Anadoluganza soyulması !

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
A

Anadolu01

Guest
TheMYKOnun neredeyse bütün serverlarında oynadım,benim gözümde en iyi myko server olma sebebinin kojironun servera ve userlere olan ilgisiydi.Buna rağmen benim böyle bi olay yaşamam ve ilgisizlik bu vurdumduymaz tavır gerçekten bu servera olan düşüncelerimi tamamen değiştirmiştir.Verdiğim onca emeğin gm ve kojiro tarafından hiçe sayılması gerçekten üzücü TheMYKO benim için artık tamamen bitmişir. Attığım pm ve ticketa verilen tek cevap 'çoklu şifre paylaşımı mevcut ' ben sizden itemleride istemediğimi sadece yapan kişinin nickini istediğimide belirttim ama bi sonuca ulaşamadım,Emek hırsızlığı dolandırıcılığın kol gezdiği bi TheMYKOda size ve uselerinize iyi oyunlar diliyorum.Şunuda sakın unutmayın TheMYKOYU TheMYKO YAPAN USERLERDİR! Allaha emanet.

- GANZA -

Attachments

canqil

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 8, 2016
7
1
78,021,900
23
kadirdir onu yapan ' AnadoluKomutanLogar' kendisi benim 150gb mi çarpti her gün pm açık vaziyette 100 kişiden küfür yiyor hersey bu kadar netken kendi clan arkadaslari bile arkasından küfürler ederken senin charinin soyulması yinede problem degil TheMYKO için, kimseye yardimci olmuyorlar ama bi araştir bakalim kadir denen eleman 150gb için karisini kizini satar.Saygilar, Chester!

• Like
Reactions: HELLOBITCHES

Denitz

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 10, 2016
142
60
79,303,950
1,381
Ben bir ara CR için Anadolu clanından çocukların partisine girmiştim. Kendi aralarında "Bunun şifresi var mı? Bak ya şu itemleri almış.." falan diye muhabbet ediyorlardı.
Bana kalırsa charının soyulmasının tek sorumlusu sensin. Tabiri caizse ortalık orospusu olmuş charlarınız.

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Şifrenizi 3. şahıslar ile paylaşmayın, paylaşiyorsaniz da herhangi bir durumda sorumluluğu kabullenmişsiniz demektir. Bu konuyla alakali inceleyip cevap verdim zaten.

• Like
Reactions: Anadolu01
Status
Not open for further replies.