Alt + F4 cekip gitmedi oyuncular. Eslantta DM den drop kovaliyorlardi.. Eslant DM drobunu CZ DM'ye biraz daha yaklastirmak tesvik edici olabilir

Chaos Saati düşürüldü 3 saat oldu bu defa da sunucuya asiri master itemi girdi. Bir konu basligi altinda anlatmistim mevuzuyu. Eskiden 6 saatti 5 boss atiyordu. Madem 3 saate cekildi CS, bence boss sayisini da 3 e indirmelisiniz ki bu kadar kolay master drobu girmesin sunucuya..

Takı dropları; Takı droplari yine zordu +9 taki düşürmek bu kadar zor olmamali diye düşünüyorm. +9 taki 60-70m gibi fiyatlara satiliyordu e zaten GB kasmak zordu serverde bu fiyatlar fazlaydi takilar icin, biraz daha kolaylastirilsin drop ratesi.

Juraid Mountain gelmeli oyuna, 70 Level'de JR aktivitesi yapilmali.
Eventlerin haftada En fazla 1-2 kez olmasi daha iyi olacaktir diye düşünüyorum. BF den ve Olursa JR'den cokca item droplanip piyasa ve oyunu değişmemeli. Oyuna fazla Item girince özellikle Uniq takilar (Foverin,FR,Shio) 65 levelde bu itemler BF Den düşecegi icin Hem Master 5 + hem de bu def veren takilar olunca; oyuncularin damage yemesi oldukca düşüyor oyun zevki azaliyor.. 70 Levelde pek sıkıntı yaratmayacaktir bu itemler. 70 skilleri zaten yeterince damage aticaktir.

3 - +7 Item Upgrade ilk haftadan açık olmalımı ?

Oyunun basinda hem Upgrade acik olmali hem de Antidef Uniqler(IN,IB,Glass,Ske..) acik olmali.

4 - Oyuncularin oyun içersinde veya forumda TL/USD ile item satışı yapmasını istiyormusunuz ?

-Satış yasağı kalkmali, kalkmasa bile Forumda Market bölümü acik olmali. Sürekli pk ya da Farmda olan kisiler Moradona pek vakit ayiramiyorlar, vakit ayiranlarin cogunda da 2 pc var. Biriyle farm yapip pk atiyorlar, Diğer pc ile de pazar yapiyorlar. Oyuncular forum üzerinden konu acip itemlerini satabilmeli

Last edited:
  • Like
Reactions: AtmaZiya and Elite

disloyal

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 19, 2014
316
156
99,755,700
1,812
ilk önerim +5 takı drobunun abyssteki tüm yaratıklara eklenmesi. farm yapan insanlar eskiden goblinde +5 takı kasar 7 8 falan yapar satardı. şimdi sıkıntı büyüdü. adam rol takıyo diğer yüzüğü +3 health anasını satayım. +5 takı dropları yine gelsin. son serverda +9 dex küpeyi 5 gb den görmüştüm :D

juraid eventine katılıyorum. dm yerine bile gelebilir hem itemleri çok güzel howling rooster vs hem de çok zevkli bi event. dm gereksiz bence.

bu arada oyun içi tl satışı yasak olsun. sell glass belt 300 tl diye flood geçiyor millet sonra. forumdan ne satılacaksa satılsın.

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Uskodayken; Su anki Myko DB lerde Atilla cikan Ozy slotu var ya. O yerde Keilan vardi ordan +6 taki kasardik oyun bilmezken :D

• Like
Reactions: SYSTEMBITCH
K

Kizaru

Guest
Yeni açılcak sw de tarihte iyi belirlenmeli üniversiteler için büt tarihlerine de dikkat edilirse iyi olur genel olarak çoğu üniversitede haziranın 15 ınde başlar 18 19 unda biter uzakta olanlar içinde 1 gün eve dönüş eklendimi tamamdır :)

• Like
Reactions: DNZ and Kojiro

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Ya Harpy, Raven, Troll droplari biraz kolaylastirilmali ya da Blood, Beastten Bus, bes düşürme orani biraz daha artmali.. Ezik userler para kasip pazardan cekebilmeli bu itemleri.. Bunun icin de Bus, bes kasmalari gerekiyor. Bir düşünün serverin 5-6. günü yeni bir karakter acip oyuna girdi bir user.. Ne yapacak ? Farm yapmaya calissa elinde item olmayacak ? MD, Glave vs.. Bunlari alabilmesi icin en basiti CZ arkasina gidicek bus bes kasabilecek.. Kastıgı parayla da gidip moradondan Fp +6 sini cekicek Glave ini MD sini cekicek devam edicek oyununa.

