Amaçsızlığın böylesi

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.

Valerafontis

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 12, 2015
141
83
79,609,200
4,954
İşten geldiğim sırada Clanımdaki arkadaşlar Delos kalesine yönetim tarafından el konulduğu ve sebebinin kapının kapalı olduğu şeklinde bir notice atıldığını söylediler ve kontrol ettiğimde hakikaten bizim clanımızdan kale düşürülmüş..Aşağıda bu konu için attığım 1 ticket mevcuttur ticketı attığım tarihi takiben 5 gün sonra ticket cevaplanmadan kapatılmıştır ve ticket tarihi üzerinden 13 gün geçmiştir yaklaşık 2 hafta.

Burada zaten biz herkesin girebilmesi ama bazı şeylerin yanlış olduğunın farkında olduğumuz ve bu konunun çözümlenebilmesi için böyle bir ticket attık ki ticket cevaplanmadı. Server ın ts si mevcut devamlı oradayız akşamları bize konu iletilebilir veya daha farklı bir çözüm sunulabilecekken böyle birşeyin yapılması ne amaçla olursa olsun yukarıda sebeplerden dolayı sizi haklı çıkarmaz.

Delosun kuralları açık ve nettir tüm g4 ve üzeri clanların csw e girme şansı olup g3 ve üstü clanların kaleyi alabilme imkanı vardır.Alan clan ister kapıları kapatır isterse açar.

Burada TheMYKO yönetim ekibi ne düşünüyorsa ona göre yapacaktır açıklamasını ki kullanıcılarda ona göre hareket edebilsinler. Tek amaç ilk csw de KC vermekmidir? Tam olarak açıklanacak ki insanlar ona göre csw e girsinler ben oraya daha 1 gün önce 50 kişi giriyorsam günde sadece 3 defa açılan bifrosttan çıkıp o kadar kişinin zamanını orada harcatıyorsam ki bunlar Yönetimin de farkında olduğu şeyler Sizin bu kaleyi bu şekilde clandan düşürme hakkınız yoktur. Bunlar benim kişisel düşüncelerimdir haklı veya haksızım birşey diyemem ancak acıklama yapılmadan böyle birşey kime yaparsanız yapın sizden bir cevap bekler.

Nasıl daha önceki serverlarda md +8 leri shard + 8 leri server dengesi için satın aldıysanız kaleyi de ki tüm clanların girip alma şansı olan bir kaleyi her pazar ödül konulur o clana verilir sonra ne isterseniz yaparsınız ama şimdiye kadar bu konu hakkında bize birşey iletilmeden yapmanız hakikaten amaçsız bir hareket adamlar delosa girip abyss kasacak takı kasacak diye csw sahibinden kale silindiği nerede görülmüştür. Notice atan yönetici tarafından KALE hakkındada bir açıklama beklemekteyiz...

ryhmelion

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
246
129
88,797,225
3,033
Katılıyorum,

T

theSaglam

Guest
Çözüm = Cswdeki kale sahipliği 1 hafta yani diğer bir cswye kadar sürecek dolayısı ile savunma zımbırtları olmayacak.

• Like
Reactions: TheNewComboStyLee

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Daha önceki sunucudada uyardim , KALE kapilari kapali kalmamasi hakkinda.. Zaten vergi vs.. geliyor size bu kale sahibi olduğunuz için iyi güzel hoş buraya kadar, Peki hergün kale kapisini kapatmak ne demek ? ABYSS e giderken sizden izin mi alacak millet ? Öyle bir şansi yok kimsenin..! Bir çok klani bununla alakali uyardim.. Sadece isiloon keserken kapali tutabilirsiniz.. onun haricinde tutamazsiniz..

Ayrıca şikayetlere istinaden Hell Abyss de afk birakilan karakterler LUFER/EMC de doğmaktadir, Biz bu kadar yapiciyken siz bu kadar kırıcı olma lüksüne sahip değilsiniz..

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,051
312,087,600
1,026,072
Ayrica o destek talebinide cevap vermeden ben kilitledim, (Cevap vermeye değecek bir durum yok ! )

O konu üzerinde herhangi bir kanıt vs. yok ? Ahmet veya Mehmetin demesiyle biz kullanıcılara yaptirim yapmiyoruz.. Kayda değer destek talebinde bulunun ilk başta ondan sonra gelip bizi eleştirin!!!!

Status
Not open for further replies.