Afrodit Sunucusu Için Öneri

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September

TrollRabbit

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 6, 2018
20
14
78,052,425
395
İyi akşamlar @Kojiro bey ve değerli Afrodit oyuncuları.

Şöyle bir önerim var,
Server'a bir npc eklense ve tamamen "kumar" "şans" üzerine olsa hem piyasada şişmiş gb'leri eritse hem de oyunculara yeni bir heyecan katsa nasıl olur?

Npc'nin olayı şu, 20-50m arası bir para ile başlanıp, 0 ile 5 arasında bir sayı belirlese daha sonra oyuncunun seçtiği rakama göre, doğruysa rastgele item (Bus'dan tutun, md, elixir, shard'a kadar) bir item verse, Aynı npc'nin bir de uniq olanı olsa ve 1-1.5 gb arası ücretle başlansa ve o da rastgele (sword of death'den dark wane'ye kadar) bir item atsa nasıl olur?

Böylece oyun için coins'in piyasada fazla şişmeden erimesini, mevcut piyasada oluşan enflasyon artışının bir nebze önüne geçilmesini sağlamış olmaz mıyız?
Fikri yönetim değerlendirmeye alıp dilediği gibi şekillendirebilir, ben sadece bir fikir sundum. Bu tarz bir kaç öneri daha var aklımda tam anlamıyla şekillendirdikten sonra tartışmaya açarım. İyi günler iyi oyunlar.

ChillOut

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 18, 2016
70
11
78,205,050
279
Bowl hareketliliği ağaçlarla cok iyi duruma geldi bence ağaclar kaldırılmamalı 70 le veya buna benzer cezbedici birşey olabilir.

DoYouReMeMBerMe

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
520
120
159,462,600
2,622
+1 çarkıfelek gelsin dertler bitsin :D

Swollen

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 7, 2017
313
168
99,938,850
1,236
Bizim burdaki pavyonlarda gel işe başla :D iki üç makine koyarsın , yoluna bakarsn :D

• Like
Reactions: D3Zİ and itachi

BlacKDeatH

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
14
6
78,021,900
121
''MYKO'' kavrami ''USKO'' ya dönerse eğer TheMYKO kavrami kalmaz.
zaten oynadığımız orjinal myko değil o zaman 70 geldiğinde quest itemlerde olmasın bu mantığa göre ilerlersek questler fire drake 80 patch ile gelmişti bence zaten olmamalıda.bu arada itemlerin zor oluşu ve pahalı oluşu bence gayet güzel olmuş. güzel bir server tasarlanmış uzun ömürlü olacağa benziyor bu yoldan sapılmaz ise herkeste hemen hemen aynı itemler olurdu eski dblerde 6 chitin set +7 shard md lütfen +5 chitin görevi falanda gelmesin böyle devam edelim.şahsi fikrim quest iteminde kaldırılması yada cleaner kalksın yanarsa yanar kardeşim herkes 70 itemiylemi gezmek zorundamı uskoda bile yoktu cleaner bırakında basabilenle basamayanın farkı olsun yanlış anlmayın ben basamıyorum zaten:DAma item farkı ve level farkı olmayacaksa myko oynamanın anlamı olmadığına inanıyorum.7-8 senedir TheMYKO oynuyorum ilk dblerde açılışta 300 kişi olduğumuzu hatırlıyorum sabit 200 arkadaşla 3-4 ay pk attıığımızı hatırlıyorum.şimdi 3-4 bin kişiden 2-3 aylık server çıkınca şaşıyorum.ilk defa db yi bu kadar beğendim bu sefer uzun süreceğine inanıyorum.umarım bu yolda ilerlenmeye devam edilir ve uzun ömürlü dbler çıkar ortaya.tebrikler.

• Like
Reactions: Kojiro

TrollRabbit

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 6, 2018
20
14
78,052,425
395
''MYKO'' kavrami ''USKO'' ya dönerse eğer TheMYKO kavrami kalmaz.
Katılmıyorum. Usko'ya dönmesi için çok daha farklı şeylerden bahsetmemiz gerekir ki usko'ya dönmesini zaten ben de istemem. Bahsettiğim şey oyun içi piyasayla alakalı bir şey. Bahsettiğin "MYKO" kavramı 15 sene önce, oyuna dair kimsenin bir şey bilmediği zamanlarda kaldı. Artık herkes, neyin nerede olduğunu biliyor ve eskisi gibi +8 stilettolu adamları pk'da göremezsin. Görmen imkansız. "MYKO kavramı USKO'ya dönerse" demişsin, myko da, exp premium yok, war premium yok, genie yok, auto loot yok, harf yok, chaos stone yok, menissah v.s sc yok, drop rate sc gibi şeyler de yok ama burada var. Myko tabanlı editlenmiş bir serverdasın şuan, myko da değilsin. Fikir saçma gelebilir, beğenmeyebilirsin ya da beğenilmeyebilir saygı duyarım bunu tartışmak için yazdım zaten ama hayatta yeniliğe açık olmazsan her zaman geriye düşersin.