• Like
Reactions: DiezLegend

Thatsmynamee

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2015
52
0
78,205,050
151
dnz kardeşim zaten beast slotlardan günde 1 kişi en kötü ihtimalle 1 gb kasabilir en son serverda kastğmdan biliyorum.

WhosCouraqE

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jan 17, 2015
8
4
78,021,900
53
Kesinlikle solo oyuncular için beast ve blood seeker slotu çok önemli ve önüne gecilmemeli diye düşünüyorum keza droplari cok düşük ve tek başına bowl donmenin pek bir faydasi yok ve bıkkınlık yaratıyor 2. ise fp cleaver vb itemlerin daha yüksek oranda atması en azindan yeni başlayan birisi icin cok onemli olduğunu düşünüyorum yine.

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
dnz kardeşim zaten beast slotlardan günde 1 kişi en kötü ihtimalle 1 gb kasabilir en son serverda kastğmdan biliyorum.
Ben ne kadar farm yapsam da oyunun yarisinda PK attim Euros Serverinda. Blood-Beast slotunda 1 hafta dolasmama ragmen en fazla 10-15 adam gördüm bu süre boyunca. Günde 1 gb diyorsun da DM dönseler zaten günde Sadece Silver Bar'lardan 3-4 GB kasilir. Herkeste sendeki gibi 7-8 saat verip 1 gb kasma sabri yok ben şahsen o kadar sürede 1 gb kasicak kadar yormam kendimi. Gider DM yaparim, Bowl dönerim, Eslant Check ederim. Blood - Beast dropları düşüktü kardes. Supremeden hatirliyorum. Chitin düşürücek, dm dönücek tayfasi olmayan adam. Sabahin köründe de olsa Cardinal slotuna gider bus, bes kasardi o sekilde düzerdi charini. Abartılsın demiyorum sadece biraz daha artirilmali bus, bes dropları.. PK atan kisilerden varsa Ben Blood - Beastta sürekli adam gördüm diyen buyursun hadi?

• Like
Reactions: ManceVayne

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Mesela oyunda moradonda olduğum bazı zamanlarda Yeni bi User geliyor bana kardes nasil para kasarim diye soruyor ve ben onu git cz de blood - beast kes, bus bes droplarsin diyemiyorm. Uruklara göndersem uruklar da belli saatlerde bus atiyor.. Mage arkadaslarim iyi bilir. Sanirim gece yarısından sonra aciliyordu bus droplari sabah 7 ye doğru kapaniyordu. Yanlissam tecrübeli kisiler söylesinler kardes ben gündüz su kadar para kastim uruklarda bus,bes kasarak, saat olayi diye bir sey yok desinler.

WhosCouraqE

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Jan 17, 2015
8
4
78,021,900
53
Kesinlikle blood beast ve cardinallerin bus bes droplari artirilmali hem solo hem yeni gelen adamlar için en olmadi cz de farm tarzi bi olay dönüyor swye adam akilli bus girince upgrade oluyor bence küçük ama çok önemli bi nüans

