Agressive Kapanan Konu Ile Ilgili

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
Status
Not open for further replies.
Y

yaKuza

Guest
Git tedavi ol sponsorun ben olacağım.
Kojiro bu mesaj yönetici olarak sana yakışmamış.
Sana zaten alındım bir geçmiş var ve mesajlara cevap veremeyecek kadar benle derdin mi var bilmem eminim yoktur ben kimseye yanlış yapmadım.

Olaylara dışardan bakıyorum kimseylede konuşmadım etmedim gördüğüm kadarıyla ;
YIllardır TheMYKO oynarız Kojiro sende para kazanırsın kimse kimseye muhtaç değil. Biz , sen bize muhtaçsın diye oynamadık. sende , Bizler varız diye para kazanmadın bu oyundan. Bizden kasıt AdrenaliN klanından bahsediyorum.

"Kendinizi o kadar değerli görmeyin yahu" Derken karşı tarafın uslubüne laf atıyorsun yanlış anlama ben türkçe öğretmeni degilim akıl verecek akıl hocası sakallı dede de değilim. Ama bu yazınla bile karşındaki insanları tahrik ediyorsun.
Kendini desen neyse Kendinizi derken AdrenaliN Klanına laf giydiriyorsun.
Kimse kendini değerli görmedi bu oyunda , Buglar oldu Haksız banlar oldu , herşey oldu oyunu bırakanlar oldu biz gene bırakmadık son saniyesine kadar hiç bir zaman bug da yapmadan haksız banda yedik sonuna kadar oynadık. Değerli görseydik emin ol haksız banda direk bırakırdık ! Bugda Skill bugu yapanlarda banlamadın görmezden geldin direk bırakırdık !
Biz kendimizi değerli görmek için değil zevk almak için gireriz.

Ha , ben zaman bulamıyorum giremedim onun içinde sana msj atmıştım sallamadın. Neyse konu oda değil.
Eskiden beri kurallar belli yeni kurallarda da krallıkla ilgili değiştirme yapmamışsın.
Her Hafta Sağ taraf 1.sinde krallığa aday olunur hatta aday deıl dırek kral olunuyordu eskiye göre.
Sımdı klan baskanına mesaj atıpda sizden kimi yazayım demek saçma olmuş.
Belki iyi niyetle yazdın fikrini sordun emek veren AdrenaliN klanına jest yapıp kimi yazayım diye iyi niyet besledin bişi diyemem ama sonrasında kurduğun seninde oğuzunda cümleler biraz yanlış olmuş
Yanlış anlamayında Amerika ile Irak gibisiniz.

Hemen mute atmak forumda konuyu kitlemek banlamak bunlar çözüm değildir sadece çıkış yoludur. Sen kardeş yazı yazma seni sallamıyorum desen o yüzsüz değil yazmaz zaten.

@MALAMADRE kardeş sende piyasa da yeni türedin herhalde boş beleş yalakalık yapmak için oyun yöneticilerine yanlış yerdesin. Özelden pm at kardeş yardım lazım admin kardeş diye sallarsa yardım eder sallamazsa yardım etmez benden sana tavsiye. Forumda millete çamur atarak kendini küçültürsün.

Konu kilitlenebilir bu mesajı yazarken kendi fikir ve irademe göre yazdım kimseyle konuşmadan etmeden. Oyunda oynayan oyuncuda değilim son 3 serverdir oyuna girmişliğim yok. Az çok kestiriyorum her server aynı şeyler.

Konuyu kapatabilirsiniz zaten takan eden yok. İyi geceler

Saygılarla eskilerden yaKuza / TERROR

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,964
Genelleme yapmıyorum, sizin clandan bir çok kişi hep bir itham hep biz hatalı siz haklı 2-3 senedir böyle artık kabak tadı veriyor sizin clandaki arkadaşlar, bu tavrınıza maruz kalmak zorunda değilim.

Status
Not open for further replies.