TrollRabbit

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 6, 2018
20
14
78,052,425
395
zaten oynadığımız orjinal myko değil o zaman 70 geldiğinde quest itemlerde olmasın bu mantığa göre ilerlersek questler fire drake 80 patch ile gelmişti bence zaten olmamalıda.bu arada itemlerin zor oluşu ve pahalı oluşu bence gayet güzel olmuş. güzel bir server tasarlanmış uzun ömürlü olacağa benziyor bu yoldan sapılmaz ise herkeste hemen hemen aynı itemler olurdu eski dblerde 6 chitin set +7 shard md lütfen +5 chitin görevi falanda gelmesin böyle devam edelim.şahsi fikrim quest iteminde kaldırılması yada cleaner kalksın yanarsa yanar kardeşim herkes 70 itemiylemi gezmek zorundamı uskoda bile yoktu cleaner bırakında basabilenle basamayanın farkı olsun yanlış anlmayın ben basamıyorum zaten:DAma item farkı ve level farkı olmayacaksa myko oynamanın anlamı olmadığına inanıyorum.7-8 senedir TheMYKO oynuyorum ilk dblerde açılışta 300 kişi olduğumuzu hatırlıyorum sabit 200 arkadaşla 3-4 ay pk attıığımızı hatırlıyorum.şimdi 3-4 bin kişiden 2-3 aylık server çıkınca şaşıyorum.ilk defa db yi bu kadar beğendim bu sefer uzun süreceğine inanıyorum.umarım bu yolda ilerlenmeye devam edilir ve uzun ömürlü dbler çıkar ortaya.tebrikler.
server gerçekten güzel katılıyorum benim tek korkum zamanla piyasada şişecek olan gb'nin bir şekilde eritilmesi. Bunun için zaten bir şeyler yapılmış, bdw v.b bazı etkinliklerin ücretli olması gibi ama bir süre sonra bu da yeterli olmayacak. Bir önlem mutlaka düşünülmüştür elbet, benim söylediğim düşünülmüş önlemlere destek olacak ek bir etkinlik.

BlacKDeatH

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
14
6
78,021,900
121
server gerçekten güzel katılıyorum benim tek korkum zamanla piyasada şişecek olan gb'nin bir şekilde eritilmesi. Bunun için zaten bir şeyler yapılmış, bdw v.b bazı etkinliklerin ücretli olması gibi ama bir süre sonra bu da yeterli olmayacak. Bir önlem mutlaka düşünülmüştür elbet, benim söylediğim düşünülmüş önlemlere destek olacak ek bir etkinlik.
bu şişkinlik için gb verip cash alma yöntemi var maradon furciadan belki oyun içinde notice geçilebilir arada hatırlatmak için çok faydası olurmu bilmem ama bunun dışında belki bişiler düşünülmüştür ama bence çok abartı bi şişkinlik yok şuan daha çok ilerlerse bilemiyorum o zaman müdahale edilebilir.

SarahVes

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Dec 20, 2014
167
141
82,539,600
1,324
orjinal mykoda 5 gün oynamazsınız siz o yüzden böyle bu server

VeRNeL

Level 60
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 15, 2015
278
285
136,263,600
4,813
Mehmet ali erbil ile TheMYKO'lu geceler :D

BlacKDeatH

Level 60
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Oct 16, 2015
14
6
78,021,900
121
yazdıklarımdan bunu çıkardıysan yapıcak bişey yok sana laf anlatmaya gerek yok saçma birşey yazmışsın saçmalamaya devam ediyorsun işte:)Boşver trollrabbit kardeşim takma sen. arkadaşlar teamsiz servera başlamazlar bile ama konuşur dururlar mykodan bahsederler ödülü alıp yada alamayınca serverı bırakırlar sonra siz myko oynayamadığınız için böyle derler:)zaten arkadaşın dediği kendiyle çelişiyor CRlerde ırka nova atan okçu clan krup beleş np kasanlar bize myko dersi verir oldu malesef biz crsiz bdw siz ft siz zamanlarında oynadık oyunu şuankinden daha orjinaldi merak etme yine oynarız yani o şuan girdiğin bdwlerde kaç kere sorun çıktı kaç db de yerine oturdu senin haberin olmayabilirde benim var:)