• Like
Reactions: DiezLegend

Thatsmynamee

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 22, 2015
52
0
78,205,050
151
Ben ne kadar farm yapsam da oyunun yarisinda PK attim Euros Serverinda. Blood-Beast slotunda 1 hafta dolasmama ragmen en fazla 10-15 adam gördüm bu süre boyunca. Günde 1 gb diyorsun da DM dönseler zaten günde Sadece Silver Bar'lardan 3-4 GB kasilir. Herkeste sendeki gibi 7-8 saat verip 1 gb kasma sabri yok ben şahsen o kadar sürede 1 gb kasicak kadar yormam kendimi. Gider DM yaparim, Bowl dönerim, Eslant Check ederim. Blood - Beast dropları düşüktü kardes. Supremeden hatirliyorum. Chitin düşürücek, dm dönücek tayfasi olmayan adam. Sabahin köründe de olsa Cardinal slotuna gider bus, bes kasardi o sekilde düzerdi charini. Abartılsın demiyorum sadece biraz daha artirilmali bus, bes dropları.. PK atan kisilerden varsa Ben Blood - Beastta sürekli adam gördüm diyen buyursun hadi?
ben drop oranları iyi demedim sadece sabreden yapar dedim hiç yok gibi değil şimdi ayrıca en kötü ihtimalle dedim 2 3 saatte 1 gb yaptığımı bilirim 8 kişilik dm partisinden daha karlı bir işlem bu kardeşim dm partisinden 10 gb topla diyelim 4 5 saatte pay ne düşer sana 1.250 m değil mi iş aynı sürede beastlerdende para kalkıyor. ama sizede katılıyorum oranların arttırılması o slotları canlı tutacaktır sırf o slotları basmak için çar kasan adamları hepimiz biliriz zaten :)

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Ben party ile dönmem dm yi cogu TheMYKO oyuncusu bilir solo takılırım genelde dm de yanıma 1 pri alirim. Blood da senden baskasi kasabilmis mi acaba 3 saatte 1 gb ? Ben de gidip blood da para kasmayi denedim beni tatmin etmedi. Lyanna diye bi pri vardi benle dm dönmüstü. 2 saate 7 8 silver bar 3-4 md 1 tane de shard droplamistim. Bu durum değişebiliyor yeri geliyor 2 saatte birkac silver bar kasiyorsun ama ben yine de dm yi tercih ederim. Ha tabi ki dm cok daha iyi para kasma yöntemi lakin ezik userler de bir sekilde para kasmali.

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
beast bloodların oranı eurostaki gibi kalsın çok iyi bide şu 500hp scyi npcde 5m yapmışsında ilk gün 7-8m ye 1500sc koyuyolar onu 1-2m falan yapsa iyidir :D

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
beast bloodların oranı eurostaki gibi kalsın çok iyi bide şu 500hp scyi npcde 5m yapmışsında ilk gün 7-8m ye 1500sc koyuyolar onu 1-2m falan yapsa iyidir :D
Lan beast-bloodcu olarak adi cikan sensin :D Adam mi vardi Blood-Beastlarda ?
Pk videona baktim az önce. Serverin 1. ve 2. günü bile o slotlarin full olmasi gerekirken 3-4 adam var en fazla slotlarda.

Last edited:

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
Lan beast-bloodcu olarak adi cikan sensin :D Adam mi vardi Blood-Beastlarda ?
Pk videona baktim az önce. Serverin 1. ve 2. günü bile o slotlarin full olmasi gerekirken 3-4 adam var en fazla slotlarda.
KANKA BloodShekerlerde ırk var emin ol ırklarda videoya alamadım çünkü tek başıma 2ptye kafa atamadım tekleyip kaçıyordum. 1pt yakaladklarımı aldım videoya ama bloodlar güzeldi ben orada premiumu scmi kastım hep :D

lJunnTheOnuRl

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Apr 29, 2015
262
50
87,850,950
1,530
ayrıca o bloodsheker diyenlerin hepsi ws movie izledikten sonra sesleri kesildi nedense :D oyundada derslerini almışlardır

DNZ

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 21, 2014
654
368
233,943,600
5,644
Keske ben de video alsaydm. Blood beast slotunu :) bana mi denk gelmedi bunlar? O kadar evente katildim 70k np kastm. Göremedim hicbirini, 70k bişi değil de pk ya ciktigimi blirtmek icin söyledim.

ManceVayne

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 11, 2015
1
1
78,021,900
4
Supreme serverı dedin beni benden aldın o cardinal slotlarında ne kavgalar olurdu,en azından userlar bir şekilde yolunu buluyordu dedigin gibi keşke öyle olsa ayrıca +5 takı drobu onerine %100 katılıyorum...

• Like
Reactions: DNZ