Agartha açılış öncesi öneri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376
452
155,921,700
2,601
Bifrost ;
bence Serverin En bitik Event'ı kesinlikle Bifrost

* Bifrost lvl 65 olsa
* BF yaratıkları daha kolay olsa
* Taş Dropları iyileştirilse (Yüksek Olsa)
* Taşlardan atan shell parçaları genel olarak (Wratch) ve üstü yaratıklar Olsa
* Taş Dropları Çeşitleri Arttırılsa ( Drop Olarak Salamander Staff bile atsa )

Ardream Event;
*Ardream Event'ta Boss yerleri hep aynı bunu bilen user hep iyi bosslara koşuyor bunun önüne geçmek için Ardream Bossları CZ Ve Ronark Land Event Bossları Gibi Random Respawn olmalı.

Job Change;

Bence JOB Change Kalkmalı, Başka Job istiyen kasmalı,Sonra Server Sonuna Dogru Mage Servera Dönüyor.

70 Quest Cleaner;

70 Quest Cleaner Kalkmalı, Server'da KC ve İtem Piyasasını Çok etkiliyor.

Krallık;
Bence Krallık TheMYKO'ya Has bi tarz olmalı Haftada bir GM Kill Event Yapılabilir ve bu Event'ta GM'yi(Kojiro) Kesen Kral olmalı :D

BDW;
*Bdw Ödülleri çok adeletsiz dagıtıyo, BDWden kutu atsa kutudan aynı dropları atsa hemde bunun bi piyasası olur oyunda, istiyen kutusunu satabilir.
*BDW Girişleri ücretsiz olmalı. ( Çıplan Girenler olsa bile)

EMC & Lufer Exp Görevleri, Maradon Bot Charlar, CR Saatleri, Forgetten Temple KAŞARLARI,

Bunlar çok konuşulur, Bide yazdıklarımı eleştiricek yazılar degil daha yapıcı yorum yaparsanız sevinirim.

• Like
Reactions: MegumiN
T

Tojiro

Guest
Sadece son yazdığına katılıyorum maradon bot charları kalkmalı,forgetton templede bekleyip atak yapmayanlar ft den atılmalılar.

iCRX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Aug 30, 2016
337
77
99,023,100
3,387

BalkesTR

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 4, 2016
70
18
78,235,575
314
bdw kesinlikle bedava olmamalı bence girip afk kalanlar yüzünden zevkimiz kaçıyor hatta afk kalanlara karşı bir çözüm üretilebilir mi bilmiyorum ama hoş olurdu hiç afk olmasa :D

F

FlyingDagger

Guest
70 quest ve Job change bakış saçma üstelik shelleri wratch dan itibaren atmaya başlarsa server shell ile dolup taşar magelerin alan ile kesebildiği bir wratch var zaten hemde 2 tanede 1 kesin taş atıyor

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376
452
155,921,700
2,601
bdw kesinlikle bedava olmamalı bence girip afk kalanlar yüzünden zevkimiz kaçıyor hatta afk kalanlara karşı bir çözüm üretilebilir mi bilmiyorum ama hoş olurdu hiç afk olmasa :D
BDW'ye Afk kalanlar girmesin diye 20m yaptı bu sefer SC'siz adamlarla ugraşıyoduk adamlar 20m veriyorum sc alamıyorum diye isyan ediyolardı :D BDW'yi her girdiginde kazanıcaksın diye birşeyde yok ayrıca bence oyun içerisindeki bütün eventlar ücretsiz olmalı herkez belli bi seviyeye geldikten sonra buna hakkı var en azından

EnchantressXX

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Feb 24, 2016
290
92
88,156,200
722
Bi çok yerde sacmalamissin dostum.Bf oranları gayet iyi drop olsun yaratıkların hpsi olsun. Kralliktan bahsetmissin gmyi kesen kral olcakmis çok saçma bence :) geçen serverdeki cr saatleri işimizin olmasi dolayısıyla çok etkiliyordu genel useri.Gece geç saatlere kadar kalmak istiyosun tabi kalıp kalmamak senin elinde ama illa duruyorsun :) ama bu bot konusunda genel herkes hem fikir gibi sanırım çoğunluk kalkmasını istiyor kalkmasa bile %70 azalsin. Saygılar :)

Casper22

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 4, 2015
163
49
81,623,850
3,590
adreamda bossların aynı yerde olması çok saçma her ne kadar bu durumdan çok karlı olsamda bu durum rahatsız edici

ApacheKiNG

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 30, 2016
376
452
155,921,700
2,601
Bi çok yerde sacmalamissin dostum.Bf oranları gayet iyi drop olsun yaratıkların hpsi olsun. Kralliktan bahsetmissin gmyi kesen kral olcakmis çok saçma bence :) geçen serverdeki cr saatleri işimizin olmasi dolayısıyla çok etkiliyordu genel useri.Gece geç saatlere kadar kalmak istiyosun tabi kalıp kalmamak senin elinde ama illa duruyorsun :) ama bu bot konusunda genel herkes hem fikir gibi sanırım çoğunluk kalkmasını istiyor kalkmasa bile %70 azalsin. Saygılar :)
'' Bi çok yerde sacmalamissin dostum.Bf oranları gayet iyi drop olsun yaratıkların hpsi olsun. ''
* Serverda Lust, Envy Gibi yaratıkların kesildigini hiç görmedim bi kaç kere biz denedik kesmeyi oda resmen amelelik gibi ne vurdugu Damage nede hp'si nede drop oranları iyi degil çok berbat ben kendi açımdan söylemiyorum genel olarak serverin her kitlesini düşünerek yazdım bunları TheMYKOda anlayış genelde oturmuş ekiplere dayalı oldugu için TheMYKO kitlesi '' ben kesiyorum normal '' anlayışında TheMYKOda Bifrost yaratıkları Ego dışında hiç normal degil.

• Like
Reactions: DNZ