Adalet hakkında kısa bi konu (TheMYKO hakkında)

TheMYKO | Knight Online | MYKO | PRIVATE SERVER
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to TheMYKO LUNA?
New World Luna 20 September
C

Cimeries

Guest
Öncellikle umarım kojiro bu konuyu silmez ve birazcık umursuyorsa kendide okur ve bir oyuncu olarak dicem fakat artık TheMYKO oynamıyorum ve oynamayıda düşünmüyorum bu banlı olduğum yada banlanıcak olucağımdan değil sadece bir arkadaşım vasıtasıyla bu adalet olayına rasgeldim ve bi kaç bir şey eklemek istedim .

neyse gelelim uzun soluklu hikayemize ilk TheMYKO oynadığım server hangisi hatırlamıyorum fakat tek hatırladığım pvp serverların ömrü bitmeye başlarken TheMYKOdan iyi zevk alıyodum hatta parada yatırıyodum pre felan fıstık allaha şükür hatta konu sonuna elimde bulabildiğim video ve ssleri eklicem ödeme dekontları felan dahil ki hani bu adam şöyle böyle yapmış zoruna gitmiş ondan burda ağlıyor demeyin diye tabi o zaman acemiyiz ne boklar döndüğünden haberimiz yok tbl wh oto kutu felan fıstık oyunda size avantaj sağlıyacak şeyler şimdi diceksinizki
sen neden kullandın hemen onunda açıklamasını yapayım ve bu söylediklerim benim hile kullananları farketmem ve kullanmaya başlamam ile başlıyan süreç

benim kendi savunmam şudur isteyen haklı bulur isteyen haksız

(eğer biri yumruk yumruğa kavga ederken bıçak çekiyorsa silah çekiyorsa sizde imkanınız neyse o an yanınızda silah varsa silah bıçak varsa bıçak çekersiniz değilmi ben baktımki bu arkadaşlar hile hurda kullanıyor ban yemiyor bende kullandım bu kadar basit )

TheMYKOda oynayan herkes az çok bilir biri hile kullanıyorsa ilk gördüğünüzde şikayet edersiniz değil mi ? evet bende öyle yaptım ve aradan baya bi zaman geçtikten sonra gelen cevap şu (elinizde kanıt için video veya ss yoksa kimseyi itham etmeyin) evet güzel bişey aslında itham etmeden kanıtlamak lazım tabi biz video programı açık gezmediğimiz için kayıt alamadıkki kanıt yok

ve gelelim 2. soruna dedik peki bu adamı denk gelirse videoya alalım ve şikayet edelim ve aldık da ve arkadaşda ban yedi oh çok güzel adalet yerini buldumu acaba ? neden acaba dedim onuda hemen söylim ben konuyu açtıktan ve videoyu yükledikten sonra kojiro ya zahmet edip bakmamış yada gözden kaçırmış her neyse sonuç bu arkadaş 2 hafta sonra ban yedi bu arkadaş 2 hafta içinde neler yaptı ne bok yedi oyuna nasıl etkisi dokundu gbmi sattı tl ile itemmi sattı çünkü arkadaş çatır çatır tek başına kıyıda köşede dm kesiyordu fakat videoya alamadım orasını ve bu bahsettiğim arkadaş bi önceki serverda oynayan KatieRichmond diye çar açıp her boss çıkan yere eslanta 1 tane afk hesap bırakıyor ve işin güzel yanı hepside mage kendi çarı pri yani her slota tp ile gitmesi 5 10 saniye maximum

neyse gelelim bu tbl oto kutu tarz olaylara ve eminim sizinde en çok şikayet ettiğiniz durumlardan biri youtube TheMYKO tbl diye yazdığınız zaman bir ton video çıkıyor tbl el altı felan fıstık bunlara kgg 1likemynovalar felan dolu bitmiyor bu arkadaşların nicklerini kontrol ederseniz TheMYKOdan 3-5 ' den fazla serverında oynamış isimler ve kojiro diyorki bu kadar ödül var user var haklarına girilmez felan fıstık bilmem ne ee gözünü sevdiğim insanoğlu bu adamlar kaç serverdır oynuyor şimdimi geldi aklına kontrol edip banlamak şikayet edip durduk o kadar yok tbl çalışmaz yok koxp çalışmaz yok o olmaz bu olmaz bak şimdi kendin açıkladın var diye bide ağzınla diyosunki yakalayınca patch atıp devam ettik :)

bilen bilir ben son serverda salak salak catapult felan basarken beni çektiniz yanınıza serverda tbl çalışmıyor dediniz bende açtım gösterdim seri heal atmayı felan bana dediğiniz laf başın göğemi erdi oldu bunu söyleyen avcıyada burdan selam söylüyorum patch atıp devam etmek kolayına geldi herhalde birazda kodlama yapsın iyi yattı tbl yok koxp yok diye :)

ödeme dekontum

2 hafta sonra ban yiyen KatieRichmond adlı arkadaş hakkında en az 3 4 konu açıldı hileden dolayı ve 2 haftada ban yedi buyrun bendeki videosu :)

şimdi diceksinizki seninde onlardan aşşa kalır yanın yok evet katılıyorum ve kabul ediyorumda bu konuyu açmamın en büyük sebeplerinden biride bu ben yaptım bu bokları başından beri yapanlarda var eğerki bunun önüne zamanında geçilmediyse ve bu sözü kim söylemiş bilmiyorum fakat yumurta göte dayandığında bunu yapıyorsan hiç kusura bakma kojiro ve TheMYKO ekibi bu ban yiyen yancılık yapan ve hileye hurdaya göz yummak değil fakat gerektiği kadar ilgilenmezsen bu bokları yiyen ve göz yumanlardan çok seninde suçun var ve bu arada arkadaşlar kesinlikle belirtiyorum isteyen araştırıp sorabilirde (ben bu serverda kesinlikle oynamadım)

elimde pek fazla ss video felan olmadığı için elimde olanları yükledim içimde hep bi ukte kalmıştı bu konu kendimi yeterince ifade edememiştim umarım artık kendimi ifade edebilmişimdir

esenle kalın !

EnesGulsev1m

Level 60
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Sep 18, 2015
164
83
80,830,200
625
Emeğe Saygı + Helal Olsun :)

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
7 Yıllık Üye
6 Yıllık Üye
5 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,001
6,050
312,087,600
1,025,979
Aust, Maiza sunucusunda bulmuş olduğun KOXP ile kafa tutuyordun bize, Ödüllü CSW zamanından bir kaç gün önce moradon'da koxp kullanıp Catapult falan basıyordun, 3. party bi program ile tehdit ediyordun sürekli, bu yaptıklarından önce seninle iletişim kurdum yardımcıda olmaya çaliştiğini düşünüyorum ama sana bir kaç gün sonra banın açılcak dediğimde farklı PC ler ile girip hala moradon da Catapult vs. ile oyuncuları tahrik ettin. Bende bunun üzerine tüm PC lerine oyunu girişi yasakladim ve hala da yasaklı. O yüzden TheMYKO da aktif olmayan bir oyuncu olmadiğini şahsen ben biliyorum.